Kłopotliwa inwestycja ministra Kościńskiego. Co na to CBA?

| Aktualizacja:

Tadeusz Kościński wszedł do rządu z udziałami w spółce, czym naruszył ustawę antykorupcyjną. Minister twierdzi, że nie mógł ich sprzedać. CBA przyjmuje jego wersję.

wróć do artykułu
  • ~rychu
    (2019-12-01 20:37)
    nastepna "tepa niemota" z sekty Jareczka !!!!!!!!! zainwestowal 200 tys. i nie osiagnal zadnych korzysci ??!!!!!!! i taki kretyn zostaje monistrem finansow !!!!!!!!!!! a ze "nie mogl sprzedac" to KLAMSTWO !!!!!!!! kazda umowa ma klauzule z adresem i sposobem powiadomienia wspolnikow !!!!!!!!!! a Tadeuszek albo jest taki glupi, albo klamie sluzbom !!!!
  • ~Y
    (2019-12-02 03:23)
    W Pisie same krysztaly
  • ~wierna pisowi
    (2019-12-02 06:19)
    W TVP nie wspominają nic a o żadnych aferach PiSu Pan Banaś jest czysty wszyscy w PiS są czyści . Natomiast wiele się mówi o panu Grodzkim .my ciemny lud oglądamy tylko TvP.tam prawdę möwią. Powodzenia panie Banaś i proszę nie rezygnowaç ze stanowiska .Opozycja nie ma głosu .Wybrał pana PiS i prezes. składano panu gratulacje i cieszono się co było widać w Sejmie w.więc jest pan odpowiednim człowiekiem uczciwym krysztalicznie na tym stanowisku .
  • ~brocha
    (2019-12-02 07:20)
    następny minister finonsów umoczony ,, kaczyzm działa ,,,,,, wstyd jako panstwo ,,, nasz okej ale wasz złodziej
  • ~Wera
    (2019-12-02 05:24)
    Na swoich się nie s.ra i nie sprawdza ! Koszta wysokickh standartów rosną .wszystko idzie w góre a potrzeby ciągle są większe Ośmiorniczkito pikuś ..Wara od polityków czystych jak kryształ partii Jarosława ! To są ludzie sprawdzeni .albo będą !
  • ~pisowiec
    (2019-12-02 08:02)
    CBK - Centralne Biuro Korupcyjne
  • ~Qukiz
    (2019-12-02 07:19)
    CBA - biuro tylko dla swoich (Banas, Koscinski) - kto u nich jeszcze na liscie nietykalnych?
  • ~DOJNA ZMIANA
    (2019-12-02 08:44)
    Kruk krukowi oka nie wykole.
  • ~iokm
    (2019-12-01 20:29)
    "Obecnie firma jest w likwidacji."- no to ten pan stracil. O co chodzi i dziennikowi i cba?
  • ~filutek prof.
    (2019-12-02 09:50)
    Jeśli chcesz działać w zbiorowisku złodziejskim ,zapisz się do partii rządzących .
  • ~agentura działa
    (2019-12-01 21:13)
    Wielki kwik u złodziei - tyle miliardów zamiastr do ich kieszeni trafi do Polaków. To zlecają kalumie żurnalistom
  • ~Ksiądz Mosiądz
    (2019-12-02 09:07)
    Następny- "palił ale się nie zaciągał"
  • ~wawiak
    (2019-12-02 09:28)
    "władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy" "nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobisz" "nic nas nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne" itd, itp ...
  • ~miś
    (2019-12-02 09:34)
    Idź krysztale do kryształa. Aż się zbierze szafka cała.
  • ~koiu78
    (2019-12-02 10:04)
    przecież to banaś-2 w pisie tylko takich cwaiaczków mają. inni tam nie idą
  • ~Tak tylko mysle
    (2019-12-02 08:19)
    nastepny banas i tak jakby przeswietlic jeszcze pare tych urzedasow to bylboby ich z kope w tym rzadzie praktycznie nie ma tam uczciwych i madrych ludzi
  • ~polamanola
    (2019-12-02 10:14)
    Skoro nie mógł ich sprzedać to nie moze być w rządzie ,proste jak drut. Dla cholernych pi siorów prawo jest czymś bezużytecznym.
  • ~Martin O.
    (2019-12-02 09:51)
    Przestancie Q...a z ta ustawa antykorupcyjna, kazdy polski " polityk", niezaleznie z jakiej partii ma cos nielegalnego za uszami. Polscy politycy nie sa tu jakimis wyjatkami, tak dzieje sie na calym swiecie, w Watykanie takze !
  • ~rtg- law
    (2019-12-02 07:26)
    Dęte
  • ~Archi_49
    (2019-12-02 08:32)
    Kolejny durny przepis. Można być ministrem i jednocześnie posłem - co jest logiczną sprzecznością a nie można mieć udziałów w spółce, która jest w likwidacji i nie prowadzi działalności. Państwo stworzone dla zawodowych polityków.