Schetyna: Wniosek PiS pachnie podważaniem wyniku wyborów. KO zapowiada swoje protesty

Wniosek PiS o ponowne liczenie głosów pachnie podważaniem wyniku wyborów. Będziemy bronić demokratycznego mandatu opozycji w Senacie - zapowiedział lider Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. KO zapowiada swoje protesty wyborcze.

wróć do artykułu
  • ~Alina
    (2019-10-21 21:57)
    W USA głosy można ponownie przeliczać jeśli różnica miedzy kandydatami/ nawet w wyborach prezydenckich/ jest niewielka ale w PL nie można bo Schetyna i silnirazem zabraniają. O pardon, protesty wyborcze może składać jedynie PO. Coraz śmieszniejsa jest ta demokracja wg totalsów.
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-10-21 22:16)
    Grzesiek, a nie mowilam Ci zebys wyborow nie falszowal? To co teraz ujadasz. Zlapali was I macie przewalone.
  • ~Juzek
    (2019-10-21 21:41)
    Grzechu kończ i na emeryturę bo szkodzisz i komunę wspierasz . Elektryka tez zaprosiłeś i wszystko spier..,,,,ł !!!!
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-10-21 21:53)
    Schetyna zostałeś zaordynowany do pchania karuzeli.
  • ~kar
    (2019-10-21 23:06)
    Protesty PIS podważają demokrację, a PO umacniają !!! Ciekawe, czy POj..eby od Neumanna załapali ?
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-10-21 23:08)
    Takie prawo panie Grzesiu...
  • ~Pan Sułek
    (2019-10-21 23:08)
    Tak na moją prostą łepetynę to trochę za trudne. PiS "podważa demokratyczne wybory" składając protesty. więc teraz PO również będzie składało protesty w "obronie demokracji" Niech mi ktoś to wytłumaczy, bo nie jarzę.
  • ~Mark Twain
    (2019-10-22 09:38)
    Pan Schetyna to coś najgorszego, co mogło się przytrafić Platformie Obywatelskiej!
  • ~Ach, jak mi was zal !
    (2019-10-22 08:42)
    Panie Schetyna - PiS was pokonal juz w pierwszej rundzie walki przez KO ( knock out ) i do dzisiaj lezycie w ringu !
  • ~PRL 2,0
    (2019-10-21 22:33)
    Pis = Komuna
  • ~Kulsoniasty patriota
    (2019-10-22 04:16)
    Wybory sfałszowano tylko raz to było 3x tak.Teraz kontynuatorem jest to pewnik jak punkt ,prosta i płaszczyzna PiS .Bedzie Kurski opowiadał,ze to nie jest fałszowanie lecz osiąganie wyników na dopingu ot tak było w DDR i ZSRR ,my musimy być lepsi bo my naród powtórnie wybrany przez....? To jasne prezesa.