Afera Banasia. Schreiber: Poprzedni prezes NIK miał zarzuty i trwał na stanowisku

- Myślę, że mamy kandydatury dobre, z którymi możemy pójść i o których możemy rozmawiać – mówi w rozmowie z Radiem ZET Łukasz Schreiber o następcach szefa NIK Mariana Banasia.

wróć do artykułu
  • ~Mili
    (2019-12-02 11:30)
    Człowieku , nie rób dziadostwa . Banaś piastował wcześniej 2 stanowiska rządowe to w jaki sposób był sprawdzany ? Teraz odwracacie kota prezesa ogonem . Nawet PAD pokazał , że jest tylko długopisem PIS -u. Podpisał awans Banasia bez odpowiednich dokumentów . To jest to kolesiostwo , a nie dbanie o państwo p. Schreiber
  • ~xxxx
    (2019-12-02 12:20)
    I co z tych zarzutów dla Kwiatkowskiego wynikło ? Udowodnili mu coś ? Siedzi ? Jakoś nie obiło mi się nic takiego o uszy . A swoją drogą , nie gramotne to pisie towarzystwo , pytają ich o Banasia a oni gadają o Kwiatkowskim
  • ~w
    (2019-12-02 12:48)
    Kolejny polityk PiS kłamiący, ile to udowodniliście przed sądem że politycy z PO, PSL czy SLD byli skorumpowani lub mataczyli. Nikomu nic nie udowodniliście jedynie tylko opluliście.
  • ~podpowiadam
    (2019-12-02 11:58)
    Miało być lepiej panie szrajbnięty!
  • ~Karollo
    (2019-12-02 14:54)
    Powinien beknąć Kamiński. Jakim cudem Banaś doszedł do takich stanowisk? Na czy polega sprawdzanie i dostęp do informacji tajnych? Byle koleś może objąć najpierw funkcję a potem jest dopiero weryfikowany? To jakiś żart? Chyba że to jeszcze grubszy temat.... Kamiński wiedział wszystko o banasiu ale nie chciał albo nie mógł mu nic zrobić? Wszyscy mają na sibie haki i tyle
  • ~Z PIS
    (2019-12-02 13:19)
    KPINA
  • ~Lina555
    (2019-12-02 20:19)
    Ten pisowiec to kawał niezłego ch. złamanego. Właśnie go słucham w TVN 24, każdego kota potrafi odwrócić ogonem, hipokryta!
  • ~doctor
    (2019-12-02 14:32)
    Szraiber o jakich ty mówisz zarzutach czy ty maszlemanterne poczucie przyzwoitosci czy jestes śmieciem pisowkim zastnów się pseudopolityku ( pamiętasz jaka jest definicja polity ******
  • ~ALIK
    (2019-12-02 11:16)
    Chce dominować naród wybrany
  • ~89uoijk
    (2019-12-02 12:16)
    Nie ulega watpliwosci, ze nalezy wprowadzic regulacje dotyczace funkcjonowania rowniez urzednikow na gorze. Pochwalam.
  • ~Utylizowac
    (2019-12-03 07:58)
    sluchaj kaca---pie pan kwiatkowski zrzekl sie immunitetu zaraz i gow---no rzescie mu zrobili pa---can horala szukal miliardow z vat i gdzie sa winni jestescie zgnilizna obecnej polski
  • ~xxxx
    (2019-12-04 12:40)
    PiS stawia zarzuty wszystkim spoza PiS. Tylko niczego nie potrafi udowodnić.
  • ~rumor xyz
    (2019-12-04 10:10)
    jego puste spojrzenie przeraża!.czy to cena bycia w PiS?
  • ~stp
    (2019-12-03 09:07)
    A Nowak miał zegarek przecież. Taka PiSia piaskownica
  • ~raz sierpem raz młotem bolszewicką hołotę
    (2019-12-03 10:14)
    Pan SZRAJBER sprawia wrażenie, jakby był ciągle nawalony, i tak gada. Argumenty a opozycja.... już się sdewaluowały, tylko skąd ten osobnik może o tym wiedzieć!
  • ~333 m.
    (2019-12-04 10:15)
    No to niech GO ,,dobra zmiana" nie rusza. Niech dalej rządzi ta kar..ta konwalia.
  • ~jula
    (2019-12-03 16:20)
    Schreiberze, PiSarczyku jak cię nie wstyd powtarzać tak ja wszyscy inni z waszej sekty smoleńskiej . To nie jest pacierz ,wymyśl coś od siebie . Wstyd bo mama posyłała cię do freblówki byś się coś nauczył . A ty ani me ,ani be ,ani kukuryku jak mawia klasyk .
  • ~rychu
    (2019-12-04 16:53)
    Schreiber "Poprzedni prezes NIK miał zarzuty i trwał na stanowisku" - co to znaczy ??!!!!! ze wy teraz mozecie miec w NIK prezesa-przestepce ??!!!!!! Al Capone i jego mafia mordowali ludzi !!!!! czy to znaczy ze i wy bedziecie ??!!!!!!
  • ~Utylizowac
    (2019-12-04 09:14)
    szrajbniety to zgnilizna pan kwiatkowski chodzi wolny pacanie i sie smieje
  • ~wjw