Kolejne protesty wyborcze PiS ws. wyborów do Senatu. Partia składa wnioski do SN

| Aktualizacja:

PiS złożył protesty wyborcze ws. przeliczenia głosów w wyborach senackich w kolejnych czterech okręgach. Są to okręgi w Toruniu, Koninie oraz dwa okręgi w Kaliszu. Wcześniej PiS złożył protesty wyborcze ws. przeliczenia głosów w wyborach senackich w dwóch okręgach: nr 75 (Katowice) i nr 100 (Koszalin).

wróć do artykułu
  • ~na to wychodzi
    (2019-10-21 13:49)
    Brawo, jest szansa na odbicie senatu. Jak wiadomo protesty rozpatruje Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych. Jeśli sędziowie tam zasiadający są rzeczywiście niezawiśli i obiektywni ( a wierzę w to głeboko, bo to nie jest ta nadzyczajna lewacka kasta) to senat będzie nasz!!!!
  • ~TikTak
    (2019-10-21 13:57)
    No tak, a nuż się uda. Tymczasem idzie nowe. Nadzie4ję daje PSL i jego lider.
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-10-21 13:58)
    PiS owską ban.dę i ho.łotę należy wyeliminować wyeliminować z demokratycznego życia.
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-10-21 14:01)
    PiS ma twarz Piotrowicza, Banasia i Srebrnej. Prymitywy.
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-10-21 14:02)
    PiS to kryształowy Banaś i fachowy Piebiak z Wolfgangową.
  • ~Widać
    (2019-10-21 14:02)
    już pis-lam poprawił karty do głosowania.
  • ~ocena z Bieszczad
    (2019-10-21 14:04)
    widać jak PiS walczy a senator po Morawieckim wybrany NIE prawidłowo !
  • ~Nie wstrzymia
    (2019-10-21 14:06)
    Dorzucą głosów?
  • ~KD
    (2019-10-21 14:06)
    Gdy to Konfederacja żądała ponownego głosowania w wybranych okręgach, PiSowskie trolle szczekały, że to wariaci. Proszę zobaczyć, jak zmienia się narracja trolli, gdy to PiS chce tego samego ;-)
  • ~Groblin NH
    (2019-10-21 14:12)
    Mozę kolejnym błędem był brak kontroli wyborów przez PIS? Niech się to potwierdzi, bo coś mi tu śmierdzi.
  • ~Obywatel
    (2019-10-21 14:13)
    Nie ważne kto głosował, ważne kto liczy głosy. Ale przekręt. Widać korupcji w sewnacie nie będzie.
  • ~Zorro
    (2019-10-21 14:28)
    A kto ma liczyć głosy? Nominaci PiS...?
  • ~#Daro
    (2019-10-21 14:33)
    Jak za Stalina: nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy. To może się skończyć zamieszkami. PiS stąpa po cienkim lodzie.
  • ~Stanley
    (2019-10-21 14:33)
    bedziemy liczyc dotad az wyjdzie na nasze ale nie poprzez ponowne liczenie a policzenie senatorow. Kwiatkowski juz jest nasz, trwa gleboka rozmowa z senatorem tzw niezaleznym z Wroclawia.Jeszcze tydzien i jedziemy.
  • ~atomowy romek
    (2019-10-21 14:33)
    Jaki "koniec demokracji"? Każdy komitet ma prawo zgłosić taki protest. Gdyby PO złożyła protest to też byłby "koniec demokracji"? W USA gdy kontrkandydatem G.D.Busha był Al Gore też była cała awantura z ponownym przeliczaniem głosów i nikt nie krzyczał o "końcu demokracji".
  • ~M.R.D
    (2019-10-21 14:37)
    ale boli ich ten senat
  • ~sic.
    (2019-10-21 14:39)
    Kaczynski naucz sie przegrywac .... POLSKA NIE JEST PISOWSKA I NIE JEST WLASNOSCIA KACZYNSKIGO....
  • ~Pottt
    (2019-10-21 14:41)
    Zaczyna sie taniec j a j. Piskie chca wladzy absolutnej, bo jak nie, to beda sie szarpac az te wladze osiagnaw, albo do u s r a n ej smierci!
  • ~Kontemplyta
    (2019-10-21 14:43)
    Dziś W Unii Europejskiej przepadła kandydatka francuska na coś tam, ponieważ ma zarzuty o korupcję.Debatowanie Komisji odroczono. Co Gawłowski robił w ogóle w Polsce na listach wyborczych wg. tak troskliwej o polską praworządność opcji PO-Ko. Czyli "Jeszcze Polska nas ustawi poko my żyjemy"
  • ~Skibidibi
    (2019-10-21 14:46)
    Nie udało się wręczyć łapówek senatorom, to będą próbować falszowac wybory. Piss off!!!!