Donald Tusk: Standardy Samoobrony były wyższe niż to, co robi PiS

Donald Tusk ma plan na to, jak rozpocząć budowę bloku, który ma powstrzymać PiS. Szef Europejskiej Partii Ludowej tłumaczył też, dlaczego nie zdecydował się wystartować w wyborach prezydenckich.

wróć do artykułu
  • ~Znafca
    (dzisiaj 14:19)
    Wyjątkowo gadał z sensem.Z tym że dotyczy to nie tylko pis ale po.Nie popierałem samoobrony ale podobno nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej.
  • ~Kawior
    (2019-12-04 22:28)
    Niemiecki Dziennik cytuje niepolskie wypowiedzi.
  • ~Czesiek
    (2019-12-04 22:21)
    Niszczy pan swój wizerunek jak pan Wałęsa. Każda wypowiedz świadczy o nienawiści która pana toczy. Jest pan niewiarygodny i szkoda na pana uwagi i czasu.
  • ~Bez wąsika
    (2019-12-03 09:07)
    Ten chłoptaś ze swoim zapleczem pogardliwie POkrzykiwał, że Kaczyński ma "twarz Leppera". A czyją facjatę ma teraz ten POkrzykiwacz?
  • ~buc
    (2019-12-03 09:01)
    pisowskich troli wscieklizna napadla.prawda zawsze boli kiedy obnaza lajdactwo.
  • ~ja ja
    (2019-12-03 08:53)
    Załgany do bUlu osobnik za życia tępił So, teraz się POdlizuje żebrząc o sympatię, bo wie , że w upadającej PO wolą Dyndałę.
  • ~fifi
    (2019-12-03 08:33)
    "Dodał, że prezydentura Dudy momentami wydaje się "karykaturą przez tę nadzwyczajną zupełnie podległość prezydenta wobec PiS-u i prezesa Kaczyńskiego" " podstacie sobie nazwiskaps jedna podpowiedź tusk
  • ~miecio 34
    (2019-12-03 08:21)
    POLACY przeczytajcie sobie za co zostala skazana prezydent korej poludniowej i bedziecie mieli ODPOWIEDZ JAK ZESCIE SIE POZBYLI CALEGO MAJATKU DZIEKI TUSKOWI TEN POWINIEN JUZ DAWNO SIEDZIEC W KRYMINALE ZA TO CO ZROBIL DLA POLSKI A TAK W NAGRODE OD NIEMCOW ZA PRZEJECIE CALEGO MAJATKU DOSTAL KASE ODCKNIJCIE SIE I PRZESLEDCIE JEGO KARIERE I BEDZIECIE MIELI ODPOWIEDZ CO Z ALBER GOLD TEZ NIE WIEDZIAL I SYNUSIA TAM ZATRUDNIL W SPOLKACH NIE NADARMO NAZYWAJA NAS CIEMNOGRODZIANI I SIE SMIEJE Z NAS CALY SWIAT
  • ~Liczyrzepa
    (2019-12-03 08:21)
    Przecież jeszcze zostało w Polsce trochę do sprzedania jest o co walczyć jeżeli przez 8lat dochöd budżetu przyrösł 53 mld.zł a sprzedaż majątku 58,5mld.zł zdłżył o 320mld.zł A 16mld.zł znacjnlizował.
  • ~ketom
    (2019-12-03 07:41)
    Mohery, pamięć jest istotnym elementem inteligencji. Dla przypomnienia: 27 : 1 :-)
  • ~Żenada
    (2019-12-03 07:22)
    Kompromitująca wypowiedz na wzór p Wałęsy. W sympatii do Polski przegonili Donalda m.in. politycy niemieccy
  • ~Śmieć
    (2019-12-03 07:18)
    Sorry ale Pan nie odniósł żadnego sukcesu tylko zostawił zgliszcza w postaci kamieni kupy.
  • ~ketom
    (2019-12-03 07:04)
    Wolę tuskowe Orliki dla dzieci, niż WOT-owskie strzelnice dla porąbanych patridiotów z krzyżem i racą w łapie!
  • ~🤣🤣🤣🐒🐵
    (2019-12-03 06:57)
    Piskim flaki sie skrecaja z zawisci, jak widza , albo slysza Tuska. Czerwona plachta na ograniczonych piskich k u n d l i !🖕🏾🖕🏾🖕🏾🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  • ~ketom
    (2019-12-03 06:54)
    Tusk w ostatnich pięciu latach jako szef Rady UE nie mógł się mieszać w polską politykę. Ale teraz, taraz jako szef największego europejskiego ugrupowania politycznego może, powinien... i będzie!:-)
  • ~Ciocia Dewocia
    (2019-12-03 06:51)
    A niby dobra zmiana, 🤣🤣🤣🤣🤣🖕🏾🖕🏾🖕🏾
  • ~ketom
    (2019-12-03 06:39)
    A co z kolanem Lorda Jarosiusia Voldemorta? Może znowu uklęknąć przed Rydzykiem?
  • ~Kali von Kalimantan
    (2019-12-03 05:19)
    Tusk Zrobić co mu Merkel kazać. On nie chcieć kandydować na prezydenta on to obiecać ale Merkel mu kazać i Tusk słuchać nie gadać. Merkel chcieć sterować Cala Polska I Tusk dla Merkel kandydować. Wtedy Merkel pogłaskać Tuska bo to posłuszna chłopaka.
  • ~rty
    (2019-12-03 05:19)
    Dziękujemy Panie Donaldzie za nadzieję ! A zarazem prosimy Cię nie opuszczaj Narodu Polskiego ! Ktöry jest w potrzebie .niech ten lucyfer zniknie z życia politycznego a wraz z nim cała obłuda .Pioskę zawierzono Matce Najświętrzej na Jasnej Görze .niech nas broni i chroni od złych mocy .
  • ~ketom
    (2019-12-03 04:51)
    Tusku, wróć i rozwal to prymitywne moherstwo!