"Jesień średniowiecza" przed Sejmem. Protest przeciw zakazowi edukacji seksualnej

| Aktualizacja:

Chcemy edukacji, nie indoktrynacji - skandowali przed Sejmem przeciwnicy projektu nowelizacji Kodeksu Karnego, który zakłada m.in. wprowadzenie kary pozbawienia wolności za publiczne propagowanie lub pochwalanie obcowania płciowego dzieci.

wróć do artykułu
  • ~JA TEŻ PROTESTUJĘ
    (2019-10-16 23:55)
    Ja protestuję przeciwko LGBT i napędzających to coś organizacjom syjonistycznym. Przeciwko ich próbie reklamowania i rozpowszechniania zboczeń seksualnych. POLSKA DLA NORMALNYCH - dla LGBT, syjonistów i moherów Nasze polskie PRL-owskie NIE !
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-10-16 17:21)
    to te lewackie św.i.nie pod wodzą kieszonkowego zasyfiałego lenina będą teraz robić z vagin tych śmiesznych babinek jesień średniowiecza ?
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-10-16 15:35)
    Trzeba się zastanowić - Czym jest edukacja seksualna= szczególnie tych najmłodszych. Wg. mnie jest to p e d o f i l i a usankcjonowana przez prawo. ILU ukrytych z b o c z e ń c ó w może ukrywać się wśród edukatorów seksualnych ?!!!
  • ~a_zymbalist
    (2019-10-16 15:21)
    ty pajacom to potrzebna edukacja w obsługi łopaty.....a po zakończeniu ---> do kopania rowów to zmądrzeją bo nie mają co robić
  • ~robas
    (2019-10-16 15:44)
    I wy , towarzyszu Zandberg i wam podobni, będziecie decydować, która wiedza jest rzetelna, a która nie, prawda?
  • ~Zdenek
    (2019-10-16 15:44)
    A swoją drogą: ciekawe, co tym razem przejdzie tyłem i co ma przesłonić ta zadyma.
  • ~9ioklm,
    (2019-10-16 15:11)
    Maja racje. Miejsce robactwa jest na ulicy.
  • ~Artur
    (2019-10-16 16:09)
    Tow.Jarosław nie chciał takiej edukacji i dlatego zagrożenia widzi wszędzie a przez to że boi się kobiet został starym kawalerem
  • ~Car
    (2019-10-16 15:58)
    Zamiast edukacji seksualnej proponuję lekcje obsługi sukienkowych. Po lekcjach.
  • ~Jean
    (2019-10-16 15:48)
    Piskie faszysci juz attackè! Attackè!
  • ~Car
    (2019-10-16 15:55)
    Odpuście trochę bo Jędraszewski apopleksji dostanie.
  • ~J.K
    (2019-10-16 17:11)
    niech każdy edukuje swoje dzieci a od moich się odp........e zboczki
  • ~W koncu Polska jest Europa wschodnia
    (2019-10-16 18:43)
    W Europie zachodniej gdzie mieszkam od 35 lat hierarchowie koscielni wyglaszajacy nienawistne kazania w stosunku do innych i uzywajacy deprecjonujących określen jak np. poganie oraz mieszajacych sie do edukacji dzieci (jak np. abp. Jedraszewski) sa zmuszani przez samych wiernych do odejscia a w Polsce wierni pochwalaja to burzliwymi oklaskami a wladza wtoruje jego slowom jak echo.
  • ~ PO - kaput
    (2019-10-16 19:50)
    Lewactwo może w swoim domu swoje dzieci seksować ! ..ale ze szkół - paszli von!
  • ~żuczek
    (2019-10-16 17:41)
    Edukacja seksualna w krajach zachodnich spowodowała wysyp niechcianych ciąż i chorób przenoszonych drogą płciową wśród małoletnich. Statystyki nie kłamią.
  • ~łi pipul
    (2019-10-16 17:24)
    wczesnoszkolna edukacja seksualna! to już było w latach siedemdziesiątych XX wieku, kiedy to lewacka inteligencja w Niemczech, Francji i Holandii zakładała tzw. alternatywne przedszkola, w których dzieci i ich edukatorzy (m.in Daniel Cohn-Bendit) bawili się w zabawy erotyczne!; po fali krytyki przedszkola zamknięto, a dzisiaj wraca w postaci edukacji seksualnej
  • ~Matwiej Łagodny
    (2019-10-16 23:02)
    ,,Strajk Kobiet" to Feministyczne-Lewackie Odpady Moralne.Nie ma ZGODY by Polskie Dzieci Służyły za Używkę Wszelki Maści Degeneratom.
  • ~Laszlo
    (2019-10-16 15:55)
    Niech wysyłają swoje dzieci do zboczków na korepetycje. Znając życie to większość z protestujących to single, albo babcie z KODu.
  • ~HAN
    (2019-10-16 16:45)
    Eksperyment/program edukacji seksualnej realizowany i finansowany ze środków publicznych od lat 70 XX w. w Wielkiej Brytanii w szkołach wśród nastolatków zakończył niepowodzeniem i skutkował znacznym wzrostem niechcianych ciąż wśród nastolatek. W efekcie dużej liczby aborcji. Moim zdaniem edukacja powinna być dostosowana do wieku dzieci i młodzieży. Problem twórców projektu ustawy to kompletne dyletanctwo w zakresie znajomości prawa. Przede wszystkim niezrozumienie terminu "nieletni" w naszym systemie prawnym. Dlatego ustawa jest do kosza bo na poprawki nie ma już chyba czasu.
  • ~Czajka
    (2019-10-16 17:12)
    Zostawcie te delikatna materie rodzicom. Nauczyciel może niechcący wypaczyć idee i co będzie .