"Wprost": Tusk dał zielone światło na zniszczenie Schetyny. Kierwiński: Odnoszenie się do spekulacji nie jest poważne

| Aktualizacja:

Nie ma żadnej próby obalenia Grzegorza Schetyny w Platformie, trudno komentować medialne spekulacje - mówił poseł PO Marcin Kierwiński w czwartek w Polsat News, komentując informacje tygodnika "Wprost".

wróć do artykułu
  • ~Jamka Lech
    (2019-10-18 08:12)
    W PO zagryzą się teraz sami między sobą. Jeden warty drugiego. Nam pozostaje tylko spokojnie czekać.Podobnie będzie z innymi. Biedroń podobno ma hemoroidy. Nieszczęście!!! Musi jechać teraz ręcznym hamulcu
  • ~krystek
    (2019-10-18 07:50)
    to jest ich gra polecial szrek do brukseli zdac raport ze czesciwo senat maja to odrazu wysuwaja prezdenta aby zadne ustawy nie przeszly czy my mamy prawdziwych poslowi senatorow ktorzy powinni wszystko robic dla kraju i obywateli a tu widac ze to saosobnicy ktorzy chca zniszczyc kraj a ludzi maja za niewolnikow tosa oblakani jak moznabylo takich wybierac i mamy kiedy bylo im potrzebne spoleczenstwo obiecali zlote gruszki a jak sa juz w sejmie isenacje robia zadymy i rozpiertuche to nie sa odpowidzialni ludzie przeznich przemawia nienawisc i falsz obywateli przesto ponizyliswym zachowaniem
  • ~98uijklm
    (2019-10-18 05:04)
    "Mówi, że Schetynie zależy tylko na utrzymaniu władzy i partyjnych pieniędzy" - no to jakby pana Schetyne chwalil........
  • ~E meryt
    (2019-10-18 04:57)
    Spuchnięty Kierwinski jest jak burchel wypełniony ropiejącą nienawiścią
  • ~novyman
    (2019-10-18 04:46)
    Jakie zielone? Tusek raruje, i daltonistą jest.
  • ~wstyd mi za Donalda
    (2019-10-18 04:24)
    Dyktator siedzi w Brukseli i szuka co by jeszcze ugrac dla siebie
  • ~klocki i pampersy w nurcie rzeki
    (2019-10-18 02:05)
    rzeki kijem nie zawrocisz, zwlaszcza gdy w wodzie same klocki i pampersy
  • ~tadek
    (2019-10-17 23:24)
    Zostawcie nam kretynę, on gwarantem zwycięstwa Pisu jest. Po co go zmieniać?
  • ~kisłota
    (2019-10-17 22:27)
    Kierwiński, facet za którym szły porażki. Jako "szef sztabu" komitetu wyborczego partii zawiódł, nie spełnił pokładanych nadziei. Teraz porażki idą przed nim. To ostatni facet któremu należałoby ufać, jak mówi nie to wiadomo iż jest odwrotnie. Jeden z twórców upadku platformy. Intelektualnie mało bystry.
  • ~Ekonomista z Bielan
    (2019-10-17 22:22)
    Szefem PO powinien zostać pan Kujda lub pan Banaś po zakończeniu kadencji w NIK-u
  • ~Kiedy Tusk za kraty?
    (2019-10-17 21:55)
    Najpierw do prokuratora!.
  • ~Ogolić łeb
    (2019-10-17 21:51)
    Prusakowi.
  • ~Po PO
    (2019-10-17 21:49)
    Naturalny elektorat liberałów to ok. 10%. Mam nadzieję, ze wkrótce wszystko wróci do normy.
  • ~Doooonek dawaj!CELA+czeka
    (2019-10-17 21:48)
    DOŻYWOTNIO !
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-10-17 21:42)
    Donek ksywka “Krul Europy” wraca do domu ze zmywaka z Brukselce, I musi przygotowac dla siebie miejsce w dziupli, I wyp....lic tych co mu moga namieszac i podskoczyc....
  • ~lech
    (2019-10-17 21:33)
    Grzesiu kochany ja widzę całe politykę bez ciebie za nieistotną,zaś z Tuskiem niewłaściwą i wrogo nam obcą,wracaj na Śląsk i z apelem wystąp albo Polska tu będzie albo niemieckie Langi,nie ,do tego dopuścić nie idzie Kaszuba bo jak bóg miły będziemy mieli IV Powstanie Śląskie nie zdzierżą tu dłużej rudego Niemca i Ślązak i Lędzianie.