Joanna Mucha: Jeśli nie zdecydujemy się na zmianę lidera, to oddamy pole lewicy

Rozważam start w wyborach na szefa Platformy Obywatelskiej - powiedziała w wywiadzie dla Onetu posłanka Joanna Mucha (PO). Nawet gdyby się okazało, że będzie kilku kandydatów, to jestem przekonana, że będziemy w stanie dojść do porozumienia - dodała.

wróć do artykułu
  • ~Heniek
    (2019-10-19 11:23)
    Janda zamiast Schetyny.
  • ~Komuna wykonczy Schetyne i PO
    (2019-10-19 11:23)
    Schetyna jest tak opanowany nienawiscia i zadza wladzy ,ze robi /a wczesniej zrobil / kardynalne bledy ,Pozwolil aby jego ugrupowanie opanowali podobni jemu nienawistnicy czy to z wlasnej partii czy z innych ugrupowan ,Tym samym nieopatrznie wskrzesil STARYCH KOMUNISTOW ,ktorzy juz byli w NIEBYCIE ,Teraz to wlasnie odrodzona KOMUNA wykonczy SCHETYNE a takze PLATFORME .W niedalekiej przyszlosci zniknie Schetyna ,zniknie PLATFORMA ...powstanie cos nowego ale opozycja dla PISu bedzie KOMUNA poszerzona o rozne ugrupowania dewiantow seksualnych i czesc ludzi PLATFORMY zasili ta organizacje ,PSL tez jest opanowana przez nienawistnikow i postkomunistow i dalej bedzie balansowalo na granicy progu wyborczego jesli nie pozbedzie sie szkodnikow i lapownikow
  • ~ala
    (2019-10-19 11:29)
    super. Kobiety do władzy. Pani Kidawa Prezydentem Polski, Pani Mucha szefem PO. Premierem musi być pan, Pan Tusk.
  • ~Darek
    (2019-10-19 11:30)
    Wy już jestescie lewica zafaj daną !De b ile anty Polskie ?
  • ~bertsi
    (2019-10-19 11:36)
    Oczywiście, PO powinno zmienić lidera. Ale jest jeden problem. Nowym liderem powinien zostać polityk który nie jest przedstawicielem kierunku zadymiarskiego, który w PO dominował w czasie ostatniej kadencji parlamentu. Przecież nie chodzi o wybranie Schetyny bis. A to eliminuje wszystkich posłów i senatorów ubiegłej kadencji.
  • ~Rychu
    (2019-10-19 12:01)
    Szetyna na Jachire, Jachira na szefowa PoKo a Mucha na lep.
  • ~fan POKO
    (2019-10-19 12:05)
    Tylko Jachira
  • ~amira
    (2019-10-19 13:01)
    nie zmienia się woźnicy w czasie przeprawy
  • ~Arlo
    (2019-10-19 13:12)
    Joanna Mucha albo Małgorzata Kidawa-Błońska zamiast Schetyny. No chyba, że DONALD TUSK !
  • ~Anonim.
    (2019-10-19 13:16)
    PO to lewica tyle ze za niemieckie pieniadze.
  • ~feliks dz.
    (2019-10-19 13:34)
    Dajcie Klaudusie Jachire na przewodniczącą... Toż cała Platforma to niezły kabaret!
  • ~Suzuki
    (2019-10-19 14:03)
    Dziwne, pracownik niemieckiej firmy postuluje zmianę dyrektora. To zależy od Merkel, nie od Muchy. PO to niemieckie przedsiębiorstwo, Mucha ma w nim etat.
  • ~98uiojkm,
    (2019-10-19 14:22)
    "Na pytanie, dlaczego do tej pory nie było rozliczeń za wyniki wyborów, Mucha odpowiedziała, że umiejętność ewaluacji wyników nigdy nie była mocną stroną Platformy Obywatelskiej."- alez my to tez wiemy. Piniedzy nie bylo. A teraz sa!
  • ~Jurek
    (2019-10-19 14:52)
    jachira na ... babcię qlozetową POxsxrańców
  • ~Wspolczyjacy
    (2019-10-19 14:54)
    Czarno widze przed Szetyna, chyba podzieli los .Nowosmiesznego Rycha i zostanie zagryziony przez stado aktywistek.
  • ~Figa
    (2019-10-19 15:26)
    Musze latawiszcze nie nadaje sie na szefa PO .Za slabo spiewa ...Kidawa Blonska zachowuje sie i wyglada jak starsza wersja Myszki Agresorki hahaha ,intelektem nie grzeszy.
  • ~CHACHA
    (2019-10-19 15:51)
    ale kabaret! Przecież trąbią w TVN WYBORCZEJ że opozycja wygrała wybory!
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-19 17:51)
    Szajbusy Patologi Obywatelskiej wprowadzili potomków Stalina i sodomitów do europarlamentu i do sejmu . A teraz paradoksalnie kolesie spod znaku sierpa i młota oraz tęczy będą ich największym wrogiem . Sądzę że jeszcze ze dwie kadencje i Platformersi będą niszową grupą oszołomów .
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-19 18:13)
    #bezsilni w kupie i Buraki z POKO ciągle próbują robić dobrą minę do złej gry , ale teraz widać dokładnie jaką formacją jest Patologia Obywatelska . To stado tępych baranów w którym trudno znalężć chociaż jednego kumatego osobnika POtrafiącego ogarnąć ten bezmyślny chaos .
  • ~Pawel.pakula
    (2019-10-20 12:50)
    Proponuje 3 kandydatów -Jachire, jande, Nurowska. Wybierzcie choć jedną - plisssss!