Reklama
Reklama
Reklama

Dubois: Metody stosowane wobec Grodzkiego są odrażające. W tle zabójstwo Adamowicza

23 grudnia 2019, 17:53 Ten tekst przeczytasz w 3 minuty
Jacek Dubois
Jacek Dubois / Agencja Gazeta / Fot. Maciek Jazwiecki Agencja Gazeta
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki jeszcze raz stanowczo zaprzecza twierdzeniom o rzekomym przyjmowaniu przez niego korzyści majątkowych, a dyskredytowanie go na podstawie zarzutów anonimowych osób i rozpowszechnianie plotek jest odrażającą metodą - oświadczył pełnomocnik Grodzkiego mec. Jacek Dubois.
Reklama
Reklama
Tematy:
:PiS pawel adamowicz Jacek Dubois nagonka Tomasz Grodzki Senat rząd media marszałek prawo

Powiązane

Reklama

Komentarze (57)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • xyz
    2020-01-03 09:15
    każdy ma prawo do obrony nawet odrażająca obrona łapownika
    0
    zgłoś
  • Ziola
    2020-01-02 19:32
    Ochrzczony nozem
    0
    zgłoś
  • Żyję bo biorę , chcą żyć niech płacą
    2020-01-01 16:41
    Nikczemne to było to , kiedy chorzy ludzie i ich rodziny płaciły za Jaguara i nieruchomości tego szubrawca. Muszę również dodać że widziałem w życiu więcej od ZIBIEGO i zapewniam że ten człowiek jest zdolny do wszystkiego, tym bardziej że sam przyznaje się do uwielbienia luksusu .
    14
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • ZIBI 37
    2020-01-01 16:08
    Jest to prymitywna metoda małych prymitywnych ludzi,którzy wobec realnej groźby możliwości utraty władzy i niebotycznych dochodów w spółkach Skarbu Państwa dla siebie i swojej rodziny oraz bliższych i dalszych krew-nych skłonni są hejtować i szkalować każdego,kto ma inne poglądy niż Pan Prezes jedynie słusznej PARTI będącej .Jestem człowiekiem w podeszłym wieku nie jedno w życiu widziałem nie raz przebywałem w szpitalach gdzie byłem poddawany różnym zabiegom i n i g d y nie proponowałem żadnemu lekarzowi 5000 zł łapówki no bo skąd wziąć tak dużą sumę.Rodzina pomaga - to można włożyć między bajki.Jak bardzo niektórzy muszą się bać Grodzkiego aby wymyślić taki PASZKWIL.Taka suma przekracza nawet pensję górnika.
    28
    zgłoś
  • Hanys
    2020-01-01 12:49
    Grodzki- szuflada..jeżeli jesteś nie winny , to po co Ci papuga ?
    9
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Zocha
    2020-01-01 11:41
    Powoływanie się na śmierć Adamowicza jest nikczemne .Wszyscy wiemy że Adamowicz zginął przez zaniedbania organizacyjne ktòrych dopuściła się ekipa Owsiaka.Źle zorganizowaną ochrona i pomoc medyczną są główną przyczyną śmierci Adamowicza.
    13
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Solar
    2019-12-31 13:26
    Wczoraj jeszcze raz prześledziłem wypowiedź marszałka Grodzkiego o oskarżeniach o łapówki. Zwróciłem uwagę że w wypowiedzi mówi "Nigdy nie żądałem pieniędzy" i ja mu wierzę. Natomiast nigdy nie powiedział że jak dawali to nie brał.
    10
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • attyla
    2019-12-31 12:22
    Ile pan bierze za obronę milionerów łapówkarzy?
    7
    zgłoś
  • many
    2019-12-31 09:17
    wyciągać ostatni grosz od schorowanych ludzi - w głowie się nie mieści
    11
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • tiko
    2019-12-30 16:23
    Co Jak Co, ale tylko Ryba może nie Brać.
    9
    zgłoś
  • urok
    2019-12-30 13:57
    Pis potęgą jest i basta!
    16
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • szczer
    2019-12-30 13:51
    Marszałek Senatu NIE JEST PODPORZĄDKOWANY KACZYŃSKIEMU, WIĘC TRZEBA GO OPLUĆ , OSKARŻAĆ I OBRZUCAĆ BŁOTEM , ABY GO ZNISZCZYĆ. PIS NAGONKA!!! Demokracja ala piskaczyńska
    49
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • antyPiterek
    2019-12-30 04:26
    a ja myslalem ze marszalkiem jest Anna Grodzka, to nie te same osoby?
    18
    zgłoś
  • Lus
    2019-12-29 23:51
    MILCZ pan po prostu MILCZ .
    13
    zgłoś
  • jarkowski
    2019-12-29 18:26
    Coraz częściej mam wrażenie, że adwokatura jest zawodem dużo bardziej haniebnym niż prostytucja. Przykłady? Dostępne natychmiast!
    16
    zgłoś
  • Jadwiga L.
    2019-12-29 12:22
    D u p o i s - jak ty bronisz, to na pewno jest coś na rzeczy !!!
    17
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • ß0opköl
    2019-12-27 14:44
    Zabojstwo adamowicza ma raczej zwiazek z zabojstwem Ojca Roger z francuskiego Taizé. To samo narzedzie. A co do zjazdu taizeuszow w Polsce: wyobrazcie sobie, w 20 tys polskich rodzinach z mlodzieza, w 120 parafiach kolo i we Wroclawiu pojawiaja sie …..multiplikatorzy…….Tylko jakich idei? Jak kiedys caritasu, diakonie, towarzystwa brata alberta? Czyli panstwa w panstwie? Ktos to ogarnia?
    11
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • ulik
    2019-12-27 07:25
    dzisiaj tylko ryba nie bierze i pan marszalek a pytam skad te fortuny ci fachowcy jednego ciecia nie potrafia juz normalnie zyc a nawet chodzic pozatem temu panu cos sie pomylilo gdy po ogloszeniu wynikow pokazal palcami znak viktori pytam nad kom to zwyciestweo jako obywatel poczulem sie obrazony winien pan miec honor i zlozyc mandat sam pan przyznal ze przyjal pan kase w prywatnym gabinece a i nie wierze panu nawet za grosz i nie mam do pana zaufania tym samym niwpowinien pan pouczac jak my polacy mamy zyc
    39
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • kaloo
    2019-12-24 09:22
    Panie papuga,a gdzieś pan był w czasach gdy pełofcy prowadzili śmierdzacą nagonkę na Cimoszewicza?Wtedy TO było słuszne?
    59
    zgłoś
  • internautka 50+
    2019-12-24 08:10
    Widać ludzie się w kurzyli jak zobaczyli w jakim stylu ten człowiek rozpoczyna swoją działalność jako marszałek senatu.I poszli za pierwszą osobą, która nie jest wcale anonimowa i postanowili pokazać że wcale ten hipokryta nie jest czysty jak łza. Myślę że gdyby nie ,,szalałi nie popisywał się to miałby spokój, zgubiła go wg mnie BUTA
    102
    zgłoś