Miller: Tusk ma wybitne kwalifikacje, żeby być dobrym polskim prezydentem

| Aktualizacja:

Najlepszym kandydatem opozycji na stanowisko prezydenta jest Donald Tusk – ocenił były premier, europoseł Leszek Miller. Jak dodał, nie wierzy, aby opozycja wystawiła wspólnego kandydata w pierwszej turze wyborów prezydenckich.

wróć do artykułu
  • ~Nego-cjator
    (2019-10-24 07:37)
    Kogokolwiek ten ogłupiony naród wybierze będzie źle. Większość w dalszym ciągu nie przyjmuje do swojej kopuły że wybieramy nie swojego kandydata tylko wyznaczonego przez obce służby namiestnika do pilnowania i zwodzenia tubylczej ludności bantustanu. Taka jest rzeczywistość i gwarancją utrzymania tego stanu jest komunistyczna konstytucja napisana przez komunistów (Kiszczak, Jaruzelski, Kwaśniewski itp.). Konstytucji prawdziwi Polacy nie mogą zmienić to co pozostaje ???.
  • ~Viola
    (2019-10-20 09:18)
    Jak Polacy dopuszczą Tuska do prezydentury, to ja opuszczam ten kraj. Tak powiedziałam, jeśli Komorowski by został na II kadencję, to też bym wyjechała, ale na szczęście tak się nie stało.
  • ~tow. Dinozaurs Pospolitus
    (2019-10-19 10:09)
    Znowu gruszki na wierzbie?
  • ~Rodzic
    (2019-10-19 09:55)
    Miller dawniej człowieku mimo iż wywodzisz się ze starego "aparatu partyjnego" szanowałem cie za twoje mądre wypowiedzi. Ale najwyraźniej śmierć syna spowodowała nieodwracalne zmiany w twoim mózgu. Inaczej nie umie sobie wytłumaczyć tego co człowieku mówisz o Tusku który okradł miliony Polaków z ich oszczędności emerytalnych i na polecenie kanclerz Niemiec działa obecnie na szkodę swojego kraju!!!
  • ~Zenada
    (2019-10-19 08:51)
    Nie może być dobrym prezydentem Polski bo jej nie lubi
  • ~pola
    (2019-10-18 21:30)
    wybitne kwalifikacje ---jakie pokazal -hulaly mafie zwijanie polski glodne dzieci ---podwyszczenie wieku emerytalnego --okradanie off-----zlikwidowanie przemyslu ---stocznie prywatyzowanie za grosze obcym zlikwidowanie wspolnie z putinem polakow ---Smolensk -i takie osiagniecia i to ma byc prezydent ---sluzelec niemiec ---cos ten miller przeniosl sie z rosjii do niemiec ---tak mu pomieszalo juz na starosc w glowie
  • ~Misio,..,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..,,.,,
    (2019-10-18 21:15)
    Boję się o Jarosława, bo jak Lech Kaczyński zakwestionował kwalifikacje Donalda w listopadzie 2009r., to skończyło się Smoleńskiem w kwietniu 2010r.
  • ~żart
    (2019-10-18 20:40)
    Premierowi MIle.... należy się dedykacja od Przezydenta Kwa..... "Gdy zostanę prezydentem... " - piosenka "Elektryczne Gitary".
  • ~Kazek.,.,,,,,,,...,,,,.,,,
    (2019-10-18 20:36)
    Podobno był szkolony przez STASI , więc wybitne kwalifikacje ma , podobnie jak Miller dłużnik KGB.
  • ~Aron
    (2019-10-18 20:07)
    Polska naród psychicznie cory czy dom wariatów ? Zeby wybrać takie zero komunistyczne !!Śmieje się z was tłuków ?
  • ~GABOR
    (2019-10-18 19:59)
    Tak towarzyszu Miller. Biorąc poprawkę na to, że waszym nadrzędnym celem jest zniszczenie Polski, to faktycznie , im większy nierób , złodziej i nieudacznik , tym on dla was najwybitniejszy kandydat.
  • ~takie tego tam
    (2019-10-18 19:53)
    wystawial juz kandydatury,gdy wystawil p. ogurek gdy okazalo sie ze bedzie ciezko, stwierdzil ze sie po mylil. teraz znowu pruba przepowidni i jasnowidzostwa.
  • ~809iok
    (2019-10-18 19:43)
    Te "kwalifikacje" tuska mozna porownac z "kwalifikacjami", ktore uczynily z millera polskiego .......europosla. WSTYD WSTYD WSTYD.
  • ~sake
    (2019-10-18 19:28)
    Polskość to nienormalność wg Tuska o wstretnych wilczych oczach i zacisnietych z nienawiści do Polaków ustach.Faktycznie wspaniały to kandydat na prezydenta.
  • ~PIOTR
    (2019-10-18 19:18)
    CHYBA KANCLERZEM NIEMIEC!!!!!TAKA SAMA ********* PRZESTAŃCIE NIEMIECKIE ****** KASOWAĆ MOJE KOMENTARZE!!!
  • ~miecio 34
    (2019-10-18 18:30)
    I TAK JAK 30 LAT TEMU POD PATRONATEM MOSKWY POWSTAL STOL W MAGDALENCE TAK TERAZ POD PATRONATEM BRUKSELI POWSTAJE NOWY STOL CO WAM MOWIA TE SAME ASYMILER I TUSK KONTYNULATORZY UKLADU
  • ~pola
    (2019-10-18 18:26)
    to byla by okropna krzywda dla polski i polakow -wybierac psepolaka ---sluzelca innego kraju -------ktory traktuje polska ---polskosc to nienormalnosc -czy polacy nie widza jaka obecnie mamy pare prezydencka ---madra ladna polak katolik --reprezentuja polske ze jestesmy dumni ---wrescie narescie ...ze doczelalismy sie tak odpowiedniej pary prezydenckiej --coz moze ten proponowany ..zniszczyc polske oddac wrogom i zrobic z niej Kolonie a polakow niewolnikow -on co polskie nienawidzi …--nigdy nigdy nigdy polska nie zasluguje na sprzedawczykow
  • ~tak jest
    (2019-10-18 18:10)
    takie same albo mniejsze od pana zero,dziadek,dziadek na ryby zasuwaj
  • ~Jakie kompetencje?
    (2019-10-18 17:46)
    Te do podawania marynarek?
  • ~jar
    (2019-10-18 17:42)
    A jakie kwalifikacje trzeba było mieć, aby po premierostwie zostać członkiem Samoobrony?