Ludowcy wykluczają koalicję z PiS w Senacie

PSL wyklucza koalicję z PiS w Senacie - powiedział poseł PSL Piotr Zgorzelski. Dodał, że opozycja musi wyłonić wspólnego kandydata na marszałka Senatu. Według Zgorzelskiego powodem złożenia przez PiS protestów wyborczych są nieudane próby przeciągnięcia na swą senatorów z opozycji.

wróć do artykułu
 • ~Mark Twain
  (2019-10-23 11:46)
  Oj tam, oj tam. Dotychczas przed jakimikolwiek wyborami, kiedy zadawano pytanie: kto zwycięży, odpowiedź była jedna: KOALICJANT PSL!
 • ~au - Tor
  (2019-10-23 18:11)
  Jednego nam trzeba - r o z s ą d k u!!!!! Jak spękana ziemia wody, potrzebujemy wzajemnego szacunku. Chcemy, żeby krajem rządzili ludzie i n t e l i g e n t n i i wykształceni. Chcemy wynagrodzenia za pracę a nie rozdawnictwa wypracowanych przez nas pieniędzy. Bogacić się w pierwszej kolejności powinien człowiek, który pracuje. Dzielmy się z tymi, którzy pracują ale zarabiają za mało. Kluczowe dla ludzi sprawy uzgadniać na drodze referendum a nie przepychać i dopychać kolanem. Nie potrzebujemy nakazów i zakazów, świadomy, wykształcony człowiek wybiera właściwie, w oparciu o dekalog, normy etyczne. PSL, to ludzie rozsądni. Tutaj jest kultura, wyważenie, szacunek do tradycji i wartości chrześcijańskich.
 • ~ßüpklöm,
  (2019-10-23 14:50)
  "Według Zgorzelskiego motyw wniesienia protestu przez PiS "jest w dużej mierze fałszywy"."- czyli dziennik cytuje cytownika? Ale i dziennikowi i cytownikowi jest znane, ze rozpowszechnianie pomowien jest karane w Polsce?