"Polacy muszą na to stanowczo odpowiedzieć". Kamiński o wnioskach PiS ws. wyborów do Senatu

| Aktualizacja:

Jakakolwiek próba zakwestionowania demokratycznych wyborów musi się spotkać ze stanowczą odpowiedzią Polaków - powiedział wybrany na senatora Michał Kamiński odnosząc się do wniosków PiS do SN o ponowne przeliczenie głosów w dwóch okręgach w wyborach do Senatu.

wróć do artykułu
  • ~POs-rańcy tęsknią za korytem
    (2019-10-22 13:48)
    Cenzor gdzie są moje komentarze ?
  • ~Kogut
    (2019-10-22 11:40)
    Misiek akurat Ty jesteś poza jakim kolwiek autorytetem większego wichrzyciela niema,ile już zmieniłeś parti politycznych??A wszystko dla polsku stanowiska i kasy,,,zły człowiek jesteś,
  • ~kretacze
    (2019-10-22 07:51)
    kaminski to naprawde ostoja demokracj nie nadarmo przeszedl szkolenie u demokraty PINOCZETA pamietacie
  • ~bert2407
    (2019-10-21 22:40)
    Banasiowa bolszewicka republika dazy po trupach do wladzy .
  • ~TOTALSI juz pekaja przed liczeniem .
    (2019-10-21 21:39)
    Cos w tych lepetynach POwskich sie poprzewracalo , Glosili ,ze wybory beda niedemokratyczne ,Teraz mowia ,ze byly demokratyczne ,Zdecydujcie sie ,A czy liczenie bylo demokratyczne ?
  • ~bardzodobrze
    (2019-10-21 21:14)
    Czego ta glizda się boi ?????? Że sprawdzą jak kolesie liczyli głosy ?????????? Bardzo dobrze. Niech w końcu ktoś zobaczy co tam jest w tych worach !!!!!!!!
  • ~Bartosz
    (2019-10-21 20:56)
    To jednak PełOwcy coś musieli majstrować przy wyborach skoro tak bardzo boją się kontroli. Oby tylko karty w nadzwyczajnych okolicznościach nie uległy zniszczeniu.
  • ~władzo nie prowokuj
    (2019-10-21 20:47)
    A ja niestety bardzo się boję, że mimo 500+, Polacy się wkurzą i wyjdą na ulicę.... Oby do tego nie doszło.
  • ~Marta
    (2019-10-21 19:56)
    Komisje byly opanowane przez samorzady czyli oPOzycje. SPRAWDZIĆ
  • ~Don Carlos
    (2019-10-21 19:45)
    Banaś wraca, bo ignoruje się tak poważne zarzuty, wyniki wyborów do Senatu PiS kwestionuje tam gdzie przegrało, rozmowy Kaczyńskiego z Bilfellnerem nie było stąd prokuratura nie wszczyna postępowania wyjaśniającego - ma rację senator Michał Kamiński, to jest dyktatura, to jest skandal nad wszystkie skandale, jakiekolwiek wystąpiły od 100 lat w Polsce, temu się trzeba przeciwstawić.
  • ~^∆^
    (2019-10-21 19:06)
    A jak ponownie przeliczano głosy w USA to Misiu też krzyczał, że to niedemokratyczne?
  • ~pat
    (2019-10-21 19:02)
    Konstytucja! Panie Senatorze Kamiński. Zgodnie z demokratyczną procedurą Pan też może zgłosić wniosek do SN. To nie jest żadne kwestionowanie demokratycznych wyborów tylko wręcz przeciwnie stosowanie demokratycznych procedur w trosce o uczciwość wyborów. To jest normalne w każdym cywilizowanych kraju. Sąd podejmie decyzję i niech się Pan nie martwi bo on akurat nie będzie po stronie władzy. Czego się Pan boi? Czy boi się Pan prawdy? Transparentność! Konstytucja! Prawda! Demokracja!
  • ~Wyjdziemy na ulicę
    (2019-10-21 18:57)
    Widzę, że pisowskie trollowe ******o przejęło dziennik. Brawo wy
  • ~Arek
    (2019-10-21 18:33)
    Opozycja widzę szuka możliwości do masowych protestów i unieważnienia wyborów. Taki wniosek jaki złożył pis to standard. Demokracja upadnie przy tej pseudo opozycji.
  • ~Mam pomysł.
    (2019-10-21 18:31)
    Ta postać odwrócona do góry nogami znakomicie by się nadała do rozrabiania ciasta. Tak dobrze chodzi z prawa na lewo.Onegdaj skrajna prawica, dziś lewica umiarkowana.
  • ~Lech
    (2019-10-21 18:20)
    Peowska cnota krytyk się nie boi. Jeśli dobrze policzyliście, to nic się nie zmieni, a jeśli coś wyjudziliście, to dostaniecie po nosie.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-21 18:20)
    Ten jajogłowy był już w tylu partiach że pewnie sam nie pamięta ilu.W zależności w którą stronę wiatr POlityczny POwieje tam się ustawia, raz jest gruby raz jest chudy , ciągle zmienia zdanie i manipuluje . Wydaje mi się że w jego przypadku czas na badania kontrolne u psychiatry .
  • ~PO szli w on!
    (2019-10-21 18:14)
    A czym były wasze skakanki na spędach kod? Czy czasem nie kwestionowaniem wyniku wyborów? Czym było blokowanie budynku Sejmu? A co powiesz wrednoto, kiedy okaże się, że liczenie kart przeprowadzono rażąco źle.
  • ~brytan
    (2019-10-21 18:13)
    strach padł na kryminalistę
  • ~Dama Kameliowa
    (2019-10-21 18:02)
    Panle Michale .Odpowiadam na apel.Dla mnie nigdy nie było takiegoś kagoś jak prezes.To taki rozdarty Mupet.