Macierewicz marszałkiem-seniorem. Wałęsa: Trzeba nienawidzić Polaków, żeby zgłaszać takie propozycje

Lech Wałęsa krytykuje Władysława Kosiniaka-Kamysza. Jego zdaniem, lider PSL "ugryzł go w rękę", nie ma też doświadczenia, więc jest niebezpieczny. Ostro dostało się też prezydentowi Andrzejowi Dudzie za mianowanie Antoniego Macierewicza marszałkiem Sejmu.

wróć do artykułu
  • ~ciesolsli
    (2019-11-14 01:24)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny prоjekt dlа d𝚘rоsły𝚌h, którzy chсą znаleźć partn𝚎rа seksu𝚊lnegо
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-11-13 18:54)
    ZaPOmniał stary szubrawiec jak chodził za Macierewiczem i żebrał o teczki TW BOLKA .
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-11-13 16:29)
    Jak trzeba nienawidzić Polaków żeby takiego wtórnego imbecyla wybrać na prezydenta POmimo świadomości że był aparatczikiem czerwonych .
  • ~pola
    (2019-11-10 14:46)
    sadzi tak wedlug siebie --tak nienawidzil polakow ze ich zdradzil bolek
  • ~zwykła refleksja
    (2019-11-09 11:57)
    Dziwne. Ten jegomość wylewa swą nienawiść w niewyobrażalnych ilościach.Kim trzeba być, żeby od tego nie eksplodować ??????????
  • ~maxio
    (2019-11-09 11:50)
    Czy tow Bolek ma legitymację PZPR i opłaca jeszcze składki jak przystało na gorliwego SBEKA ???
  • ~oko w dziurce od klucza
    (2019-11-09 11:40)
    Zgadzam się z panem panie prezydencie . To jest nienawiść do Polek i Polaków . Lecz ja to rozumiem .Korzeniami się sięga do ludu galicyjskiego ,który wyhodował Jakuba Szelę z którym na czele za podpuszczeniem Austriaków mordowano i niszczono polskość ,bo niszczenie dworków i mordowanie ich mieszkańców tym było .
  • ~Trzeba nienawidzić Polaków,
    (2019-11-09 11:31)
    żeby drukowac wypowiedzi tego osobnika
  • ~j.jan
    (2019-11-09 10:43)
    Panie Wałęsa ma Pan całkowitą prawdę. Jak można takiego "typa" ustanawiać marszałkiem seniorem. Prezydent osiągnął już top nienawiści do oponentów. Nie wiem czy buta Prezydenta sięga juz tak wysoko ale z tej nominacji to wygląda. Boże dlaczego nie "grzmiż". Pozdrawiam wszystkich.
  • ~Tev
    (2019-11-09 10:38)
    Maciora to ruski agent
  • ~To dotyczy wszystkich czytajacych - wpis
    (2019-11-09 10:38)
    Jak juz tu mowa o Kosciele katolickim, to moze medrzec europejski wspomni co dobrego z zwiazku Polski z Krk ,od 966 roku dla nas wyszlo ?.Pierwsze Lech Walesa w koncu niech chociaz raz w zyciu przeczyta jedna ksiazke ,oczywiscie jako pierwsza polecam Biblie.Warto to zrobic juz, tylko tresc Nowego Testamentu jest w konflikcie z nauka katechizmu Kk.Pytanie kto byl pierwszy, Biblia czy katechizm Kk ?,drugie ,to kiedy powstal ten Kosciol !.W roku 313 cezar Konstantyn w celach politycznych zainicjowal jego powstanie,oficjalna nazwa tego kosciola ,to Kosciol rzymskokatolicki.Przymiotnik rzymski zniknal zostal Kk,ale co z historia tego kosciola,czy mielismy doczyninie z aniolami czy demonami.W Polsce mamy po upadku komunizmu znowu Sredniowiecze i dzisiaj szczegolnie w ramach demokracji nie mamy prawa o tym PiSac,a to dlaczego ?.To co pisalem ma w przypadku naszego narodu priorytytowe znaczenie ,w tym punkcie tkwi cale nasze dziejowe nieszczescie.Narod przez wieki prowadzony jest w naukach sprzecznych z Duchem i litera w Biblii.Kk stworzyl religie oparta na doktrynach,dogmatach ,czyli ludzkich filozofii i bajek ,do tego dochodzi poganski okultyzm !.Czy klamie,prosze sprawdzic w Biblii najwazniejsze odstepstwo od wiary, raz przyniesionej z nieba.Biblijne drugie przykazanie Boze Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 - 6,Pwt 5 : 8 - 10.Rz 1: 18 - 32.Ga 4 : 4 - 7.Rz 3 : 23 - 25.Lk 1:46 - 47.Mt 13 : 53 - 58.Mk 1: 29 - 31.I Tm 2:5 - 6.Hbr 7 : 24 - 27.Hbr 9 : 24 - 28.Hbr 10: 12 - 18.I Kor 11: 23 - 31.Lk 22 : 19 - 20.Ew.sw.Jana rozdzial 6 wiersz 63 - 64.Po przeczytaniu tych przykladow z Biblii prosze wykazac Biblii klamstwo,majac na uwadze prawdy katolickie !.
  • ~Anonim.
    (2019-11-09 10:29)
    Walesa to prymitywny glupek.
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-11-09 08:20)
    Wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie.
  • ~Cetus
    (2019-11-09 08:16)
    pa Antoni M. powinien siedziec we Wronkach lub Strzelcach Opolskich (min.5 lat, oczywiscie po sprawiedliwym procesie sadowym ) a juz na pewno po tym w Tworkach podwarszawskich 2,5 roku.
  • ~Aron
    (2019-11-09 07:18)
    Wlasnie mnie wypuscili z psychiatraka, wyleczylem sie z mojej klaustrofobii, ale inne fobie jeszcze mam. Jak widze tecze to wpadam w szal, jak widze prezesa dostaje w z w o d u . Ale za to teraz moge piskim do d u p y wlazic bez wazeliny , mimo , ze tam ciasno i ciemno!
  • ~Wera
    (2019-11-09 07:05)
    Dziennikarze to szyję po co pozdrawiają mikrofon staremu schorowanemu człowiekowi Ano po to żeby Go wyśmiewa-poniżac Wstyd. Pan Wałęsa zrobił swoje i powinien już siedzieć cicho. bo robi krzywdę swojemu poglądami drugim. Bardzo pana szanuję ale wszystko ma swoje granice Panie Prezydencie
  • ~lepiej już było
    (2019-11-09 00:21)
    No, Boluś, już cię nie zaproszą na wykłady do USA, teraz tylko na ryby
  • ~juzek
    (2019-11-08 23:05)
    Stul .p....sk kablu esbecki!!!!
  • ~piro
    (2019-11-08 22:53)
    Wałęsa, ryby czekaja na twoją wędkę. Kup se flaszkę, pudełko przynęt i spier........... j nad wodę.
  • ~andrzej..
    (2019-11-08 21:24)
    Wałęsa musi bardzo, bardzo nienawidzić swojego narodu, żeby mówić takie rzeczy. To hańba i wstyd że taki prymityw został naszym prezydentem. No cóż oszukał nas wielu...