Terlecki: Musimy mieć dwóch senatorów, którzy wybiorą dobro Polski i staną po stronie dobrej zmiany

| Aktualizacja:

Mamy nadzieję, że temperatura sporu politycznego w Senacie opadnie i będzie możliwa merytoryczna dyskusja - powiedział w środę Ryszard Terlecki (PiS). Jak dodał, PiS ma taką większość w Sejmie, że ewentualne blokowanie ustaw w Senacie jest tylko przedłużaniem w czasie zakończenia prac nad nimi.

wróć do artykułu
  • ~Zdrada Polski
    (2019-10-16 10:48)
    No to juz hanba !.
  • ~Allik
    (2019-10-16 11:00)
    Rozsądnie ludzie wybierają dobro polski i nie głosują na pis
  • ~Zofia
    (2019-10-16 11:01)
    Wziąć ich na Butapren!...
  • ~Co to jest prawda !.
    (2019-10-16 11:02)
    Posla wybieral elektorat,ktory dal wybranemu reprezentacje opcji politycznej z ,ktorej wyszedl.Posel nie wybieral sie sam !.Ta hoksztplerka polityczna doprowadzila w Polsce do wielu tragedii nawet smierci A.Leppera.
  • ~Kandydaci z PIS do senatu zawalili
    (2019-10-16 11:02)
    Z senatem PIS nie byl tak konsekwentny jak z sejmem ,Mozna bylo wiecej w mediach a takze sami kandydaci byli niewidoczni ,Przykladow jest sporo np. w Warszawie zarowno Radziwill jak i Zaryn byli niewidoczni a np,Zalewski ,Kaminski z PO czy Bartoszewski byli we wszystkich mediach ,Byc moze ,ze TVP tez popelnilo bledy . Szkoda zostalo to zle rozegrane ,Jaroslaw Kaczynski byl wszedzie ale gdzie byli kandydaci na senatorow ?
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-10-16 11:12)
    Czyli tłumacząc z PiSbolszewickiego na Polski, musimy skorumpować dwóch, żeby spokojnie KRAŚĆ przez następne 4 lata !!!
  • ~Czyli
    (2019-10-16 11:13)
    po pis- lamsku - musimy znaleźć zdrajców, którzy za kasę przejdą do nas i zdraadzą swój elektorat.
  • ~alaka
    (2019-10-16 11:20)
    Bezczelnosc PiS-u jest ODRAZAJACA !!!!
  • ~Ulla
    (2019-10-16 11:41)
    Zawsze się znajdzie jakiś Kałuża...
  • ~Slazak
    (2019-10-16 12:18)
    ten facet nie ma ani wstydu ani przyzwoitosci, typowy produkt PRL jak zreszta wiekszosc PISowcow choc nie tylko.
  • ~W.Borsa
    (2019-10-16 12:38)
    Każda UCZCIWA partia WPROWADZIŁABY, do KPK i KK, ściganie każdego OSZUSTWA i urzędniczej NIEGOSPODARNOŚCI z MOCY prawa(z urzędu)!
  • ~0poklm,
    (2019-10-16 12:48)
    No popatrz, Brexit sie lamie, Francuz sie wylamuje z Aachener Vertrag, Turek robi swoje, warcholi z Katalonii padaja, po zaryla z poparciem mniej niz 1/3 swoich..........I co? Dziennik interesuje polski senat? A nie diamemnty w Liberii i nie legendarne kopalnie zlota w Mali? Kto im za te artykuly placi? Nie kanclerzowa?
  • ~wawxx
    (2019-10-16 15:58)
    panie Terlecki opozycja dostała łącznie 2.163.842 głosy więcej niż PiS, więc wygrał dHand a nie PiS.A jeszcze odlicz pan od tego pisowskie przystawki Ziobry i Gowina. Jedno co umiecie to oszukiwać, przekupywać, kraść, kryć swoich.
  • ~wera
    (2019-10-16 16:01)
    Panie Terlecki udało się panu dostać do Sejmu dużo nie brakowało a bylibyśmy bardzo szczęśliwi nie widząc pana. obiecujecie senatorom posady dla nich i ich rodzin. Ale pamiętajcie Senatorowie że suweren tego nie żapomni i przyjdzie za to zapłacić jak przejdziecie do PiSu i zniszczycie Polskę.doszczętnie .
  • ~Logika
    (2019-10-17 12:51)
    Terlecki to człowiek bez honoru, a człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć.