Jest NOWY RZĄD. Morawiecki przedstawił skład swojego gabinetu

| Aktualizacja:

Rząd ma charakter kontynuacyjny - mówił po posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS prezes partii Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~Tev
    (2019-11-09 10:33)
    Pinokio kżywousty, jesteś tylko błaznem kaczego łajna, tw, balbina
  • ~Cabeza
    (2019-11-09 10:06)
    " Teatrzyk starszych panow", bo wiekszosc po 70tce, paru po 60 , a znikoma czesc rzadu ponizej 60 . No to viejos señores y viejas señoras , vamos, wpjerjot!
  • ~Kryzys 2020
    (2019-11-09 08:54)
    Ponuro i Smutno
  • ~Grossenschwantz
    (2019-11-09 08:40)
    Kiepski cyrk: ciagle te same stare blazny. Ministerstwo Klimatu nalezy podzielic na dwa conajmniej: Ministerstwo Upalow i Ministerstwo Mrozow.
  • ~Spostrzegawczy
    (2019-11-09 08:27)
    To dopiero odkrycie pan Gliński,Czaputowicx,Gowin,nic dodać nic ująć.
  • ~Tev
    (2019-11-09 08:07)
    To jest nieżąd, kaczego łajna pinokio
  • ~sic.
    (2019-11-09 07:25)
    Niestety to nie rzad Morawieckiego to rzad Kaczynskiego ... on sam to blazen na uslugach Kaczynskiego.
  • ~sic.
    (2019-11-09 06:46)
    Nie jest tajemnica, ze w Polsce jest jednoosobowy rzad - to Kaczynski.Niestety bedzie dosc powodow by tego zoliborskiego gnoma postawic przed sad ...To on jest ryzyserem wszystkich tak zwanych dobrych zmian ... Od tego rzadu nie nalezy spodziewac sie nic dobrego. rzad wsteczny, zaklamany, rzad zdrady narodowej. Co mozna oczekiwac od Ziobry ??? ktory wielkorotnie lamal prawo ? Glinski, polozyl kulture na lopatki .Min. Piontkowski ... bez komentarza. Sasin ...zero. Tam jeszcze brakuje Pawlowicz . wszechstronnie kompetentnej i znajacej sie na wszystkim. Pawlowicza - krysztalowego czlowieka. Klamcy Maciarewicza ... Tak Kaczynski naplul polakom w twarz. ale sprawiedliwosc raz przyjdzie ...
  • ~Sdf
    (2019-11-09 06:15)
    Brakuje w tym rządzie ministerstwa krystalicznie czystych ludziktórzy biorą a nie kradną.
  • ~Wera
    (2019-11-09 06:11)
    Temu panu już nie ufamy! Nie mają kogo wsadzić na stanowiska ministralne. Niech wezmą pierwszych lepszych z ulicy. A jest z czego wybierać bo to są ludzie czyści kompetentni bez układów i na pewno fachowcy. A tych co wybierano przez miesiąc to dla premiera była najważniejsza lojalka .i czy będzie brał. Więc niech dalej robią dług publiczny większy. Aż do prawdziwej ruiny kraju. I o to właśnie najważniejszym ludziom w tej partii chodzi.
  • ~Neron
    (2019-11-09 05:41)
    Jednym słowem burdel na kółkach,cyrk pelen błaznów
  • ~jojokarew
    (2019-11-09 00:04)
    Komuniści nie przedstawiali rządu w KC PZPR tylko w Sejmie. Standardy pisowskie ?
  • ~dzidzius
    (2019-11-08 23:29)
    znowu duposzczekoscisk ;ale jarek was przeoral
  • ~jarek
    (2019-11-08 22:47)
    Gotowy teatrzyk kukiełkowy? ;)
  • ~stary
    (2019-11-08 21:57)
    Wspaniale że mamy ministerstwo klimatu na pewno będziemy mieli wspaniały klimat jak minister tak zarządzi , a może to jest tylko od klimatu politycznego ?
  • ~Ząbki pozdrawiają ministra
    (2019-11-08 21:49)
    "Ministerstwo Nadzoru Właścicielskiego" LOL
  • ~StraSzydło
    (2019-11-08 21:40)
    Jarosław Kaczyński przedstawił kolejny skład swojego rządu. Mierni ale wierni. Zła zmiana trwa w najlepsze.
  • ~Melgips ON
    (2019-11-08 21:37)
    Widzę słaby punkt tej nowej ekipy. To Czaputowicz jako szef MSZ. Miałem nadzieję na kogoś z jajami na tym stanowisku. Dość już kłaniania się unijnym lewackim urzędasom i tłumaczenia im , że nie jesteśmy wielbłądami. Bo przecież oni i tak tego nie słuchają.Rząd PiS-u, to dla nich śmiertelny wróg , a obraz Polski budować będą teraz na relacjach przekazywanych przez Biedronia. To nowe wyzwanie, któremu mianowany ponownie minister - moim zdaniem - nie podoła.
  • ~Dziadziu
    (2019-11-08 21:32)
    Moja babcia mawiala : aniol panski zmajstrowal, a zeslal na ducha swietego, a ja tu mowie: prezes zmajstrowal, a zeslal na Morawieckiego! :
  • ~To ja ta m e...... n da internetu .... . .. .
    (2019-11-08 21:29)
    Rzad ma charakter kontynuujacy , mowil prezes, czyli s y f , k i l a i mogila nastepne 4 lata, nihil novi!