Wojna ABW i CBA o Banasia? "Ma ogromną wiedzę i może ją wykorzystać przeciwko PiS"

| Aktualizacja:

CBA kwestionuje majątek, ABW nie uchyla certyfikatu - wojna służb w sprawie szefa Najwyższej Izby Kontroli - pisze piątkowa "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~Zks
    (2019-10-21 15:26)
    Nie masz harnasia nad Banasia.
  • ~Jagoda
    (2019-10-20 14:31)
    Czy Banaś, uznawany za szefa przez krakowskich bandziorów , przestepca podatkowy i falszerz oświadczeń podatkowych jest pod ochroną ABW ??
  • ~Poznaniak
    (2019-10-20 14:14)
    Banaś kamienicę wynajął bandziorom za małe pieniądze aby placić male podatki,co jest przestępstwem .,,Twierdzi że nie wiedział że jest tam burdel na godziny. Ale to do niego,jako do szefa zadzwonił gangster z pytaniem czy może dać rachunek klientowi za wynajem na godzinę burdel pokoju.Otrzymał od Banasia odpowiedź NIE!!wywal go!! Banaś dla pisoli to kryształ moralny.Dla normalnych Polaków to szef bandy przestępców a nie Szef Najwyższej Izby Kontroli Państwa. Nic mu Kaczyński nie uczyni ,jest w ręku bandziora
  • ~fire
    (2019-10-19 20:39)
    Kamerki , podsłuchy , orgietki w burdelowych pakamerach. Mogą Banasiowi skoczyć. Seks skandale z politycznej wierchuszki - to tylko kwestia czasu.
  • ~4 lata Banasia wybierali, aż wybrali
    (2019-10-19 11:51)
    4 lata Banasia wybierali, aż wybrali, mamy genialnych rządzących po wyborach 2019. Mamy genialne służby *specjalne* w jednym ręku PISu. Teraz *Banaś nie nasz*, nic się nie stało, Polacy, 8 lat ... zegarek Nowaka ... a tu nie zapłacone podatki warte miliony. NIC SIĘ NIE STAŁO, POLACY ???
  • ~Kacap Leśny…
    (2019-10-19 08:37)
    Alfons ma się dobrze....
  • ~woj
    (2019-10-19 05:05)
    Marian jakby ktoś się jeszcze ciebie czepiał, to odpalę swoją piłę łańcuchową.
  • ~Ekselent
    (2019-10-19 04:42)
    Ja wierzę świecie,że to kryształowy człowiek.Tak powiedziała przed wyborami Małgorzata Wasserman pierwsza śledcza PiS,a ona wie co mówi.Wykryła cały szereg afer począwszy od wanny kopiącej , z Hydromasażem śp.Taty aż po katastrofę Smoleńską,którą spowodował kumpel Tuska o nazwisku niepolskim,aż po sprawne wykrycie Afery Amber Gold.Ja jej wierzę bezgranicznie jak wszyscy z PiS w Krakowie ona ma zawsze rację Banaś jest kryształowy jak cukier.To najmądrzejsza kobieta Świata.
  • ~Rozmus
    (2019-10-18 23:52)
    Ala jaja. Zwalczono vatowską mafię przez Banasiową mafię. Konkurencja?
  • ~lx
    (2019-10-18 21:24)
    Nie jasne związki ?a gdzie rzymska zasada in dubio pro reo ?
  • ~Worek
    (2019-10-18 18:44)
    Gangster ????? na takim stanowisku. Jak osądzić taką postać? Miało być inaczej. Miała to być dobra zmiana i co wyszło - szydło z worka????
  • ~cyc
    (2019-10-18 18:34)
    Marian powołany przez emanację suwerena jest nie do ruszenia.
  • ~Ryszard
    (2019-10-18 17:51)
    Czy tych śliwek nie mógł kupić?
  • ~utylizator styropianu
    (2019-10-18 17:46)
    Jeszcze jak włączy się wojsko do walki, to wojna domowa o burdel gwarantowana.
  • ~Sugestia
    (2019-10-18 15:51)
    Powinien zostać premierem,bo na burdellach się dobrze zna.
  • ~tylko Polski szkoda
    (2019-10-18 15:02)
    Każde państwo ma swoja mafię, w Polsce mamy PiS
  • ~Republika banasiowa
    (2019-10-18 14:54)
    Czyje to afery? Afera z łapówką dla ks. Rafała Sawicza; Afera Kazimierza Kujdy; Afera KNF; Afera „aniołków Glapińskiego”; Afera we wrocławskim PCK; Afera samolotowa Kuchcińskiego; Afera kilometrówkowa Kuchcińskiego; Afera podkarpacka; Afera Kosteckiego; Afera hejterska u Ziobry; Afera z utajnieniem list poparcia kandydatów do nowej KRS; Afera Solidarnej Polski Ziobry impreza za środki z UE; Afera z działką Morawieckiego; Afera z taśmowa Morawieckiego; Afera SKOK; Afera z milionami dla rządu Szydło; Afera z wypadkiem Szydło; Afera z wypadkami SOP (wcześniej BOR); Afera Igora Stachowiaka; Afera Bartłomieja Misiewicza; Afera Wacława Berczyńskiego; Afera Polskiej Fundacji Narodowej; Afera inwigilacyjna, opozycji; Afera Pegasusa; Afera „córki leśniczego; i teraz Afera Mariana Banasia
  • ~tylko Polski szkoda
    (2019-10-18 14:44)
    W latach 2017-18 Jarosław Kaczyński potajemnie negocjował z austriackim deweloperem Geraldem Birgfellnerem budowę drapacza chmur dla związanej z PiS warszawskiej spółki Srebrna. Birgfellner, prywatnie członek rodziny Kaczyńskiego, wykonał zlecone prace, które dziś wycenia na 1,3 mln euro. Po 14 miesiącach przygotowań Srebrna oświadczyła jednak, że nie zapłaci Birgfellnerowi ani grosza, a Kaczyński, którego Austriak zaczął nagrywać (nagrania ujawniła „Wyborcza”), poradził mu, by poszedł do sądu.W styczniu 2019 r. Birgfellner zawiadomił prokuraturę, że został oszukany przez prezesa PiS. Austriaka przesłuchiwano siedem razy, ponad 50 godzin, ale prokuratura do dziś nie podjęła decyzji o wszczęciu śledztwa, a bez tego nie można przesłuchać nikogo poza Birgfellnerem. Drapacz chmur miał przynieść środowisku PiS ogromny dochód na lata. Spotkania biznesowe Kaczyński - Birgfellner odbywały się w centrali PiS przy ul. Nowogrodzkiej, uczestniczył w nich m.in. szef zrepolonizowanego banku Pekao SA Michał Krupiński, który miał sfinansować inwestycję.
  • ~Wzbogacon o tacon
    (2019-10-18 14:44)
    Powrót towarzysza Banasia na stołek czyli kryształowy członek znów wysunięty z ramienia na czoło.
  • ~Viola da Gamba
    (2019-10-18 14:35)
    Marian! Pokaż prezesowi gest Kozakiewicza!!!