Wyborcy tęsknią za Tuskiem. Ale czy opozycja nie ma lepszego kandydata na prezydenta? [SONDAŻ]

| Aktualizacja:

Z sondażu Dziennika Gazety Prawnej i RMF FM wynika, że to Donald Tusk jest potencjalnie najlepszym rywalem dla ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy. – Wybory prezydenckie są strategiczne, najważniejsze jest wybranie przez opozycję kandydata, który będzie miał największe szanse przekonać tych, którzy dziś głosują na PiS, oraz wahających się, i wygrać – mówił wczoraj sam Tusk.

wróć do artykułu
  • ~TUSK T.eraz U.słyszysz S.ame K.łamstwa
    (2019-10-17 06:34)
    Ta niemiecka ś ciera POd cele-DOŻYWOTNIO za synka Bąka AmberGold kradzież OFE miliardów z VATu SKOKÓW i wiek em 70+ WON
  • ~anty_błazen
    (2019-10-17 06:35)
    50% wśród wyborców KO to niezbyt dobry wynik.
  • ~My recydywa z zk Wronki
    (2019-10-17 06:36)
    Morem za panem Toskiem i jego kolegami z PO.
  • ~Chora dziewczynka ze Szwecji bełkocząca o klimacie
    (2019-10-17 06:43)
    Oczywiście, Rudy z kumplami powinien wrócić. Nowak znowu buduje autostrady najdroższe w Europie, Pitera łapie kolejne afery dorszowe, Mucha znów ministrą sportu. Radek Zdradek MSZ przeprasza Niemców, Karuzele siękręcą. Na nic nie ma pieniędzy.... To se ne vrati,
  • ~Panie Tusk chce ryć do 67 r życia
    (2019-10-17 06:56)
    Karuzele VAT niech się kręcą LOT oddamy SZKOPOM po co nam STOCZNIE żółwiki z Putinem okradniemy Polaków na OFE KAMUENICE sprzedamy z lokatorami. Tylko Tusk.
  • ~chłopcy spod celi+
    (2019-10-17 07:07)
    Donuś, tęsknimy
  • ~aaaa
    (2019-10-17 07:08)
    Kiedy wreszcie Polska ma prezydenta właściwego, pełnego kultury osobistej , znający języki, otwarty i przyjazny dla Polaków, dbajacy o interesy i bezpieczeństwo swojego kraju , mamy wrócić do karierowiczow i cwaniaków z poprzednich okresów NIGDY mam nadzieję że naród nie da oszukać i omamic w wyborach 2020roku .
  • ~klawisz
    (2019-10-17 07:15)
    Ryży !. ja też za Tobą tęsknię , i czekam w celi+
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-10-17 07:25)
    i znów trzepią tę szwabską onucę a tym co wytrzepią namaszczą kichawę-końską lub aljazirę i będzie git bo ciemny lud to kupi
  • ~Kogut
    (2019-10-17 07:27)
    Panowie Grzegorz Tomek,wy to po niezłej imprezie machneliscie ten artykuł.ekstra towar mieliście,nie ma co,oni długo trzyma.Tusk na prezydenta,???to już lepiej ciotka klozetowa,
  • ~POmpowanko trwa
    (2019-10-17 07:44)
    A kto poniesie konsekwencje za Amber Gold inne numery 8 gw-nianych lat tej formacji?
  • ~8uijkm,
    (2019-10-17 07:45)
    Ja nysle, ze kazdy z tych kandydatow ma w Polsce te sama szanse..........
  • ~dla przypomnienia
    (2019-10-17 07:48)
    Pewien fircyk bez krępacji, Cud obiecał całej nacji. Trafnie uznał: - Lud to kupi! Lud naiwny, ciemny, GŁUPI!!! No i młodzież uwierzyła, Do urn śmiało podążyła. I w Irlandii i w Londynie, Dali wiarę Tuska minie. I ta z Wronek i z Pułtuska, Dała głos na Dona Tuska. No, nareszcie jest nadzieja! Naród wybrał czarodzieja. Media wielce mu pomogły Nawet Doda słała modły, Niezależni; dziennikarze truli coś o Polsce marzeń. Bez Kaczora, Dorna, Ziobry I wybrali, sługa Moskwy w sam raz dobry.. To, co najpierw obiecywał, Po wyborach odwoływał. Toż to kawał hipokryty, Rude włosy, wzrok kosmity. Gaz, energia podrożały A indeksy pospadały! Studia płatne? Oszalałeś?!!! Polskiej biedy nie widziałeś?! Gdzie te drogi, gdzie podwyżki?? Niech wam starczy uśmiech płytki, Uścisk dłoni, ważna mina; Dzisiaj Don jest, po wyborach już go ni ma Olać pamięć i historię? Sprzedać się za mięsa rząd? Niech ci dziad opowie, skąd w Warszawie tyle bomb. Przyjdzie czas na PO sąd! Chociaż rządzą, nic nie mogą, nic nie wiedzą, NIC nie zrobią! Walka z PiS-em? Punkt programu! Gratuluję super planu! Obiecanki się skończyły, Puste hasła poznał lud No i w końcu stał się cud: Czary mary : NĘDZA GŁÓD...
  • ~krystek
    (2019-10-17 07:49)
    tym panom babie lato rozgrzalo mozg ,ze takie bzdury pisza im teskno bo bylo mozna lody krecic kto teskni za sprzedawczykiem tylko ci otakim samym zamiarem BY POLSKI JUZ NIE BYLOto jesttakie myslenie tych nie rzetelnych pismakow marzenie scietej glowy aby szyja krecila glowa
  • ~Portret Doriana Graya
    (2019-10-17 08:01)
    Chętnie obejrzałbym aktualne zdjęcie pana Tuska, np. wczorajsze. Niech naród oceni aparycję obu kandydatów.
  • ~ivan
    (2019-10-17 08:02)
    Tusk obiecał że Polacy wrócą na pola by zbierać niemieckie szparagi.
  • ~Ogół badanych:
    (2019-10-17 08:12)
    żaden z POwyższych. I to jest właściwa odpowiedź!
  • ~Andy
    (2019-10-17 08:31)
    Moja mama też jest zwyczajną kobietą, która robi zakupy i gotuje obiady. Czy wobec tego może ona mogłaby być prezydentem? Zapewniam, że zgodzi się na kandydowanie... Co za brednie, ci politycy są głupsi od mojego psa Burka...
  • ~Pppp
    (2019-10-17 08:46)
    Mamy aktualnie "perełki" wyborców opozycji: Rzecznik Uciśnionych Adam Bodnar i Mistrz Trzaskowski.
  • ~cuda
    (2019-10-17 08:57)
    Dulkiewicz pani z dzieckiem pochodzenie Rosia ,Tusk kapuś pochodzenie Niemcy .