PO-KO: Ludzie z legitymacją PiS są nietykalni. Tak funkcjonuje "republika banasiowa"

| Aktualizacja:

Choć minęło już półtora miesiąca od ujawnienia informacji nt. prezesa NIK Mariana Banasia, nie ma działania organów państwa w jego sprawie; tak funkcjonuje "republika banasiowa", gdzie ludzie, którzy mają legitymację PiS są nietykalni - uważają posłowie PO-KO.

wróć do artykułu
  • ~Emerytka
    (2019-11-04 17:40)
    Czyli złodziej i oszust, będzie kontrolował PiSowskie machlojki, miodzio!!!
  • ~90ioklm,
    (2019-11-04 17:39)
    Ale tu panuje poziom wypowiedzi..........
  • ~Suweren
    (2019-11-04 17:09)
    Czy Polacy to zebrać którzy czekają aż im coś spadnie z PiS oskiego stołu takiego na takie upokorzenie to żaden naród by sobie nie pozwolił a ponoć Polacy to dumny naród tylko gdzie ta dumą że banda złodziei ich okrada z ich ciężkiej pracy
  • ~ali del mondo
    (2019-11-04 16:27)
    Skoro Banaś wyborcom pis pasuje to w czym problem.
  • ~Look
    (2019-11-04 15:50)
    Tu osmielam sie wprowadzic mala poprawke: Republika Kaczobananowa, czyli pol kaczki, pol banana.
  • ~Jan Kowski
    (2019-11-04 15:23)
    No bo wiecie towarzyszu Grabiec, w normalnym kraju, ustalenia dziennikarskich sledzctw, nie są podstawą do natychmiastowego aresztowania takiego Banasia, czy kogokolwiek. Organy państwa prowadzą swoje śledztwo. Nawet jeśli są to ustalenia zaprzyjaźnionych z wami dziennikarzy z tefalenów, to nic to nie powinno dla nich znaczyć, do momentu zweryfikowania ich ze swoimi. I mają na to czas, a jeśli wam tak strasznie dłużą się procedury, to zwróćcie się do przedstawicieli nadzwyczajnej kasty o ich przyspieszenie. Wtedy może i wasz kolega Neumman, tudzież Gawlowski odetchną, bo ich sprawy również ciągną się niemiłosiernie.
  • ~M d
    (2019-11-04 15:15)
    To są te elity o których mówił Kaczyński,
  • ~zuhjmn
    (2019-11-04 15:02)
    "Rzecznik PO Jan Grabiec podkreślił na poniedziałkowej na konferencji prasowej w Sejmie, że choć od półtora miesiąca znane są ustalenia dziennikarskich śledztw dot. szefa NIK Mariana Banasia, nadal nie ma działania organów państwa w tej sprawie."- wiesz co? o przekretach tuska z ekipa wiemy od prawie 13 lat. Przyszly rok moze sie okazac pechowy........
  • ~rychu
    (2019-11-04 14:36)
    "republika banasiowa" to najnowsze przezwisko dla tej mafii, dla sekty Jareczka !!!!!!!! trzeba pamietac ze 30 lat temu to Jarek z Walesa biegali po archiwach - Lechu szukal kwitow na siebie, a Jarek na wszystkich dookola !!!!!!!! kiedy blizniak zostal ministrem sprawiedliwosci, Jarek dalej biegal po archiwach !!!!!!!!! to jest jego sila, "potega jego wladzy" !!!!!!!!!!!!
  • ~Zorro
    (2019-11-04 14:30)
    To nie żadna "republika banasiowa" ale regularne PAŃSTWO MAFIJNE. Zacznijmy wreszcie nazywać rzeczy po imieniu.
  • ~Donek
    (2019-11-04 14:29)
    Proszę podać procedurę odwoławczą prezesa NIK zamiast kopiować propagandę TVN.
  • ~Granit
    (2019-11-04 14:25)
    Panie Kierwinski waszamaksyma to Hulaj dusza piekła nie ma bo prokurator was wybroni. PO- KO nadaje się tylko na śmietnik historii. Zero pomysłu na silną i ważną Polskę.
  • ~Qukiz
    (2019-11-04 13:47)
    Bo partyjniacy PiS sa jak partyjniacy PZPR za komuny - NIETYKALNI
  • ~m-53
    (2019-11-04 13:41)
    Jedyny ewentualnie realny zarzut to zaniżenie dochodów. Ale i ten nie ma podstaw. Bo zaniżenie dochodu oznacza, że dochód został zgłoszony niższy niż osiągnięty, że część została wzięta "pod stołem" i nie została opodatkowana. Albo druga możliwość - czynsz zaniżono w zamian za np. użyczenie samochodu (to jest dochód). Ale tego jeszcze nikt nie wykazał. Wynajmowanie poniżej ceny rynkowej (ustalonej przez dziennikarza !!!) nie jest zabronione. Sprawa byłaby raczej śmierdząca w przypadku najmu za cenę podwójną czy potrójną - można by przypuszczać, że to ukryta łapówka dla wysokiego rangą urzędnika.
  • ~jaja
    (2019-11-04 13:40)
    A co z PO-wskimi Adamowiczami,Gawłowskimi,Neumanami?
  • ~Parker
    (2019-11-04 13:38)
    Wasz Gawlowski z zarzutami z celi zarządzał - to dużo gorzej. Poza tym z PiSowskiego stołu coś spada a wy zamroxzliscie płace w budżetówce na 8 lat i zapowiadaliście ustami swojego ministra finansów, że pieniędzy nie będzie.
  • ~J.B.
    (2019-11-04 13:37)
    Neumann ujawnil jak to funkcjonuje w PO. I Po co ten artykul?
  • ~dobekmg
    (2019-11-04 13:33)
    Z tego wszystkiego to jeszcze NIK przeprowadzi kontrolę stacji TVN i ją zamknie !!!
  • ~Zks
    (2019-11-04 13:24)
    No i co z tego. Co im kto zrobi. Już całe państwo jest w rękach pisu. Opozycja sobie może krzyczeć . Wogóle czy w tej sytuacji potrzebna jest Polsce Opozycja?.
  • ~krystek
    (2019-11-04 13:23)
    przygadal kociol garkowi a sami maja w swoich szeregach ludzi skorupowanych aby mowic to trzeba miec czyste rece a tu juz jest problem