Kłopotliwa inwestycja ministra Kościńskiego. Co na to CBA?

| Aktualizacja:

Tadeusz Kościński wszedł do rządu z udziałami w spółce, czym naruszył ustawę antykorupcyjną. Minister twierdzi, że nie mógł ich sprzedać. CBA przyjmuje jego wersję.

wróć do artykułu
  • ~sfustrowany
    (2019-12-08 10:42)
    dlaczgo sie czepacie przeciez przepisy ustawy antykirupcyjnej nie dotycza pisuarow,jest juz po wyborach zadne wyroki sadowe,ustawy po prostu nic juz ich nie obowiazuje i co im zrobicie,tak chcieliscie
  • ~hm
    (2019-12-04 13:04)
    Następny niemota Kościński z PIS-u nie umie sprzedać udziałów, niech mnie przepisze, a chętnie się podzielę choćby z biednymi na święta.
  • ~kkkk
    (2019-12-03 17:28)
    Jak to jest że jedni mogą a drudzy nie . Bzdury opowiada to z kim ma taką umowę z nieznajomym czy bezdomnym?????
  • ~Nowy
    (2019-12-02 18:00)
    Koscinski jak wiedziałeś że posiadania spółek czy bycie u nich w środku jest niezezwolone trzeba było mieć odwagę powiedzieć pase albo majątek albo kariera ,jesteś winny jak Banaś więc miej trochę odwagi i rezygnuj i to szybko
  • ~mkk
    (2019-12-02 17:15)
    Kolejny bidulek PiS-owski? On chciał, starał się, ale nie mógł.. No nie mógł i już. Nie miał tego płaszcza, i co mu zrobicie? Ale: Jak "nie mógł" pozbyć się udziałów, to tym bardziej nie mógł zostać wiceministrem. A potem ministrem. Ustawa mówi jednoznacznie: albo... albo....
  • ~SAme kryształy...
    (2019-12-02 15:56)
    Kolejny "PANCERNY KRYSZTAŁ". Ile ich jeszcze?
  • ~gegee
    (2019-12-02 14:09)
    I tak w większości dalej będziecie głosować na bandę czworga i narzekać...
  • ~i co tu komentować?
    (2019-12-02 13:29)
    Spadkobiercom zmarłego wspólnika przysługuje roszczenie o zapłatę równowartości tych udziałów. W związku z powyższym, podjęto uchwałę o umorzeniu udziałów po zmarłym wspólniku oraz uchwałę o automatycznym podniesieniu kapitału zakładowego do wartości pierwotnej, a w konsekwencji o objęciu tych udziałów przez Tadeusza Kościńskiego jako dotychczasowego wspólnika. Działania te stanowiły czynności przygotowawcze do likwidacji iLogis i miały charakter czysto techniczny – tłumaczy MF. I zapewnia, że minister nie czerpał korzyści z działalności spółki. Proces likwidacji iLogis powinien zakończyć się w najbliższych dniach.
  • ~wjw
    (2019-12-02 12:17)
    U nas na każde łajdactwo jest zawsze usprawiedliwienie...
  • ~Krecik
    (2019-12-02 10:29)
    Pan minister ma udziały w spółce zajmującej się wprowadzaniem rozwiązań informatycznych i ma zamiar wprowadzać w Polsce obrót bezgotówkowy. Czy to przypadek ? Czy przypadkiem też jest akcent Pana ministra podobny do górali ze Wzgórz Golan?
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-12-02 10:15)
    To Tusksizm POlegał na wyprzedaży Polski i grabieniu Polaków , a kiedy nie dało się dalej ,to forsa z korupcji i złoto z Amber Gold w walizy i do Brukseli aby tam działać jako agent WOLF Angeli . I POnowne ataki na Polskę poprzez unię europejską i targowicę aby Buraki z POKO przejęli rządy a on z ich ramienia został prezydentem . tyPOwa niemiecka Podstępna Peppa .
  • ~polamanola
    (2019-12-02 10:14)
    Skoro nie mógł ich sprzedać to nie moze być w rządzie ,proste jak drut. Dla cholernych pi siorów prawo jest czymś bezużytecznym.
  • ~koiu78
    (2019-12-02 10:04)
    przecież to banaś-2 w pisie tylko takich cwaiaczków mają. inni tam nie idą
  • ~#bezsilny w kupie
    (2019-12-02 09:56)
    PIS jest jaki jest , ale kiedy przyPOminam sobie bandyckie rządy Patoli Obywatelskich i ich kolesi pseudo-rolników z SLD to włos mi się jeży na głowie . Krótko , ten facio na razie nikomu nie POwiedział - pinindzy nie ma..., i nie będzie .
  • ~Martin O.
    (2019-12-02 09:51)
    Przestancie Q...a z ta ustawa antykorupcyjna, kazdy polski " polityk", niezaleznie z jakiej partii ma cos nielegalnego za uszami. Polscy politycy nie sa tu jakimis wyjatkami, tak dzieje sie na calym swiecie, w Watykanie takze !
  • ~filutek prof.
    (2019-12-02 09:50)
    Jeśli chcesz działać w zbiorowisku złodziejskim ,zapisz się do partii rządzących .
  • ~miś
    (2019-12-02 09:34)
    Idź krysztale do kryształa. Aż się zbierze szafka cała.
  • ~wawiak
    (2019-12-02 09:28)
    "władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy" "nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobisz" "nic nas nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne" itd, itp ...
  • ~Ksiądz Mosiądz
    (2019-12-02 09:07)
    Następny- "palił ale się nie zaciągał"
  • ~DOJNA ZMIANA
    (2019-12-02 08:44)
    Kruk krukowi oka nie wykole.