Stanisław Piotrowicz nadal będzie posłem? PiS znalazło sposób

Poseł PiS Stanisław Piotrowicz nie dostał się do Sejmu. Głosowało na niego 10 293 wyborców. Jak podaje jednak portal WP, PiS ma plan, aby to właśnie Piotrowicz zdobył mandat.

wróć do artykułu
  • ~Alina
    (2019-10-21 16:07)
    dziennik sięga po raz kolejny dna. Niby poważna gazeta na poziomie tabloidu.Wszystko tylko po to by dokopać PiSowi. A sprzedaż siada,siada, siada
  • ~Karmen
    (2019-10-21 16:21)
    To posłów do polskiego Sejmu wybierają wyborcy , czy ten mały ?.Jaki to ustrój ?.
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-10-21 16:36)
    Ten Pan Poseł powinien być w sejmie. Czy ktoś ma wątpliwości ? Chyba tylko jakiś spocony lub obsikany leming.
  • ~Ferenc
    (2019-10-21 16:38)
    Der Dziennik po raz kolejny pokazuje swe szmatławe oblicze. Poniżej dna.
  • ~Ziętara
    (2019-10-21 16:42)
    Czy opisana praktyka jest nielegalna? Nie, nie jest. Tak się dzieje w wielu szanownych na świecie demokracjach. Z czego więc to wielkie podniecenie?
  • ~sd2017
    (2019-10-21 16:44)
    Czemu mnie to wcale nie dziwi ? Bo zawsze wiedziałem, że prezes ma dziwną słabość do byłych TW i b. członków pzpr ? To najmocniejsze filary pis - sprawdzeni ludzie.
  • ~...wa, to jakiś koszmarny sen
    (2019-10-21 16:54)
    Dwa razy sprawdzałem czy to nie 1 kwietnia
  • ~olk
    (2019-10-21 16:55)
    Jeśli to prawda to pis jest smieciem
  • ~Norymberdzki
    (2019-10-21 17:16)
    Tak. PIS jest najbardziej demokratyczną partią (państwem ? ) w Europie. Kaczyński stale o tym mówi i to podkreśla.
  • ~Polak
    (2019-10-21 17:19)
    znam kilku pisowców (inteligentni ale zawsze chwalili komune) ...i maja watpliwosci coraz to czesciej hehehe
  • ~BEZWSTYD!
    (2019-10-21 17:20)
    moze powtorzyc KRAJOWE WYBORY??
  • ~bertsi
    (2019-10-21 17:21)
    Należała przeczytać Interię: Na konferencji prasowej Sobolewski, szef komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości zapewnił, że wszyscy kandydaci z okręgu nr 22, którzy uzyskali największą liczbę głosów i zdobyli mandat poselski przyjmą go. "Te informacje medialne, które pojawiają się w tej sprawie (o tym, że Chrzan miałby nie przyjąć mandatu - red.) poczytuje w ramach fake-newsa" - dodał.
  • ~Polacy
    (2019-10-21 17:26)
    My prawdziwi Polacy murem za Stanisławem Piotrowiczem w Sejmie!
  • ~Ob RPlitej
    (2019-10-21 17:45)
    Jarosław ma dług wdzięcznoścido PZPR i koniecznie chce go spłacać dając fuchę Piotrowiczowi bo to sekrtarz i prokurator ,który oskarżał Solidaruchów nichętnych braciom.
  • ~Pisiewicz
    (2019-10-21 17:57)
    Co się czepiacie, przecież prezes wolski powiedział wyraźnie, że dostali za mało... za malo sfalszowali a mysleli ze wystarczy ! Teraz wygląda, że sami fałszowali za słabo, muszą poprawić.
  • ~ip
    (2019-10-21 18:52)
    Będzie drugi przekrętas vel Kałuża z Żor?
  • ~98uijk
    (2019-10-21 19:03)
    W PiS nie dadzą mu jednak odpocząć, ponieważ jak dowiedziało się WP, trwają poszukiwania osoby, która miałaby ustąpić politykowi miejsca.Po jachirze i pszoniaku takie pomowienia to peanuts. Po Polakach to splywa jak woda z gesi.....
  • ~dno
    (2019-10-21 20:05)
    Demokracja po PiSku.
  • ~old 62
    (2019-10-21 20:32)
    To jest kpina z wyborców. W ten sposób każdy będący na liście biorącej okresloną liczbę mandatów może zostać posłem. Nawet jak zdobył tylko jeden głos. Tych,którzy go wyprzedzili partia zmusi do rezygnacji z mandatu. Takich metod zdobywania mandatów nie powstydziliby się nawet na Białorusi,czy w Rosji ? Myslałem,że koszmarna komuna już nigdy nie wróci.
  • ~Sokular
    (2019-10-21 20:50)
    To by był megaskandal!!!!!!!!!!!!!!! a gdzie wola wyborców????????????? Konstytucja,Ordynacja Wyborcza.Regulamin Sejmu?????????????? czy wyście powariowali??????????????????????????????????????????????????????????????