Macierewicz nie wierzy Tuskowi? "Nie jest jasne, czy nie będzie kandydował na prezydenta"

Nie do końca jest jasne, czy Donald Tusk nie będzie kandydował na prezydenta, czy jego oświadczenie jest wezwaniem do integracji tzw. opozycji liberalno-postkomunistycznej - powiedział w czwartek wyznaczony na marszałka seniora Sejmu Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~Slazak
    (2019-11-08 07:29)
    psychopata, nawet wykopywanie szczatek ludzkich nie jest mu straszne. ale jeszcze straszniejsze jest przyzwolenie suwerena na tego rodzaju ekszesy
  • ~Klamca
    (2019-11-08 08:02)
    jeszcze jest jeden tu 154 jak bys chcial sie przeleciec to ci to umozliwimy demencjo starcza
  • ~psychuszka
    (2019-11-08 08:07)
    Wierząc Tuskowi równocześnie poddaję w wątpliwość "chlubną " działalność pana Macierewicza ? Ludzie ! Czy o takiej mentalności można coś robić pozytywnego ? Od dziecka potrafił tylko psuć nawet zabawki ,a misiowi wydłubał oczy i urwał uszy .
  • ~To ja ta m e...... n da internetu...... ....
    (2019-11-08 08:19)
    Macierewicza paranoje: " to byl qu.... a zamach" i wina Tuska, wina Tuska . No od kiedy nie ma adiutanta Misia, spac spokojnie nie moze , bo te strachy, te mary . Bidula, nie ma kto za raczke potrzymac, albo co innego!
  • ~PL
    (2019-11-08 08:21)
    I znowu odlot świra...
  • ~Nie wstrzymia
    (2019-11-08 08:27)
    Jak widzę Macierewicza to widze największego kłamcę i oszusta w historii po 1989 roku.
  • ~w
    (2019-11-08 09:09)
    Macierewicz swoimi decyzjami i działaniami zaszkodził Polsce. Powinien odpowiedzieć za ujawnienie osób pracujących na rzecz naszego wywiadu, rozwalenie armii czy za brak raportu. Co skutkuje że PiS nie może wywiązać się z obietnicy ściągnięcia wraku.
  • ~yesss
    (2019-11-08 09:13)
    Jeśli kobieta w seksualnej opresji mówi NIE -- to znaczy ,że za niezrozumienie tego NIE idzie się siedzieć. Dla pokrętnej natury Antoniego Macierewicza słowo NIE oznacza TAK i to po tysiąckroć. No, bez pał litra nie rozbierosz !!!!
  • ~dobekmg
    (2019-11-08 09:57)
    Po co dywagujesz. Kandyduj sam, świrze !
  • ~nąłbady
    (2019-11-08 11:05)
    K L O Z E T.
  • ~Kogut
    (2019-11-08 12:29)
    Odezwał się watahy strachu,strach w osobie Macierewicza,jednak dużo w tym racji co mówi.a całe te ujadania to się zdaje psu na bude .
  • ~Arnold
    (2019-11-08 14:56)
    Kto by głosował na Tuska? Który sprzedał Polskę za grosze i za to dostał poparcie Merkel