Iskrzy w Platformie. Ostra riposta Grzegorza Schetyny

| Aktualizacja:

Jest oczekiwanie na weryfikację przywództwa, Grzegorz Schetyna powinien zastanowić się nad zmianą swego najbliższego otoczenia - ocenił Rafał Grupiński. Schetyna zaznacza, że wybory szefa PO odbędą się na początku 2020 r. i nie będzie zgody na poddanie się "zewnętrznemu szantażowi" w kwestii ich przyspieszenia. Wicemarszałek Sejmu Małgorzata-Kidawa Błońska skomentowała doniesienia o tym, czy wystartuje w walce o fotel lidera PO.

wróć do artykułu
  • ~Kogut
    (2019-10-17 13:15)
    Schetyna?weź sobie wybierz młodego zdolnego człowieka pod każdym względzie jego namaszcz na swoje następcę ktury będzie Ci wdzięczny A Ty pomożesz mu z tylnego fotela i zrobisz wielka furorę takim ruchem,a co kturzy są Ci przeciwni wywczas zamilkna,ale pokaż światu mądrego następcę dla dobra Polski.. ot taka propozycyjka,,,,
  • ~Doświadczona emerytka..,,,,,,,,,..,
    (2019-10-17 11:10)
    Zarówno Kidawa jaki Schetyna mają szczurze zęby . Jak się sobie rzucą do gardeł , to będzie jatka.
  • ~Kogut
    (2019-10-17 08:44)
    Oj Schetyna??Ale się porobiło??nic dziwnego skoro miałeś za sobą zdrajców kturzy myśleli o sobie tak jak Pani Lubnaler czy inteligent Mieszkowski A o reszcie nie wspomnę,to się nie dziw że wybory przerabales.narod potrzebuje alternatywy dla Pisu A nie totalnego bałaganu i wywrucenia wszystkiego o co jeszcze tak niedawno walczyli do góry nogami.caly ten Kod potem lgbt.a teraz jeszcze Tusk upatruje w tym wszystkim kesa padliny....te właśnie wybory poprzez frekwencję pokazały że naród ma dość tych ludzi......
  • ~Roberts
    (2019-10-17 08:29)
    PiS wygrał bo jest bardziej przewidywalny i potrafi postępować z prostymi ludźmi. A w PO, już sami nie wiedzą kto na jakie stanowisko byłby najlepszy. Najwyraźniej mają nadmiar gawędziarzy i jasnowidzów a brak realistów i specjalistów. Świadczy też o tym pani Kidawa Błońska, która w jednym miesiącu ma być marszałkiem sejmu, przywódcą PO, premierem i prezydentem. Jest, więc widocznie, geniuszem polityki i dyplomacji. Niestety, jej dotychczasowe wypowiedzi świadczą o czymś zupełnie przeciwnym. Ale, trzeba przyznać, że ochotę na stanowiska (i to wszystkie) ma ogromną. No cóż „na bezrybiu i rak ryba”. Tym bardziej, jak bierze każda przynętę.
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-10-16 21:30)
    Walcz Grzesiek - nie daj się szmaciakom...
  • ~n
    (2019-10-16 20:28)
    Idzie Grześ przez wieś. Worek ,,,,, niesie....
  • ~leo
    (2019-10-16 20:03)
    Dyndało zTuskiem założycie firmę pt: Rozbiórki-Demolki-Roz.pier.duchy Ltd. Zbijecie FORTUNĘ
  • ~dfg34534
    (2019-10-16 19:28)
    7Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~piro
    (2019-10-16 18:23)
    Głosowałem na PO. Jeśli Schetyna nei odejdzie, w następnych wyborach głosuje na Biedronia. Coraz wiecej ludzi tak mówi.
  • ~Mik
    (2019-10-16 17:59)
    Nie Schetyna jest problemem PO a przekupiony przez PiS ciemny lud, jak mawiał tow Kurski. Choćby na czele platformy stał sam Donald Trump to i tak by to nic nie zmieniło.
  • ~Okoo
    (2019-10-16 17:58)
    Kto miałby niby zastąpić Schetynę ? W Nowoczesnej też pozbyli się Petru
  • ~Edek
    (2019-10-16 17:27)
    Schetyna gdyby miał trochę honoru i klasy...dawno zrezygnowałby z przywództwa... - widać dawno nie zerkał ...w lustro...
  • ~ PO - kaput
    (2019-10-16 17:18)
    A co na to Kuń ?
  • ~ POkraczne matoły
    (2019-10-16 17:16)
    Kretyna ma zostać !...nikt nie suszy tak zębów jak ten POs-raniec
  • ~Ja Ryży Koń
    (2019-10-16 17:16)
    Zbychu, Rychu ,Grzechu musicie opuścić.
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-10-16 17:14)
    grzesiek nie daj się, daj im po ry.ju bo ksywka "zniszczę cie" zobowiązuje
  • ~KaZet
    (2019-10-16 17:02)
    Pamiętajcie Cym bały , że nie tylko Koryto jest ważne . Trzeba przypominać Ministrom co to słowo znaczy , a Przywódcą partyjnym - gdzie zmierzają i dokąd !
  • ~Poberwali
    (2019-10-16 15:29)
    Poberwali bumerangiem
  • ~Michal
    (2019-10-16 15:27)
    Polske pociagnie na dno, ale ze stolka nie ustapi!
  • ~jan maria obojnak
    (2019-10-16 15:23)
    czyli ruchy frykcyjne w PO, na zmniejszenie oporu tarcia wazelina the best