Wojna ABW i CBA o Banasia? "Ma ogromną wiedzę i może ją wykorzystać przeciwko PiS"

| Aktualizacja:

CBA kwestionuje majątek, ABW nie uchyla certyfikatu - wojna służb w sprawie szefa Najwyższej Izby Kontroli - pisze piątkowa "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~Zygmunt
    (2019-10-18 06:45)
    Gangster na miarę światową,nauki pobierał od O-Szusta Tadzia i samego Konusa
  • ~Yy
    (2019-10-18 06:35)
    Od koryta trudno sie oderwac
  • ~Julka
    (2019-10-18 06:54)
    Pisowskie ******o
  • ~BANASIU ! SKONTROLUJ PIS ORAZ TVPIS
    (2019-10-18 07:29)
    a wtedy okaże się czy jesteś niezależny.
  • ~wybory pisu
    (2019-10-18 06:52)
    Kant i Hak mają duże wzięcie w PISie
  • ~Kulsonik
    (2019-10-18 07:11)
    Mogą wypróbować ewentualne sposoby "na samobójcę"
  • ~Tatiana
    (2019-10-18 07:28)
    To jedna , wielka banda!
  • ~Ubawiony
    (2019-10-18 07:16)
    Panie Banaś trzymam kciuki .Trzeba wreszcie ujawnić Prezesine iSku.....stwo.Żeby naród nie budował mu pomnika na Placu obok.
  • ~Banaś
    (2019-10-18 09:23)
    Ci z PISu się czegoś nawąchali?! To jest nieprawdopodobne, że po tym, jak na jaw wyszły wszystkie machlojki tego Banasia, Ci z PiSu twierdzą, że jest uczciwy! To się w głowie nie mieści. Pomijając zaniżanie cen wynajmu mieszkań, żeby nie płacić podatków czyli 400m2 + 70m2 +40m2 za 5 tys. zł miesięcznie :D - kpina, którą nie warto komentować, to rodzi się pytanie: skąd Pan Banaś, pracując jako urzędnik państwowy, zdobył grube miliony złotych na zakup tylu nieruchomości wartych miliony?! No, jeśli nie zarobił tych pieniędzy w swojej pracy - bo fizycznie nie mógł, to rodzi się prosty wniosek - te miliony złotych zdobył nielegalnie!!! Czy to był handel narkotykami, czy sutenerstwo i prostytucja, czy łapówki - to już powinny wyjaśnić odpowiednie służby i czym prędzej oskarżyć tego Pana, postawić przed sądem i skazać na długoletnie więzienie!!!
  • ~kretacze
    (2019-10-18 08:09)
    o taka POLSKE NIBY WALCZYLA SOLIDARNOSprzesledcie sobie caly okres od 1989 do dnia dziszejszego nie maja firm a maja MAJATKI OD WOJTA AZ DO PREZYDENTA NA CZYM SIE DOROBILI MAJATKOW
  • ~gosc z zagranicy
    (2019-10-18 08:54)
    Macierewicz ma wiedze, Banas ma wiedze, J. Kaczynski ma wiedze _kazdy o kazdym ,_ trzeba zrobic jak za Stalina ,wszyscy co maja za duzo wiedzy trzeba zlikwidowac,i juz jest spokoj.
  • ~Mamuśka
    (2019-10-18 12:26)
    Taki bordeltata z NIKąd.
  • ~666
    (2019-10-18 09:25)
    Oszust podatkowy bedzie kontrolowal innych. Zawarcie rozliczenia za wynajem w cenie sprzedazy to zwykle oszustwo podatkowe, to optymalizacja podatkowa (ulubione okreslenie przez PiSie szambo). Sprzedajac prywatna nieruchomosc po 5 latach nie placi sie podatku w odroznieniu od tego, ze od kazdej otrzymanej kwoty za wynajem trzeba zaplacic podatek. PiSie szambo w pigulce.
  • ~górol
    (2019-10-18 09:23)
    Banaś jest z Opus Dei i mozecie mu naskoczyc watykan rzadzi od pod okupanta podlega
  • ~Marian z B
    (2019-10-18 09:38)
    Ble ble a wszystko i tak załatwione pomiędzy PIS i Banasiem. Swój człowiek - czytaj PIS - na odpowiednim stanowisku za zgodą i wyborem Kaczyńskiego.
  • ~Republika banasiowa
    (2019-10-18 14:54)
    Czyje to afery? Afera z łapówką dla ks. Rafała Sawicza; Afera Kazimierza Kujdy; Afera KNF; Afera „aniołków Glapińskiego”; Afera we wrocławskim PCK; Afera samolotowa Kuchcińskiego; Afera kilometrówkowa Kuchcińskiego; Afera podkarpacka; Afera Kosteckiego; Afera hejterska u Ziobry; Afera z utajnieniem list poparcia kandydatów do nowej KRS; Afera Solidarnej Polski Ziobry impreza za środki z UE; Afera z działką Morawieckiego; Afera z taśmowa Morawieckiego; Afera SKOK; Afera z milionami dla rządu Szydło; Afera z wypadkiem Szydło; Afera z wypadkami SOP (wcześniej BOR); Afera Igora Stachowiaka; Afera Bartłomieja Misiewicza; Afera Wacława Berczyńskiego; Afera Polskiej Fundacji Narodowej; Afera inwigilacyjna, opozycji; Afera Pegasusa; Afera „córki leśniczego; i teraz Afera Mariana Banasia
  • ~Mok
    (2019-10-18 11:25)
    Wojna w mafii, tylko Polski szkoda
  • ~Fiskuś
    (2019-10-18 12:23)
    To ile on tych bajzli ma?
  • ~Jaro
    (2019-10-18 10:14)
    To się nam przydarzyło. Pieszczoch i wybraniec pisu, kumpel bandziora z piłą łańcuchową i przestępca podatkowy, Prezesem NIK. To jakby burdelmama została papieżem.
  • ~Prowadzący 02
    (2019-10-18 10:00)
    My hejtezy z PiS mamy zakaz pisania czegokolwiek na temat banasla