Prezydent Duda nie ma z kim przegrać? SONDAŻ WYBORCZY

| Aktualizacja:

Andrzej Duda nie ma sobie równych. Z sondażu Instytutu Badań Pollster dla "Super Expressu" wynika, że w II turze wyborów prezydenckich obecny prezydent pokonuje zarówno Małgorzatę Kidawę-Błońską, Władysława Kosiniaka-Kamysza, jak i Roberta Biedronia.

wróć do artykułu
  • ~Bert
    (2019-11-08 21:33)
    Jakieś kompletne buractwo komentuje, ale ze stylu wpisów widać, że to leci z jednego miejsca..
  • ~j.
    (2019-11-08 17:54)
    Niestety chyba nie ma z kim, tak, jak PiS z koalicjantami nie miał z kim przegrać wyborów do parlamentu. Po prostu mamy nie tyle totalną, co TOTALNIE NIEUDOLNĄ OPOZYCJĘ, która potrafi jedynie wdawać się w całkowicie bezskuteczne awantury, takie jak zgłaszanie jakiegoś wotum nieufności, albo wykrzykiwanie z mównicy mocnych słów, a nie potrafi przekonać do siebie i swoich racji wyborców! To na skutek nieudolności Schetyny i innych polityków opozycji Kaczyński utrzymał się przy władzy!
  • ~Alli
    (2019-11-08 17:45)
    Prezydent Duda jest najlepszym prezydentem, ale gusta są różne lecz niektórzy nie wiedzą co to szacunek. Natomiast czego się spodziewać to jest chyba ich mowa miłości.
  • ~prawda
    (2019-11-08 17:27)
    może wreszcie będziemy mieli mądrego prezydenta ,kto to będzie ? jeszcze nie wiemy ,ale nadzieja jest
  • ~krzysztof
    (2019-11-08 15:40)
    To nie prawda może przegrać z Kidawą jeśli Duda nie wprowadzi od 2020 roku obiecanych EMERYTUR STAŻOWYCH braknie mu około 600 tyś głosów plus nasze rodziny bo tyle jest okłamanych w sprawie obiecanych przez niego EMERYTUR STAŻOWYCH .Amwn .
  • ~Wake up Poland
    (2019-11-08 15:13)
    Największe rozczarowanie od czasów Bredzisława. I pomyśleć, że tamtego ludzie zrzucili z tronu za przypały medialne, a to co ten odstawił robiąc konferencję Prezydenta RP z ... ambasadorem, czy podpisując na stojąco u Trumpa jak jakiś japoński zbrodniarz bezwarunkową kapitulację...
  • ~mały polak
    (2019-11-08 15:00)
    Prezydent małomiasteczkowych pijaczków. Boi się dużych aglomeracji , bo jego ochrona nie dała by rady odbijać zgniłych jaj. Jego tyrad nikt nie rozumie /on sam także /. W każdym miasteczku opowiada te same głodne kawałki.Otacza się lokalnymi bonzami ,zgonionymi ze szkół niedojedzonymi i znudzonymi dziećmi , dziewczynami w strojach ludowych i innymi tandeciarzami. Nie wpuściłbym go do domu - jest OBCY. NIE chcę prezydenta , który kłania się każdemu.Moim prezydentem może być tylko obiektywny , uczciwy POLAK który w potrzebie przyjdzie mi z pomocą.Czy Andrzej Duda pomógł komukolwiek? - no , może swoim partyjnym kolegom. Nie wierzę mu , nie wierzę politykom którzy nie dotrzymują słowa i niszczą autorytet mojego kraju.Nie tak się z Panem Panie PREZYDENCIE umawiałem.
  • ~wjw
    (2019-11-08 14:58)
    Rzeczywiście, równych miernot brak... A opozycja czeka na cud nad Wisłą ?
  • ~zakonnica w ciąży
    (2019-11-08 14:28)
    a może Braun !!!
  • ~Tak
    (2019-11-08 14:04)
    Przegra sam z sobą przez arogancję i butę oraz łamanie Konstytucji i prawa.
  • ~pycha kroczy przez upadkiem
    (2019-11-08 13:02)
    Zawsze może przegrać sam ze sobą.
  • ~misiek
    (2019-11-08 11:37)
    Zdrojewski na prezydenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Piotr
    (2019-11-08 11:16)
    Po pierwsze Urząd Prezydenta - to wywalanie pieniądzy w błoto!!! - wille prezydenckie, biura, dziesiątki ministrów i doradców za miliony złotych miesięcznie (!!!) - po co, skoro prezydent nie rządzi w Polsce?! Jedynie co robi, to jeździ po Polsce i wygłasza tandetne przemówienia! Drugie Jego pole działalności to kosztowne, egzotyczne wycieczki na krańce Kuli Ziemskiej - do Nowej Zelandii czy Chin - byle jak najdrożej i jak najdalej! Trzecia sprawa to obietnice - nic nie warte! Duda obiecał w sumie tylko dwie rzeczy - przewalutowanie umów dla "Frankowiczów" i podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł - ani jednego, ani drugiego nie spełnił!!! Za to przez 5 lat notorycznie łamał Konstytucję i inne akty prawne!!! Po co zatem nam taki "Urząd Prezydenta"?! Macie za dużo kasy?! - to oddajcie potrzebujacym i biednym, a nie "wybyczałym" politycznym naciągaczom!!!
  • ~Ide do Gazety Wyborczej, bo tam nie ma fake newsow
    (2019-11-08 10:55)
    Dziennik ma nas za glupcow, kilka dni temu pisali, ze Duda postatanowil przegrac druga kadencje, a teraz pisza, ze prezydent Duda nie ma z kim przegrac ! Ja juz nie wierze w ich fake newsy !
  • ~miś
    (2019-11-08 10:46)
    Żeby tylko nie przejechał zakonnicy na pasach. Musi uważać. No i na ludożerców. Bo konsumują rektorów i prezydentów.
  • ~6666
    (2019-11-08 10:28)
    A ja bym chciał widzieć Biedronia na st. głowy państwa.
  • ~39marpik
    (2019-11-08 10:24)
    Badania nie biorą pod uwagę faktu że Prezydent im więcej występuje publicznie tym bardziej się ośmiesza, a kampania zmusza do wystąpień.
  • ~Aron
    (2019-11-08 10:22)
    Gawłowski by wygrał on PO człowiek ! Właściwie całej totalnej ..,
  • ~cała tajemnica
    (2019-11-08 10:18)
    NIE DZIWIĘ SIĘ ,ŻE NIE MA Z KIM PRZEGRAĆ ? BO KTO CHCE PRZEGRAĆ Z NIEPREZYDENTEM ?
  • ~Rafał
    (2019-11-08 10:17)
    Przegra ale z kim? Biedroniem ?