Macierewicz marszałkiem-seniorem. Wałęsa: Trzeba nienawidzić Polaków, żeby zgłaszać takie propozycje

Lech Wałęsa krytykuje Władysława Kosiniaka-Kamysza. Jego zdaniem, lider PSL "ugryzł go w rękę", nie ma też doświadczenia, więc jest niebezpieczny. Ostro dostało się też prezydentowi Andrzejowi Dudzie za mianowanie Antoniego Macierewicza marszałkiem Sejmu.

wróć do artykułu
  • ~A KARAWANA BUCU IDZIE DALEJ
    (2019-11-08 15:24)
    SZKODNIK TW. BOLEK zaskowyczał
  • ~Mark Twain
    (2019-11-08 15:43)
    Zaczyna mnie męczyć to sięganie do Wałęsy jako "autorytetu od wszystkiego"! Wypowiedzi są żałosne i już nawet pośmiać się z tego nie można.
  • ~bolesław
    (2019-11-08 15:19)
    To ja wtedy mówię im: urządźmy prawybory i niech Kosiniak wystąpi przeciw Kamyszowi kto będzie lepszy, ten zostanie prezydentem.
  • ~ PO - kaput
    (2019-11-08 15:55)
    Bolek !..zmień sobie pampersa , bo capisz na całą UE
  • ~KRYSTEK
    (2019-11-08 15:28)
    ten to juz odlot ma sprzedal nas i przemysl i kapowal obcym aby jemu zylo sie w dostatku i rodzinka ustawiona byla ty do piet bolus nie dorastasz z wiedza i kultura jestes smiesznym chlopkiem myslisz ,ze NOBLA dostales za konfidencje to mozesz oczerniac innych kto cie upowaznil aby obrazac p. MACIEREWICZA on ma zaslugi a ty tylko jako sprzedawczyk z komunistami wstyd to ty POLSCE PRZYNOSISZ BO NIE POTRAFISZ NAWET ZACHOWAC SIE PRZYZWOICIE TO TY JESTES ZAKALA NARODU
  • ~iokl,
    (2019-11-08 15:38)
    O, widze, ze walesa oddal koszulke z napisem Grundgesetz do pralni. Wystepowal w niej przed niemiecko-francuskim Arte w emisji Journal trzy dni temu...
  • ~ten łyn
    (2019-11-08 15:59)
    Bezwzględnie inteligentna bestia z tego Bolka ! Bezapelacyjnie !
  • ~Matwiej Łagodny
    (2019-11-08 16:51)
    TW,,Bolek" Jęczy,Skowyczy i Kwiczy ,bo Suweren ma Jego zdanie w Odbycie.
  • ~Aron
    (2019-11-08 16:38)
    Der Dziennik zniża się do klopa !
  • ~zmysly jego nie myla sie ,ale wiara ,tak
    (2019-11-08 16:35)
    Walesa wie ,ze popadl Polakom ,ale jeszcze w to nie wierzy.
  • ~Nickiewicz
    (2019-11-08 17:11)
    Posluchajcie Bolka, wie co mowi. Byl przeciez najgorszym prezydentem w dziejach Polski. :-)
  • ~Dziaddu
    (2019-11-08 15:16)
    Ma pan racje, panie Walesa, swieta racja! To stanowisko dla Macierewicza to kpiny z narodu!
  • ~boy
    (2019-11-08 18:39)
    Ta twarz niezmącona myśleniem a w oczach tęsknota za rozumem mówi wszystko ot co. Andropauza zrobiła spustoszenie a będzie tylko gorzej.Brak jest w słowniku języka polskiego najbardziej obelżywych słów, którymi można określić zachowanie tego typka.
  • ~alfalfa
    (2019-11-08 17:05)
    Olewam tego pajaca. Niech sobie gada co chce. Wolny kraj.
  • ~RyTe
    (2019-11-08 19:45)
    Jak zwykle kabaret w najlepszej postaci z dużą domieszką tragikomedii. Żałosne.
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-11-08 18:41)
    NA PREZYDENTA ...................byle nie na elektryka.........
  • ~Mib64
    (2019-11-08 20:51)
    Wałęsa to zwykły P O J E B. Wystarczy tyle za komentarz.
  • ~pola
    (2019-11-08 16:49)
    to tak sie zachowuje -jak wariata wypuszcza ze szpitala psychiatrycznego ---brednie do potegi --plecie -to efekt msciwosci zlosci parszywosci zazdrosci pomylilo mu sie w glowie calkowicie
  • ~też walczący ino inaczej
    (2019-11-08 20:58)
    Bo ty żeś chłopie za odważny był a pozatym ludzie nie rozumiom twojej koncepcji. Może dopiero za sto lat niekturzy zrozumiom albo może i za szesset lat. No ale to bedzie już po jabkach.
  • ~andrzej..
    (2019-11-08 21:24)
    Wałęsa musi bardzo, bardzo nienawidzić swojego narodu, żeby mówić takie rzeczy. To hańba i wstyd że taki prymityw został naszym prezydentem. No cóż oszukał nas wielu...