Hartwich: Chciałabym, żeby mój syn był na zaprzysiężeniu. ODPOWIEDŹ Kancelarii Sejmu

Syn nowo wybranej posłanki Iwony Hartwich będzie mógł uczestniczyć w jej zaprzysiężeniu w Sejmie; Straż Marszałkowska zmieniła decyzję podjętą w 2018 roku i zakaz wstępu jest nieaktualny - poinformował w sobotę na Twitterze dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka.

wróć do artykułu
  • ~Chambers
    (2019-11-14 19:04)
    Dobrze, że Pani weszła do sejmu , Pani Iwono. Niech Pani nie ustaje w walce o niepełnosprawnych. Może nie najszczęśliwszy wybór partii, ale jest nadzieja, że Pani czyny ukażą prawdziwe dobro rozsiewane w tym sejmie. Według mnie najlepszą opcją byłaby opcja Polska . Znaczy to , że oczywiście Konfederacja !!! Ale jak rzekłem niech to wspaniałe czyny świadczą o Pani , a nie przynależność partyjna !!! Okrągłostołowymi niech się Pani nie przejmuje tylko robi swoje ..! Dla dobra bliżniego.....
  • ~Ryży kominiarz
    (2019-10-20 12:41)
    Na pewno zatrudni go jako dyrektora - doradcę
  • ~stragan bazarowy
    (2019-10-20 11:26)
    wjeżdżaj babo ze swoim straganem, a pociechę ukryj między dyniami
  • ~riddick
    (2019-10-20 11:25)
    Synek ma jednak zakaz za nadużycie swobody i nielegalne okupowanie Sejmu i nie ma pewności,że znowu to zrobi
  • ~Oskar
    (2019-10-20 10:36)
    Nierozgarnięta kobieta. Biegnie do gazet, żeby jej odwołać zakaz który już nie istnieje.
  • ~cuda
    (2019-10-20 08:02)
    Dzięki kaleki syna dostała się do sejmu to nie politycznie ździra .
  • ~krystek
    (2019-10-19 20:35)
    ta kobieta poszla po kase wszelkie dodatki tej kobiecie odebrac nie ma ze bedzie okradac opiekunow bedzie miala dochody i diete tylko on musi miec swoje dochody czyli 500plus jemu nie przysluguje bo opiekun podjal prace jest czyli samodzielny nie wymaga opiekuna taka cwana z niej bestia niby walczyla dla osob niepelnosprawnych a chodzilo o ciepla posaadke taki uklad zawarla z kopo czyli wszyscy ktorzy pisali ze to strajk polityczny mieli racje ,ze jest oszustka hanba sie okryla hipokrytka
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-10-19 19:17)
    w takim razie ja też chcę
  • ~CZY WSZYSCY AUTORZY HANIEBNEGO HEJTU NA PANIĄ
    (2019-10-19 18:42)
    Hartwich uważają się za chrześcijan ? Każdy z Waszych wpisów nadaje się do prokuratury ! A dzielna i szlachetna matka , pani Hartwich , i tak będzie posłanką ! Prosowieckie trolle nic tu nie zmienią.
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-10-19 18:03)
    Bede musiala swojego nieslubnego z przerwa miedzy zebami na strajk to Sejmu przywozic, to mnie wybiora na poslanke do Sejmu a moze nawet na Senatora.
  • ~Lucy34
    (2019-10-19 18:01)
    na wózku inwalidzkim swego syna wjechała do sejmu, wstyd i hańba
  • ~sokrates
    (2019-10-19 17:15)
    czy tylko ona ma dziecko ???? a co z innym dziećmi ???
  • ~byku
    (2019-10-19 16:56)
    Co mnie obchodzi czyj syn będzie oglądał swoją mamusie , w sejmie. Czy już nic nie ma ważniejszego ?
  • ~Brr
    (2019-10-19 16:20)
    Po wystawilo na listy samych awanturnikow.To beda ciezkie 4 lata dla sejmu,lata walki z POwska cholota zaklocajaca obrady. Myszka agresorka bedzie przy nich aniolem
  • ~Pppp
    (2019-10-19 16:12)
    Pycha ponad inteligencję...
  • ~rumor xyz
    (2019-10-19 15:29)
    jak się tu to PiSie me.ne.ls.two rozjazgotało.
  • ~emik
    (2019-10-19 15:11)
    I co ta krzykaczka jeszcze by chciala,mieszkac w hotelu sejmowym razem z synkiem i moze opiekunka
  • ~ajax
    (2019-10-19 14:40)
    Patrząc jacy wybrańcy elektoratu PO/KO dostali się do parlamentu zaczynam sądzić, że Neumann miał rację z tym jak scharakteryzował na taśmach wyborców PO.
  • ~J E B A Ć P R USAKA T U S K A ,PEŁO
    (2019-10-19 14:34)
    ... oczywiście GW no SZE CHTERA o pseudonimie MICH NIK oraz der AXEL niemiecką par.. chatą ga dzinówkę😁😁😁
  • ~ POkraczne matoły