Konfederacja złożyła wniosek o unieważnienie wyborów. "Gdyby nie TVP, mielibyśmy 45 posłów"

| Aktualizacja:

Konfederacja złożyła do Sądu Najwyższego protest wyborczy, domagając się unieważnienia wyborów parlamentarnych. Chcemy powtórzenia wyborów w niektórych okręgach - powiedział Robert Winnicki w niedzielę w Radiu Zet.

wróć do artykułu
  • ~Jacobus
    (2019-10-30 09:26)
    Od 30 lat Polacy wybierają miedzy dżuma a cholerą, 98% wybierających robi to nieświadomie, pozostałe 2 procent wybiera mniejsze zło a reszta nie głosuje. A więc nie ma znaczenia kogo wybierzemy, i tak będzie źle. To co piszę potwierdza się, od 1989 r. stoimy w miejscu, cały czas jesteśmy bantustanem, generalną gubernią, landem lub też bananowym krajem. O czym tu rozmawiacie, obudźcie się z tego letargu, to wszystko jest ekipa okrągłego stołu, nadzorcy, zarządcy wybierz sobie właściwe. Nic do tej pory nie zrobili dla polaków i nic nie zrobią bo ich mocodawcy na to nie pozwolą.
  • ~KWAPI
    (2019-10-25 11:32)
    Mieli szczęście że ich nie pokazywano bo gdyby wyborcy zobaczyli i usłyszeli co mają do powiedzenia to nie zdobyli by żadnego mandatu.
  • ~buntu
    (2019-10-22 15:48)
    Gdyby nie TVP w ogóle by ich nie było w parlamencie ,szkoda że nie pokazywali ich codzienne po 5 godzin
  • ~cyc
    (2019-10-21 16:49)
    Moja teściowa oczadzona tvpisem i osiedlowym plebanem ,praktycznie nie miała wyboru po takim praniu mało rozwiniętego mózgu
  • ~Zabłocki
    (2019-10-21 14:42)
    Dolek by ich nawet na mydło nie chciał, bo by konsystencje zanieczyścili.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-21 11:12)
    W każdym kraju 6% społeczeństwa wywrotowego jest rzeczą naturalną , inna sprawa że słuchając ich wypowiedzi mam torsje i pozbywam się szczurów z piwnicy . Przy okazji proponuję aby przywódca Konfederacji zapuścił wąsik ala Adolf i wszystko będzie jasne . Ale i tak wolę ich niż Patoli Obywatelskich .
  • ~Ellloooo
    (2019-10-20 17:14)
    A pismatoły juz ujadaja..........do budy!!!!!!
  • ~Mały do dziadu
    (2019-10-20 13:47)
    Jak równo ubrani jak SS 1939
  • ~krol Grzegorz
    (2019-10-20 13:30)
    Tylko 45 ja licze ze mieliby ok 739 poslow
  • ~bez zludzen
    (2019-10-20 13:24)
    Obecnosc Korwina Mikke w Konfederacji bardzo mi przeszkadza. To niebezpieczny czlowiek. potencjalny kandydad na dyktatora i zbrodniarza w stylu Franco, Fidela Castro, Pinocheta i im podobnych. jesli dotychczas nie dokonal zbrodni to tylko dla tego , ze nie moze. Podobnie jest z Braunem.
  • ~Klarenbacha
    (2019-10-20 13:08)
    Bardzo słusznie .Kosztami obciążyć Kurskiego oraz Partię na zlecenie której sieje propagandę.Partie PiS stać na pokrycie z dotacji jakie otrzymała i otrzyma.Macie słuszną rację Tow Winnicki.
  • ~Han
    (2019-10-20 12:46)
    Weszliście przez TVP i ich reklamę bo nikt o was by nie wiedział.Szybko skończycie.
  • ~09iopklm
    (2019-10-20 12:19)
    Koniecznie wejsc na trwam. Super historia Poski.......
  • ~Musi boleć
    (2019-10-20 11:49)
    Trzeba przyznać ze tvp dała ciała mówiąc nieprawdę. Sondaż wskazywał że do sejmu wejdzie 5 formacji, oni powiedzieli ze 4. To nie było jakieś tylko przemilczenie. Lepiej gdyby Tvp została skazana na wysokie odszkodawanie finansowe np 2-5mln
  • ~Siegheil
    (2019-10-20 10:44)
    Chyba pomylili polski Sejm z hitlerowskim Raichstagiem.
  • ~kręciołek
    (2019-10-20 09:59)
    jestem za unieważnieniem wyborów wtedy możliwe że konfederacja nie będzie miała żadnego posła
  • ~naród
    (2019-10-20 09:33)
    ..oszołomy a nie posły.....tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • ~Dość tego
    (2019-10-16 19:31)
    Nie chce im sie pracowac dla kraju, to udaja jacy sa wazni. Dla mnie oni sa niepowazni. Coz, kazdy orze, jak moze albo umie.
  • ~Jacobus
    (2019-10-16 10:54)
    Jak Korwin na zlecenie sowietów pojedzie na wczasy turystyczno-krajoznawcze na sybir a Braun wybuduje w Polsce fort Xi dla chińskiej wyzwoleńczej armii to wtedy cały naród ich poprze i będą mieli mnóstwo kasy do podziału, aż z koryta będzie się wylewało. Nie mogę zrozumieć dlaczego wielu Polaków chce powrotu do komunistycznej niewoli. Dlaczego Polacy są tak łatwowierni i wierzą w jakiekolwiek słowa polityków. Nie ma znaczenia czy to PIS, PO, PSL, SLD lub Konfiederacja. Wszystkie te partie muszą być zatwierdzone przez służby (czytaj w domyśle służby Kremla i Berlina) inaczej nie ma mowy o dostaniu się do koryta. Otwórzcie oczy na co liczycie, że nagle w PRL-bis pojawiła się ot tak z powietrza partia która chce prawdziwych zmian. Naiwność Polaków nie ma granic. W 1989 r. nie polała się krew, naród w sposób naturalny nie oczyścił społeczeństwa z czerwonej zarazy i wtedy stworzono taką hybrydę zwaną III RP. No i mamy to co mamy, czyli państwo teoretyczne, fikcyjne wybory, komunistyczną konstytucję zarażony czerwoną zarazą wymiar sprawiedliwości (niesprawiedliwości). Na co liczycie ?, chyba na cud co jest w tym skomuszonym kraju niemożliwe.
  • ~cuda
    (2019-10-16 10:21)
    Kto głosował na takich de-bili ?cyrk .