Banaś już podał się do dymisji, ale marszałek Witek nie przyjęła jego rezygnacji [KULISY]

| Aktualizacja:

Marian Banaś podał się do dymisji. Jednak pismo odesłała mu marszałek Sejmu, aby wskazał w nim p.o. szefa NIK, a ten odmówił - wynika z ustaleń Dziennika Gazety Prawnej.

wróć do artykułu
  • ~amira
    (dzisiaj 16:44)
    prawdomówny jak Grzegrzółka-taki dowcip
  • ~Tragedia
    (2019-12-04 09:17)
    dla mnie ta baba to ZWITEK wyglada za ta lada jak pol du---py zza krzaka fuj
  • ~sandbankhus
    (2019-12-04 05:12)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny pr𝚘jеkt dlа d𝚘r𝚘sły𝚌h, którzy 𝚌hсą znal𝚎źć pаrtnеrа s𝚎ksualn𝚎go
  • ~Starypolakowdki
    (2019-12-03 17:15)
    Banasia szef burdelu prosi Witek o wyznaczenie kto majako ,pokierowaćNIKTeraz skazany będzie decydował o winie i karze w kraju niegodnej zmiany na gorsze.
  • ~Stary
    (2019-12-03 17:11)
    Banasia szef burdelu prosi Witek o wyznaczenie kto majako ,pokierowaćNIKTeraz skazany będzie decydował o winie i karze w kraju niegodnej zmiany
  • ~To ja ta m e...... n da internetu...... ....
    (2019-12-03 13:34)
    Codziennie jakies wiesci o Banasiu , Banas to , Banas tamto, Banas klamie, Banas oszukuje ; Banas , moze poda sie do dymisji, potem: Banas podal sie do dymisji, als jej nie przyjeto. Czekam na wiadomosc: Banas dal sobie kule w leb! No to chyba bedzie koniec afery Banasia!
  • ~prawniczek
    (2019-12-03 13:21)
    Wybór następcy Banasia na szefa NIK, należy powierzyć szefom gangów działających w Polsce.
  • ~Yahooo
    (2019-12-03 13:03)
    ,,ambrorzy" -obrońca Banasia broni go w swoich kilku występach w Sieci za kasę, uważając ,,,że Pani Witek działa ZGODNIE Z PROCEDURĄ i że Banaś nie ma postawionych zarzutów ,,więc jest czysty" . Dlaczego więc PIS NIE DZIAŁAŁ ZGODNIE Z PROCEDURĄ PRZY POWOŁYWANIU I NIE ZBADAŁ KIM JEST BANAŚ.Ambroży ---twój koleś Banaś jest już w ręku prokuratora
  • ~ambroży
    (2019-12-03 12:22)
    Wasza aktualizacja już nieaktualna.Media podają już inną wersję losów domniemanej rezygnacji Baanasia.Okazuje się,że do Sejmu nie dotarąła.media podają,że kierowca Banasiea dostał telefon i ostatecznie w piątek pisma z rezygnacją nie przekazał. Cały opis tej sprawy okazał się konfabulacją, co do was pasuje jak ulał , bo żyjecie z fake newsów.Wstyd
  • ~Wrocłwski
    (2019-12-03 12:22)
    Zapraszam Szefów gangów działających w Polsce do wytypowania następcy Banasia na p.o. szefa NIK , bo pani Witek marszałek ma problem i prosi o to Banasia.
  • ~wyborca PIS
    (2019-12-03 12:18)
    Kochani , jak można przyjąć dymisj e człowieka kryształowego ?
  • ~Kujawiak
    (2019-12-03 12:02)
    Czym różni się Piotrowicz , prokurator w stanie wojennym od Banasia mafioza.? NAZWISKIEM. Obaj cieszą się pogardą społeczną.
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-12-03 11:44)
    wszyscy teraz maja stracha... Banas w komitywie z bandziorami - moze zlecic pobicie albo podpalenie , moze szantazowac . Taak , PiSowcy maja niezly pasztet. lepiej go nie ruszac bo bedzie sie mscil i bedzie bolalo ....Niech juz bedzie tym prezesem NIK-u .
  • ~Maati
    (2019-12-03 11:44)
    Czy to ten sam pan Grzegrzółka, który kłamał w żywe oczy, że marszałek sejmu wcale nie latał samolotami i wcale, nigdy ale to przenigdy, nie towarzyszyła mu w tych podróżach rodzina? Bo jeżeli tak, to do jego kolejnych zapewnień i informacji pochodziłbym co najmniej z dużą dozą nieufności...
  • ~concierte
    (2019-12-03 10:46)
    Choc troche daleko mam to pojade odpoczac na godzinke pan marian olal pana jarka konus konusa zalatwil dal mu pstryka
  • ~K Jarosław moja +miłość+
    (2019-12-03 10:41)
    Marian, Marian trzymaj się . Udowodnij małość i miałkość tej grupy trzymającej władzę .
  • ~TJ
    (2019-12-03 09:18)
    same Kondraty Wallendrody, (walka pod płaszczykiem i na głębokich tyłach...) w tym obecnym PIS. piotrowicza, pawłowskej teraz banas. Z dużej tylko Wallenrod
  • ~Wiekowy
    (2019-12-03 08:38)
    Banaś zabrał miliardy A tego ci co stracili nie darujä.I to jest huśtawka.
  • ~Hahaha
    (2019-12-03 08:19)
    Banaś to prawdziwa twarz pisu. Ściemy, okradanie Polaków , klamstwa ,kłamstwa ,kłamstwa. Oczywiście wina po i Tuska. Tylko że juz coraz mniej ludzi wierzy tej dojnej zmianie. A po nowym roku i podwyzkach cen wszystkiego, wyborcy pisu się obudzą.
  • ~Gal
    (2019-12-03 07:48)
    Teatr dla gawiedzi. Teraz napiszą ze Banaś napisał drugie pismo a potem je zjadł. Teatr dla baranów.