Miller: Tusk ma wybitne kwalifikacje, żeby być dobrym polskim prezydentem

| Aktualizacja:

Najlepszym kandydatem opozycji na stanowisko prezydenta jest Donald Tusk – ocenił były premier, europoseł Leszek Miller. Jak dodał, nie wierzy, aby opozycja wystawiła wspólnego kandydata w pierwszej turze wyborów prezydenckich.

wróć do artykułu
  • ~Wilga
    (2019-10-18 15:49)
    Tusk ma wybitne kealifikacje do osłanania wszelkiej maści aferzystów, złodzieji i mafiosów. Doświadczenie w tych dziedzinach ma również znakomite.
  • ~krystek
    (2019-10-18 15:55)
    to prosze przedstawic zdolnosci tego osobnika bo kiedy byl aws to tylko liczy l glosy i kominy malowal w po to zaklady ilot likwidowal bo sasiad ma jakie zdolnosci w uni tez nie zablysnol angielski na koszt podatnika przemowy jego tlumow nie podrywaja tylko co do talentu to ma szczuc jednych na drugich zadnawybitnoscia nie jest bo i po katastrofie tez o godnosci zpomial i w obce rece slectwo i wrak pozostawil a jak by mial zostac prezydentem to juz POLSKI by nie bylo bo roszbrowali ze wszystkich stron to nie jest zaden autorytet i chwaly swojemu krajowi nie przyniosl
  • ~Nina
    (2019-10-18 15:59)
    Pan Tusk na prezydenta tylko nigdy Polski. Przecież wiemy na co go stać. Zaciśnięte usta, znienawidzenie w oczach. Zdepatlby Polskę
  • ~Viktor
    (2019-10-18 16:02)
    prezydent Musi szanować kraj na czele którego stoi. "Polskość to nienormalność "- dyskwalifikacja.
  • ~Kawior
    (2019-10-18 15:57)
    Dla Tuska to marzenie ale dla Polski to horror. Już płaci pan haracz za wybór. Szkoda wątroby .
  • ~E meryt
    (2019-10-18 15:56)
    Z wdzięczności za emeryturę w Brukseli niech Pan odda Tuskowi np nerkę
  • ~..Krystyna.z,Agencji...
    (2019-10-18 16:58)
    POlityczny KOmentarz: Donek, ksywka “Krul Europy”, bez Mamy Angeli moze tylko malowac kominy, rznac w gale, obiecywac podatnikom i rozdawac panstwowe swoim poplecznikom. A ty Miller ze zbrodniczej organizacji PZPR lepiej zamknij r.y.j.a.
  • ~Kedaj
    (2019-10-18 16:25)
    Miller, jesteście równie denni jak ten tusk
  • ~Groblin NH
    (2019-10-18 16:11)
    Ogier na czerwonym diable liże Wielka Ruda Wilku, śmierdzi jak PZPR trupem Lenina.
  • ~zjs
    (2019-10-18 16:44)
    Tusk i Miller to są produkty przeterminowane tyle, że jako tako opakowane i daty ważności przebite.
  • ~Jakie kompetencje?
    (2019-10-18 17:46)
    Te do podawania marynarek?
  • ~pssss
    (2019-10-18 16:17)
    folgzdojcz ruski wspiera folgzdojcza niemieckiego .biedna polska
  • ~sake
    (2019-10-18 19:28)
    Polskość to nienormalność wg Tuska o wstretnych wilczych oczach i zacisnietych z nienawiści do Polaków ustach.Faktycznie wspaniały to kandydat na prezydenta.
  • ~jar
    (2019-10-18 17:42)
    A jakie kwalifikacje trzeba było mieć, aby po premierostwie zostać członkiem Samoobrony?
  • ~Aron
    (2019-10-18 20:07)
    Polska naród psychicznie cory czy dom wariatów ? Zeby wybrać takie zero komunistyczne !!Śmieje się z was tłuków ?
  • ~żuczek
    (2019-10-18 17:36)
    Czerwony pająk raczej nie przysparza głosów Kluskowi.
  • ~GABOR
    (2019-10-18 19:59)
    Tak towarzyszu Miller. Biorąc poprawkę na to, że waszym nadrzędnym celem jest zniszczenie Polski, to faktycznie , im większy nierób , złodziej i nieudacznik , tym on dla was najwybitniejszy kandydat.
  • ~Kazek.,.,,,,,,,...,,,,.,,,
    (2019-10-18 20:36)
    Podobno był szkolony przez STASI , więc wybitne kwalifikacje ma , podobnie jak Miller dłużnik KGB.
  • ~tak jest
    (2019-10-18 18:10)
    takie same albo mniejsze od pana zero,dziadek,dziadek na ryby zasuwaj
  • ~PIOTR