Walka o Senat. KO też złożyła protesty wyborcze. Wraca sprawa następcy Kornela Morawieckiego

| Aktualizacja:

Koalicja Obywatelska złożyła do Sądu Najwyższego protesty wyborcze dot. trzech okręgów w wyborach do Senatu - poinformował we wtorek Mariusz Witczak (PO). To nie jest żadna odpowiedz na protesty PiS-u, ponieważ nasze protesty nasze mają bardzo realne podstawy - mówił senator-elekt Marek Borowski.

wróć do artykułu
  • ~poi
    (2019-10-23 12:59)
    pan piskaczyński jeszcze nie chce przyjąć do wiadomości faktu,że po prostu przegrał wybory.policzmyile to jest 235-18-18.
  • ~uoijklm,
    (2019-10-22 19:56)
    Najpierw zawolali OWPE a teraz musza zlozyc protesty.........Nie powinno byc odwrotnie?
  • ~znawca
    (2019-10-22 18:13)
    Dosyc tej obludy pan Schetyna nie idzie na emeryture i niech sie nie blazni w oczach calej Polski to wstyd chcialby wszystko dla siebie mial osiem lat i mu malo bylo a moze uniewaznic dla nie go wybory o to cos by bylo grunt mu sie pali pod nogami juz nie dlugo go koledzy wykopia a moze pojedzie do TUSKA i sie poskarzy
  • ~9iokl,
    (2019-10-22 14:37)
    "KO też złożyła protesty wyborcze. "- wcale nie chciala, ale tak wyszlo........
  • ~antyPiterek
    (2019-10-22 13:07)
    najpierw niech POwcy oddadza VATciaki i akcyze, a pozniej pogadamy o sanacie
  • ~Ojciec
    (2019-10-22 13:02)
    Mafii dewelopera trzeba patrzeć na ręce; prawdę powiedzą jak się pomylą. Sprawa wież, KNF, NBP i blondynki , loty, burdele podkarpackie, NIK z pokojami na godziny,i Akowcem dobroczyńcą, hejterzy w togach,wypadek Szydło i znikające dowody,kasa, która się im "należała", działki krzywoustego, itp, itd..............................
  • ~tropy prowadzą do PISu
    (2019-10-22 12:48)
    PIS się doigrał w swoich bzdurnych manipulacjach. Wszystkie instytucje prawa przejął i co ? Nie wystarcza, jak widać.
  • ~chachmęciarze z PISu wzięci
    (2019-10-22 12:25)
    Bardzo mnie ciekawi dlaczego PIS nie chciał uchwalić monitoringu z lokali wyborczych ? Czyżby przewidywał, że przegra i będzie musiał chachmęcić przez przejęte sądy ??
  • ~wyniki wyborów wiążą wszystkie partie
    (2019-10-22 12:21)
    PIS nieomylny nawet w swoich paranojach ? PIS przerażony wizją utraty koryta ! PISowi - jak złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy, a pycha została ukarana, bo cały ten PIS nie po to poprzejmował prawie wszystkie instytucje Państwa, żeby teraz przegrać. Minimalnie, ale przegrać.
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-10-22 12:21)
    szmacina ty sobie nie żartuj że mówisz w imieniu uczciwych Polaków, w tej waszej peło mafii ani jednego nie znajdziesz nawet z pomocą nojmana. a te pomagiery z zagranicy to dlatego że ty nawet do trzech nie potrafisz zliczyć
  • ~Przestroga
    (2019-10-22 12:17)
    Chcą doprowadzić do wybuchu społecznego? Manipulatorzy - a co będzie jak sytuacja wymknie się spod kontroli? A co będzie jak, przy okazji, wyjdą na jaw kolejne przekręty? Źle się bawicie towarzysze...
  • ~jednoroczniak marek
    (2019-10-22 12:09)
    Jak zwykle Prezio nie potrafi wymyślić sam nic nowego. Musi ściągać od lepszych od siebie. Tym razem od Stalina, który już dawno powiedział: " nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy!" Z partyjnym pozdrowieniem dla Jarosława "WPIERIOD"
  • ~POs-rańcy tęsknią za korytem
    (2019-10-22 11:51)
    Kretyna ! ...protestować każdy może....tak stoi w Konstytucji POs-rańcu !
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-10-22 11:50)
    JEZELI ZAGRANICZNA MA BYC KONTROLA PANIE SCHETYNA TO UCZCIWOSC NAKAZUJE ZE LUDZIE Z ZARZUTAMNI PROKURATORSKIMI SO W SENACIE.JEDEN PELNIL FUNKCJE I BYL SZEFEM NJK.DRUGI POWARZNE ZRZUTY KORUPCTWA.JAK SIE NATO POPATRZY TO JAK LUDZIE KARANI MOGO UCZCIWIE PODEJMOWAC USTAWY I GLOSOWAC W SENACIE TO JEST CHYBA NIE ZGODNE Z KOMISJO WENECKO Z TSUE.MOK NEUMANN TWOJ KOLEGA WSZYSTKO POWIEDZIAL O SODACH O WUBORCACH I JAK ZYGA NA TCZEW.TO JEST TAK MOK SODY WASZE A WYROKI NASZE.WALCZYLISMY W SODACH PRZEZ4 NIE KTORZY 8 LAT I CO WYROKI BYLY ALE NIE KORZYSTNE DLA LUDZI PRACY.15 LAT PRACA W WARUNKACH SZKODLIWYCH NIE ZOSTALA UZNANA.TO JEST BARDZO DOBRE TYLKO ZE POWINNI LICZYC PONOWNIE PANSTWOWA KOMISJA WYBORCZA.
  • ~Lolo PO KO.
    (2019-10-22 11:50)
    Robią dym wokół swojej nieporadności.
  • ~robas
    (2019-10-22 11:35)
    Nads PO dziewanie i PO nadstandardowo wysoka liczba głosów nieważnych! Stary numer! Pelowska ferajna musi być naprawdę zdesperowana.
  • ~Postulat
    (2019-10-22 11:35)
    Jeszcze lepiej powolac druga ,ktora wybije glupote smoleska !.
  • ~Lech
    (2019-10-22 11:31)
    Gregory, abyś pojął w czym rzecz, jeśli będziecie mechanicznie blokować ustawy, wyborcy PIS zablokują senatorów totalnie opozycyjnych w kiblach budynku Senatu, i może wtedy ogarniesz, czym jest demokracja blokowana po waszemu.
  • ~tttt.
    (2019-10-22 11:22)
    W PO jest na zasadzie " idzie Grzes przez wies worek piasku niesie, piasek ciurkiem przez dziurke sypie sie za Grzesiem".Tam kazdy na swoj stroj aby przy korycie.Tak wyglada ferma brudnych zwierzat gospodarczych.
  • ~Jaro
    (2019-10-22 11:20)
    Dobry strzał! Bardzo dobry! Krzyczeć na całą Polskę i Unię, codziennie, po kilka razy, przez wszystkie partie! Pokazać Suwerenowi, że pis ma Suwerena tam gdzie światło nie dochodzi. Że pis chce skręcić wynik wyborczy. Chce pis Suwerena oszukać i to w sposób wyjątkowo prymitywny, na chama, cepem, w żywe oczy, na wnuczka, w 3 karty,..., tak po pisowsku. Przy wyborze na Prezydenta będzie to dla opozycji piękny prezent, As na stoliku. As pik!