Kolejne protesty wyborcze PiS ws. wyborów do Senatu. Partia składa wnioski do SN

| Aktualizacja:

PiS złożył protesty wyborcze ws. przeliczenia głosów w wyborach senackich w kolejnych czterech okręgach. Są to okręgi w Toruniu, Koninie oraz dwa okręgi w Kaliszu. Wcześniej PiS złożył protesty wyborcze ws. przeliczenia głosów w wyborach senackich w dwóch okręgach: nr 75 (Katowice) i nr 100 (Koszalin).

wróć do artykułu
  • ~Koniczyna
    (2019-10-22 10:21)
    Wprawdzie coś w tej układance nie pasuje, ale mamy takie narzędzia co to wszystko pięknie dopasują i patria będzie szczęśliwa
  • ~Xyz
    (2019-10-22 07:11)
    A może sprawdzić inne lokale wyborcze, tam gdzie PIS wygrał. Może tam był przekręt.
  • ~Maciuś
    (2019-10-22 04:53)
    Kto chce się założyć, że PSL się skórfi i wejdzie w koalicję z PISem? Oczywiście jak zwykle dla stołków.
  • ~ludziska, świat staje na głowie
    (2019-10-22 00:10)
    Może tak być, że dopiero pisowskie sądy zachachmęcą ? A sędziowie awansują do haszkasty dobrych panów ?
  • ~Ryszard
    (2019-10-21 23:21)
    Ciekawe co na to członkowie komisji w których partie zaskarżają wyniki wyborów? Czy mężowie i żony zaufania działający przy tych komisjach byli niedysponowani w czasie liczenia głosów?
  • ~Cos jest na rzeczy ,ze TOTALNI sie boja .
    (2019-10-21 21:32)
    Jesli sa niejasnosci to nalezy przeliczyc ponownie glosy a takze sprawdzic karty niewazne ,W usa tez w wyborach prezydenckich tez sa takie dzialania i ponowne liczenia ,Wybory musza byc sprawdzone przez niezalezne osoby aby nie bylo niedomowien ,Cos jest na rzeczy ,ze juz teraz opozycja tak bardzo sie boi sprawdzenia kart wyborczych . Sprawa podejrzana ,A moze bylo falszowanie a moze zle liczenie ?
  • ~Edek
    (2019-10-21 21:10)
    Niespełniona życiowo schizofreniczna CANALIA = DEWELOPER z Nowogrodzkiej...wydał polecenie...i czołowe Knury ze Zwierzęcego Folwarku...muszą je wykonać...aby zapewnić sobie decyzyjne miejsca przy senackim... korycie...
  • ~Oleńka
    (2019-10-21 20:14)
    Przecież jeżeli wyniki są uczciwe, to opozycja nie powinna się obawiać. Jeżeli komentują negatywnie, co to znaczy?
  • ~amira
    (2019-10-21 20:00)
    a ten durny Fogiel przejdzie do historii w poczet zniesławionych
  • ~Trzeźwy
    (2019-10-21 19:16)
    Co już boli odrywanie od koryta? A co będzie dalej? Chrum,chrum, kwik, czy jak to było....
  • ~Kontemplyta
    (2019-10-21 18:41)
    Wczoraj Komisja Europejska nie rozpoczęła obrad z powodu niedopuszczenia komisarki mającej zarzuty prokuratroskie. Wg tej zasady zarówno sprawdzenie głosów na Gawłowskiego (raptem 300 różnicy z kandydatem PiS) jak odroczenie posiedzenia Senatu byłyby dopuszczalne przez Unię Europejską.
  • ~Alek
    (2019-10-21 18:27)
    Wojnę domową to domena Bolków i POrąbanych.
  • ~miś
    (2019-10-21 18:24)
    Liczyła będzie osobiście magister Przyłębska, a w komisji skrutacyjnej kolega Banaś i kolega Paolo z piłą łańcuchowa.
  • ~StraSzydło
    (2019-10-21 18:24)
    |Brawo Pis! Po trupach do koryta, a może jakby tak sprzątnąć któregoś senatora z opozycji to wtedy na bank by wasz wskoczył?
  • ~Knury PRL po taborety
    (2019-10-21 17:24)
    Pewnie pełnomocników było pare tysięcy i znaleźli się wśród nich oddający głos z za grobu.......by był Kowalski....
  • ~Jaś
    (2019-10-21 17:22)
    Jeżeli prawo przewiduje taka procedurę to o co chodzi?totalni biorą wszystkich swoją miarą
  • ~Instynkt samozachowawczy
    (2019-10-21 16:59)
    Ciekawe czy SN sam stanie na stołek i sam sobie.
  • ~Pan Zenon
    (2019-10-21 15:45)
    Naturalna procedura, przewidziana w ordynacji wyborczej... Oburzać może to wyłącznie tych, którzy mają nieczyste sumienie.
  • ~remick
    (2019-10-21 15:31)
    PO&Co. mowi o "koncu demokracji" juz od przegranych wyborow w 2015. Tych "ekspertow" od demokracji POwinno sie wyslac na przymusowe wakacje, przynajmniej na rok do Pn. Korei. PO POwrocie skonczyloby sie to wieczne wau wau.
  • ~cokroktopiskieafery
    (2019-10-21 15:24)
    a przyklepią sądy wiadomo kogo ? Skandal w rodzinie.