Ujazdowski miał propozycję przejścia na stronę PiS w Senacie? "Kaczyński wie, że jestem nieprzekupny"

| Aktualizacja:

PiS będzie musiało pogodzić się z tym, że większość senacka będzie ukształtowana przez opozycję - powiedział w czwartek senator-elekt Kazimierz Michał Ujazdowski (KO). Jego zdaniem nikt z senatorów z opozycji nie zostanie przez PiS "przekupiony".

wróć do artykułu
  • ~Kogut
    (2019-10-17 09:54)
    Ujazdowski i nie nieprzekupny.dobre A z jakiej formacji pan przeszedł do Po.???czyżby coś mnie ominęło????NIEPRZEKUPNY------HA HA
  • ~krystek
    (2019-10-17 09:57)
    ten zablysnal takich wybrali to oczym ci wyborcy mysleli toc ten osobnik niczym choragiewka jak szrek zdanie zmienia i on mysli ze to my kupimy takiego propagadziste facet od tego gwiazdowania tracirozum czy mamy samych niedorozwojow w tym senacie to juz powini jak kazdy pracownik przechodzi rozne badania a oni wszegolnosci bo jak ich sluchac to oni powini przejscie badania psychiatryczne bo to sa osobnicy ktorzy sa manikalni
  • ~tadek
    (2019-10-17 10:04)
    PIS zdecydowanie wygrał wybory do senatu z 48 senatorami. Zadne inne ugrupowanie nawet nie zbliżyło się do tego wyniku. Tylko wskutek perfidnej zmowy totalnych dyletantów mogą oni przejąć tam władzę.
  • ~matylda
    (2019-10-17 10:13)
    Panie senatorze a kto był w PIS i przeszedł do PO, chyba nie ja ! Hipokryzja galopująca
  • ~Big
    (2019-10-17 10:24)
    Facet nie ma krzty samokrytycznego stosunku do swojej niezwykle skromnej osoby. Na miejscu szefa PiS tego Senatora mijałbym dużym łukiem. Już bezpiecznej rozmawiać z kimś rozsądnym z tzw.opozycji.
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-10-17 10:29)
    Tylko każdy porządny, patriotyczny i pobożny senator powinien być w pisie.
  • ~Taka jest wasza natura
    (2019-10-17 10:31)
    Ujazdowski - kazda Q...a jest przekupna. Ty tez !
  • ~buchalter
    (2019-10-17 10:40)
    Nie ma ludzi nieprzekupnych. Jest tylko kwestia - za ile.
  • ~Apsik
    (2019-10-17 10:52)
    amnezja w wyniku przetłuszczenia mózgu ??? zapomniał wół jak .....
  • ~Wera
    (2019-10-17 11:12)
    W PiS nic nie widzą o swoich aferach nie mają wiedzy na ten temat natomiast mają wiedzę co mówił Tusk i co będzie robił. A to heca.!!
  • ~Lincoln
    (2019-10-17 11:52)
    Ja rozumiem, że można głosować na Pis poko, PSL i kandydatów niezależnych ale, żeby wybrać gościa z zarzutami prokuratorskimi to się w pale nie mieści.
  • ~PO-KO do de
    (2019-10-17 11:52)
    K.Uj. nieprzekupny?! Koń by się uśmiał. Jakież to "walory" POrtyjne przeKOnały Kazzów I Szawłów by u nich pluć na macierz? Nojmanowskie, że póki w PO, to będziemy bronić przed prokuraturą naszych jak niePOdległości, a nasze sądy będą przedłużać sprawy w nieskończność?! I tak K.Uj. woli być kumplem Gawłowskiego, bo Kaczyński za dużo wymagał
  • ~świerk
    (2019-10-17 11:53)
    Dla tych zdrajców i g n oji należy zastosować opcję sowiecką pozwolono im kraść za PO teraz służby powinni ich sprawdzić pod względem moralno-obyczajowej narkotykowej finansowo -korupcyjnej i ich rodzin , to pewne że kilku tych drani ma dużo za uszami
  • ~Tev
    (2019-10-17 12:13)
    Za polityczną korupcję natychmiast zdelegalizować pis
  • ~i9opklö,
    (2019-10-17 13:10)
    "Poza tym Jarosław Kaczyński wie, że jestem nieprzekupny." - widzielismy to przy jego przejsciu z PiS do ko.........Zapomnial, ze kazdy czlowiek ma swoja cene........
  • ~bezwstydna
    (2019-10-17 19:46)
    Ujazdowski, bardzo dobrze dał się poznać w POlityce
  • ~E meryt
    (2019-10-18 06:20)
    A chyba był pan już w każdej partii ? Tak za darmo?
  • ~Zenda
    (2019-10-18 09:46)
    Chory PRZEKUPNIK!!
  • ~Paprykarz
    (2019-10-18 16:03)
    Ujawzdowski na kreml to by na kolanach się czołgał szkolenie od Tuskusow weszło w krew u takich szkodnikow POLSKI
  • ~Tik-Tak
    (2019-10-18 18:33)
    W tym całym galimatiasie, kotle politycznym nadzieję budzi W. Kosiniak - Kamysz. Idzie w dobrą stronę. Tylko jeszcze niech więcej uwagi skupi na środowiska poza rolnicze i obejmie programem.