Kombatanci przeciw Jachirze. Apelują o nieprzyjmowanie jej do klubu parlamentarnego

| Aktualizacja:

Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych (POKiN) w Krakowie zaapelowało we wtorek do nowych posłów i senatorów z list Koalicji Obywatelskiej o nieprzyjmowanie do ich klubu parlamentarnego posłanki Klaudii Jachiry – aktorki znanej z budzących kontrowersje happeningów przeciw PiS.

wróć do artykułu
  • ~Ktoś mało ważny
    (2019-10-27 09:17)
    Pani Jachira pomyliła sejm z kabaretem.ale nawet występując w kabarecie, trzeba mieć o czym powiedzieć i mieć odrobinę poczucia humoru. To co zobaczyłam i usłyszałam jest po prostu .... żałosne i przypomina skowyt małego, głupiutkiego szczeniaczka zostawionego na ulicy. Kocham szczeniaczki, one przynajmniej nie są złośliwe...Jak widać błazenada ma wzięcie. Już słyszę tę panią z mównicy w sejmie. BRAWO!!!!
  • ~rum
    (2019-10-17 16:17)
    Jachira Quantanamera.
  • ~lucek
    (2019-10-17 14:54)
    Nie popieram PiS ale przez takich ludzi jak ta pani, nie chciałem też glosować na KO, które takimi kandydatami "strzela sobie w stopę". Plują na elektorat PiSu zapominając niejako, że liczba wyborców PiS jest w miarę stała a ich siła to mobilizacja i konsekwencja. To nie dlatego PiS wygrywa, że ma coraz więcej wyborców, wygrywa ponieważ 40% uprawnionych nie głosuje a nie głosuje między innymi dlatego, że nie akceptuje takich zachowań jakie prezentuje Jachira. I nie chodzi wcale o poglądy czy przynależność partyjną, tylko o zwykłą przyzwoitość. Niby więc "wygrała" bo weszła do sejmu, ale w perspektywie KO przyniosła im chyba więcej strat niż pożytku. Takie pyrrusowe zwycięstwo...
  • ~andrea
    (2019-10-17 11:46)
    oni ja przyjma do klubu bo u nich im wiecej chamstwa to uwazajaze ze dla nich lepiej
  • ~Jacobus
    (2019-10-17 10:52)
    I tym to sposobem wyborcy zrobili z sejmu szam.... Posadzenie tego kaszalota w ławie poselskiej = hańbie całego narodu. Z drugiej strony jest to dowód na to że Polacy nie zasługują na wolność. Upadły naród, podobnie jak w Szwecji i Francji. Następnym ruchem lewactwa będzie likwidacja Państwa polskiego. Nastąpi to szybciej niż wam się wydaje, będziecie zaskoczeni.
  • ~nie podac jej reki
    (2019-10-15 17:16)
    A pewnie , pogonic i zbojkotowac ta kobiete.
  • ~klocki w rzece na dzien dobry.
    (2019-10-15 16:48)
    jedni maja w rzece klocki, i lubia banaly. drudzy praca sluza innym, w tym jest szkopul caly
  • ~12
    (2019-10-15 16:44)
    to jeszcze dziadki myślą czy ktoś się udaje
  • ~Naparstek
    (2019-10-15 15:54)
    " Porozumienie Organizacji Kombatanckich" - to sztuczny twór, bo w tym - porozumieniu nie ma kombatantów.Obecnie nie powinno nagłasniac sie kombatantów, bo prawdziwi kombatanci , to maja prawie 100 lat. Tylko garstka prawdziwych kombatantów jeszcze żyje. Jeżeli nawet bardzo niewielu jeszcze żyje - nie są w stanie wypowiadać się. - Dlatego "uczestniczenie kombatantów" w rozmaitych uroczystościach to mit. W związkach kombatantów działaja osoby, które nie sa kombatantami.- Tak nie powinno być.
  • ~ZiomzKrakowa
    (2019-10-15 15:22)
    Ja apeluję za ten niegodny apel na Jachirę komabatnci powiesili się na najbliższym drzewie. Dla dobra POlski. Za ten czyn to PISuarskie łajno otrzyma VIRtuti Cebulari za ból upy skali max
  • ~xxxx
    (2019-10-15 15:15)
    Czy kombatanci protestowali jak naziole nosili znak PW?
  • ~cenzor, ty wiesz co...
    (2019-10-15 15:11)
    Takie sucze określają tożsamość antypolskiej opozycji. Esencja KOD czyli K abotynów O portunistów D ewiantów, a teraz KO - K uglarzy O szczerców.
  • ~J
    (2019-10-15 14:49)
    To nie są żadni kombatanci, a związek kombatantów. Prawdziwi kombatanci nie żyją lub jest ich tak mało, że nie byliby w stanie utworzyć tak liczebnego związku obecnie. Ludzie zacznijcie myśleć, kolejne oszołomy podpięte pod cudzą legendę.
  • ~oby tak dalej
    (2019-10-15 14:30)
    jak najwięcej idiotki , zdobyła 5 tysięcy głosów ale zraziła setki tysięcy normalnych ludzi.
  • ~emeryt71
    (2019-10-15 14:25)
    Gonić tych starych dziadów.
  • ~internautka 50+
    (2019-10-15 14:04)
    Jachira to taki Palikot w spódnicy. On też był w sejmie i go niema Jej też nie będzie
  • ~StraSzydło
    (2019-10-15 13:49)
    A czy robienie kariery na trupach smoleńskich nie powinno budzić obrzydzenia szanowni kombatanci? Czy wy tylko jednostronni jesteście?
  • ~KRYSTEK
    (2019-10-15 13:26)
    PROSZE ZAUWAZYC JACY ZNAWCY WESZLI DO SEJMU Z LIST KOPO TO WSTYD ZE LUDZIE NIE ROZUMIA POWAGI TEJ IZBY ONI ROBIA MELODRAMAT ZAMIAST UCZCIWIE PRACOWAC TO WESZLI PO MAMONE TAK JESZCZE SEJM NISKO NIE UPADL CI OSOBNICY NIE POTRAFIA PROWADZIC DIALOGU A CO DOPIERO DEBATY W KTORYCH NIE MAJA ZIELONEGO POJECIA O USTAWACH I OPRAWIE TO TYLKO KLAKIERZY KTORZY DOSTALI ROLE PRZESZKADZANIA I ZEBY SZEDL PRZEKAZ W SWIAT JAKI TEN RZAD JEST NIE UDOLNY TO JEST KPINA Z OBYWATELI ZE MAMY WROGOW NIZ MADRYCH LUDZI
  • ~kręciołek
    (2019-10-15 13:19)
    ale Piotrowicz im nie przeszkadzał
  • ~uijkl,
    (2019-10-15 13:14)
    "Jachira zdobyła w niedzielnych wyborach 6 tys. 434 głosy w okręgu warszawskim..." - sluzby niech sprawdza tych terrorystow.