Marian Banaś odpowie na zastrzeżenia CBA w "formie pisemnej"

 Prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś w formie pisemnej odniesie się do zastrzeżeń Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Stanowisko w tej sprawie zostanie w środę skierowane do CBA - poinformował PAP Zbigniew Matwiej, kierownik wydziału Biura Organizacyjnego NIK.

wróć do artykułu
  • ~Edek
    (2019-10-23 21:02)
    Jak widać Banaś ma głęboko GDZIEŚ...Kaczyńskiego...Kamińskiego i cały pisowski Zwierzęcy Folwark... - nie mówiąc nic o długopisie Kaczyńskiego...DUDZIE... - i chyba ma rację...jest nie do ruszenia...na ich wyraźne życzenie...
  • ~Mark Twain
    (2019-10-23 18:08)
    TO DOPIERO BĘDZIE OBSZERNA LEKTURA!!!
  • ~Don Carlos
    (2019-10-23 16:29)
    Niech kolesie, którzy tak dosadnie gratulowali swojemu druhowi wyboru utajnią wszystko co się wokół tego gościa zebrało i wystawią mu certyfikat z dedykacją "wierny i kryształowy".
  • ~90iopklö,
    (2019-10-17 07:50)
    Ciekawa jestem, kiedy zaczna przeswietlac prl-wskich prokuratorow. Bo jeszcze pare lat temu bylo tak, ze kazdy z nich utrzymywal jakis "przytulek". Dla niepoznaki bylo tak, ze prok, z poludnia mial swoj dom publiczny np. w.......Bydgoszczy. To by znaczylo, ze nie ma sie co dziwic, ze kibole albo wieziennictwo w Warszawie, Lodzi, Gdansku decydowali o rezultatach wyborow.........
  • ~dzyndzel
    (2019-10-17 06:35)
    Nie wiem kto to Banaś, ale najważniejsze że w Poznaniu w szkołach podstawowych jest już w końcu nakaz noszenia przez chłopców krótkich spódniczek.
  • ~waldek - organista
    (2019-10-16 19:56)
    Media robią wielką ściemę ! Jak każdy góral z Piekielnika jest uczciwy i do tego pobożny.
  • ~Dyletantka Sp. z o.o.
    (2019-10-16 19:29)
    Smutnych facetów zastąpić pasjonatami harcerzami. Z radością dorwą każdego łachudrę w trymiga.
  • ~dfg34543543
    (2019-10-16 19:27)
    5Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~mirror
    (2019-10-16 18:54)
    Totalna kompromitacja CBA. Widać brak profesjonalizmu który poraża. Za co oni biorą pieniądze by kompromitować Państwo? Dramat, jeśli jest tak w innych służbach to aż strach się bać.
  • ~Edek
    (2019-10-16 17:41)
    CBA powinno jeszcze sprawdzić CANALIĘ...jego 2 wieże i przekazywanie kasy dla księdza z rączki...do rączki...
  • ~Edek
    (2019-10-16 17:38)
    Jak deweloper CANALIA wybuduje 2 wieże...to pokoi na godziny będzie około 1000-ca... wtedy z bur-de-l TATĄ...rozkręcą wspólny intratny interes...
  • ~Edek
    (2019-10-16 17:32)
    CBA...to służby podporządkowane ZERU...i CANALII...więc niech nikt normalny nie liczy na żadne zmiany... - wszystko zależy i tak od decyzji ...despoty CANALII...
  • ~witek
    (2019-10-16 17:29)
    Najpierw się sprawdza jak się sprawuje potem się awansuje,a pis-e wszystko odwrotnie.
  • ~Kapitan WP
    (2019-10-16 17:27)
    Banaś jest czysty jak kryształ , zorganizowal baj..zelek dla kadr PIS
  • ~Ośmiornica Nowogrodzka
    (2019-10-16 17:10)
    Maryś postaw się. Mogą ci skoczyć. Masz gwarantowaną kadencję. Sam Mariusz Kamiński składał ci gratulacje w Sejmie.
  • ~sd2017
    (2019-10-16 17:08)
    To jakieś dziwne - cały rok sprawdzali, a skończyli akurat dzisiaj ?
  • ~PiS jako że bez grzechu
    (2019-10-16 16:51)
    Jak to powiedział Stachu Karczewski Banaś jest czysty jak kryształ Swięci powinni z niego brać przykład .Stworzył bourdello nie dla grzecu lecz dla zbawienia.Prawie jak światynie w Koryncie.Kraków Korynt dwa bratanki,możeszskorzystać złoża lub z leżanki.
  • ~Wyborca PiS_u
    (2019-10-16 16:47)
    Marian Banaś to członek kryształowo czysty!
  • ~kruk
    (2019-10-16 16:31)
    Czekamy co tez nowego wymysla w s[prawie banasia
  • ~xyz
    (2019-10-16 16:31)
    Najwięcej w tej sprawie namącił TVN 24 i Kittel . Mogą się w sądzie przejechać na tej nie do końca rzetelnej publikacji.