"Góra urodziła mysz". Opozycja krytykuje SKŁAD RZĄDU

| Aktualizacja:

Nie wiążę żadnych nadziei z nowym składem Rady Ministrów - powiedziała PAP szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Krytycznie odniosła się do pozostawienia w rządzie ministrów edukacji, zdrowia, spraw wewnętrznych, sprawiedliwości czy spraw zagranicznych.Także przedstawiciele innych opozycyjnych partii nie zostawili suchej nitki na nowym gabinecie.

wróć do artykułu
  • ~troche czuc
    (2019-11-16 20:57)
    Kasia z wrazenia puscila baka
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-11-16 13:15)
    8LAT ZLODZIEJSTWA TO BYL RZOD PINIEDZY NA500+ NIE MA I NIE BEDZIE ZKOD WIEDZIAL.NA NIC NIE BYLO ALE CI CO RZODZILI I NAS OKRADALI NIE MAJO HONORU.W INNYCH KRAJACH ZA ZLODZIEJTWO IDZIE SIE SIEDZIEC NA DLUGIE LATA A TU JESZCZE UWAGI ACO TO ZA RZOD.TERAZ JEST POLSKA TERAZ JEST RZOD I WIE JAK DZIELIC TEN TORT.DUZO ZDROWJA WEGLA I STALI NIE KAZDY JUDASZ CO KRYTYKUJE I OKRADAL SIE ZE WSTYDU SPALI.TYLKO WSZYSCY DO ZLOBA BO KASA CZEKA GOTOWA.POKO ZBIERANINA TYCH CO JUZ BYLI I TEZ OKRADALI ROK2001BYL TAKI I POZNIEJ TE8 LAT TEZ OKRADANIE NARODU KRAJU.
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-11-16 13:04)
    SZEFOWA NOWOCZESNEJ PANI DOPIERO ZACZYNA ALE MY NARUD DOMAGAMY SIE ROZLICZEN CO NAS OKRADANO JUZ2001 ROKU ZA RZODOW SLD ALE TE8 LAT TO BYLO ZLODZIEJSTWO NA WYSOKO SKALE SETKI MILIJARDOW Z WATU Z OFE Z AMBER-GOLD-ZLODZIEJSKIE REPRYWATZACJE W CALEJ POLSCE-WYPRZEDASZ MAJOTKU LIKWIDOWANE POSTERUNKI AUTOBUSY WYPRZEDASZ MAJOTKU W CALEJ POLSCE CO BYLO WIDAC BEZROBOCIE DWUCYFROWE.NA NIC NIE BYO BUDZETOWKA ZAMROZONA NA DLUGIE LATA.TO BYL RZOD CI WSZYSCY WINNI CO DOSTALI SIE CZY DO SEJMU CZY DO SENATU CZY DO UE TO ZEBY MNIELI HONOR TO BY ODESZLI ALBO SAMNI PODDALI SIE KAZE ALE TO SO TCHORZE.
  • ~kniaź
    (2019-11-10 17:22)
    Pokażcie mi te tłumy co nadzieję w Kaśce-grubaśce pokładaja.
  • ~S. Atan
    (2019-11-10 04:51)
    PiS trolle będziecie się smażyć w SMOLE!
  • ~2020
    (2019-11-09 19:10)
    PiS to Kryzys! Będzie Bieda!
  • ~Tev
    (2019-11-09 16:30)
    Ten kaczy nieżąd nie wytrzyma do końca kadencji
  • ~rwa
    (2019-11-09 11:46)
    Nie pokazujcie tego spaślaka więcej.
  • ~tttt.
    (2019-11-09 10:48)
    oPOzycja jest na takiej POzycji ze nic jej sie nie POdoba.To tak wyglada ze oni rzadzili lepiej.Moze nie rzadzili tylko kradli na maksa.
  • ~Matwiej Łagodny
    (2019-11-09 09:38)
    LEWACKA Zbieranina Odpadów Moralnych SKOWYCZĘ i Kwiczy,a Patriocie Serce się Raduje.
  • ~raf
    (2019-11-09 09:35)
    ....pulchna gębusia.... wesołego bałwanka...hi hi hi ljubnałer
  • ~MKoro
    (2019-11-09 09:10)
    Zjednoczone CO?! Prawica? Chyba żartujecie... Nawet za PRL społeczne doły nie miały takich przywilejów jak dziś. Komunizm, który Gomułka i Gierek mieli tylko na sztandarach, Kaczyński wprowadza w życie. Zwykła ho-łota spod znaku sierpa i młota, nie żadna prawica.
  • ~Tev
    (2019-11-09 08:58)
    Pinokio to niejest twuj nieżąd ty jesteś tylko pajacem
  • ~Konsuela
    (2019-11-09 08:54)
    Ty jesteś Góra, a Nowociasna to mysz.
  • ~J. Kaszanka
    (2019-11-09 08:49)
    Pasztetowa i Salceson
  • ~kaloo
    (2019-11-09 08:47)
    Gdyby ta pani nie była wielbicielką totalsuf,można by przypuszczać,że ma jakieś pomysły.Ale uważam iż z totalną krytyką należałoby poczekać do upływu zwyczajowych 100 dni.Co wcale nie znaczy,że uznaję ten skład za optymalny.Niestety tak krawiec kraje jak mu materii staje.Jednak nie przypuszczałem iż w PiSie panuje taka nędza kadrowa, żeby nie można znalezć chociaż jednego fachowca (vel pacjenta) do obsady MSZtu. Żadnym pocieszeniem dla Polaków nie będzie stwierdzenie,że jedynym "wolnym" był Sz.Antek i tylko dzięki geniuszowi Prezesa w przyszłym roku nie będzie wojny z Rosją.
  • ~ß0oplö.
    (2019-11-09 08:42)
    "gora urodzila myszy" jest zwrotem, ktory w j. polskim nic nie znaczy. Za to w niemieckim.......... Kolejny kandydat na niemieckiego ministra.........
  • ~Liczyrzepa
    (2019-11-09 08:35)
    Martwią siē że nie będzie kraj na wyprzedaż.Siemoniak zapomniał ,że za 8 lat jego rządów dochody bdżetu zmalały o 5,5 mld.zł w stosunku do 2007r./ wzrost 53 mld.zł ale sprzedali majątek za 58,5mld.zł/.
  • ~maszan
    (2019-11-09 08:34)
    Jestem wychowany w kulturze,moralności i etyce II RP.Nie mogę zrozumieć mentalności i sposoby myślenia ludzi wychowanych w Polsce Ludowej.
  • ~Mysz /gora / SZCZUR /doly /
    (2019-11-09 08:24)
    NIENAWISTNICY z TOTALNEJ mowia ,ze gora urodzila mysz /nowy rzad /,,,,,,ja mowie ,ze DOLY urodzily SZCZURA /kandydat na marszalka senatu /