Reklama
Reklama
Reklama

Dubois: Metody stosowane wobec Grodzkiego są odrażające. W tle zabójstwo Adamowicza

23 grudnia 2019, 17:53 Ten tekst przeczytasz w 3 minuty
Jacek Dubois
Jacek Dubois / Agencja Gazeta / Fot. Maciek Jazwiecki Agencja Gazeta
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki jeszcze raz stanowczo zaprzecza twierdzeniom o rzekomym przyjmowaniu przez niego korzyści majątkowych, a dyskredytowanie go na podstawie zarzutów anonimowych osób i rozpowszechnianie plotek jest odrażającą metodą - oświadczył pełnomocnik Grodzkiego mec. Jacek Dubois.
Reklama
Reklama
Tematy:
:PiS pawel adamowicz Jacek Dubois nagonka Tomasz Grodzki Senat rząd media marszałek prawo

Powiązane

Reklama

Komentarze (57)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • internautka 50+
    2019-12-24 08:10
    Widać ludzie się w kurzyli jak zobaczyli w jakim stylu ten człowiek rozpoczyna swoją działalność jako marszałek senatu.I poszli za pierwszą osobą, która nie jest wcale anonimowa i postanowili pokazać że wcale ten hipokryta nie jest czysty jak łza. Myślę że gdyby nie ,,szalałi nie popisywał się to miałby spokój, zgubiła go wg mnie BUTA
    102
    zgłoś
  • Robi
    2019-12-23 23:59
    Adamowiczowi POwcy zabronił startu na prezydenta Gdańsk z powodu lewej kasy. Te elyty tak mają
    39
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • z
    2019-12-23 21:58
    Jak kobieta zarzuci komuś molestowanie jej 40 lat temu - szczególnie księdzu - to odrażający postępek Ale powiedzenie,że jakiś medyk 20 temu pobrał lewą kasę przy okazji operacji - to odrażająca insynuacja. Śmiechu warte , róznie bywało. A papugi lubią skrzeczeć.
    27
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Andy
    2019-12-24 00:02
    Marszałek Grodzki może kierować prywatne akty oskarżenia, a "ordynans jednego prezesa" i tak będzie ułaskawiał pozwanych. Wszak działali dla Partii i jej Prezesa.
    69
    zgłoś
  • ulik
    2019-12-27 07:25
    dzisiaj tylko ryba nie bierze i pan marszalek a pytam skad te fortuny ci fachowcy jednego ciecia nie potrafia juz normalnie zyc a nawet chodzic pozatem temu panu cos sie pomylilo gdy po ogloszeniu wynikow pokazal palcami znak viktori pytam nad kom to zwyciestweo jako obywatel poczulem sie obrazony winien pan miec honor i zlozyc mandat sam pan przyznal ze przyjal pan kase w prywatnym gabinece a i nie wierze panu nawet za grosz i nie mam do pana zaufania tym samym niwpowinien pan pouczac jak my polacy mamy zyc
    39
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • i co tu komentować?
    2019-12-23 21:21
    na podstawie zarzutów anonimowych osób? Prokuratura zna personalia, ci ludzie sie nie ukrywają. Kłamie adwokat jak najęty i znieważa.
    38
    zgłoś
  • Mecenas KUN
    2019-12-24 07:30
    Te Papuga wez sie za prace a nie POlytyke
    66
    zgłoś
  • poland
    2019-12-24 04:52
    tia i po co te zaklęcia tej papugi? kto z Was za komuny leżał w szpitalu widział że wszyscy otrzymywali "prezenty" ,pielęgniarka,portier,lekarz,szatniarz,salowa,tylko grodzki nic nie otrzymywał?
    43
    zgłoś
  • lac sie chce
    2019-12-24 05:31
    Marszalek - szuflada
    55
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • alka
    2019-12-23 22:52
    Mecenasie ile lat masz bo ja pamiętam czasy gdy idąc do szpitala należało zabierać ze sobą walizkę kasy bo lekarze inaczej nie przeprowadzali operacji i czekało się na łaskę któregoś medyka z sumieniem. Więc uważam prawdopodobieństwo przyjmowanie kopert przez marszałka jako bardzo prawdopodobny tym bardziej że zgłasza to coraz więcej jego pacjentów lub ich rodziny i proszę nie wciągać w to Adamowicza bo zginął tragicznie zamordowany przez niezrównoważonego psychicznie osobnika a nie nagonkę
    40
    zgłoś
  • Robi
    2019-12-23 23:54
    Z taką przeszłością nie można pchać się na świecznik
    54
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Jadwiga L.
    2019-12-29 12:22
    D u p o i s - jak ty bronisz, to na pewno jest coś na rzeczy !!!
    17
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Szcz
    2019-12-23 21:17
    Odrażajàca papuga.....aten grocki to bidula...na koncie milion....jaki lekarz tak zarabia
    32
    zgłoś
  • krystek
    2019-12-24 07:26
    ciale ci sami adwokaci czyli partyjne papugi, wieszac psy na rzadzacych to im usta nie zamykaja sie i oskarzenia a jak strona sie odwroci to jest lament , ten to ma tupet jak sam przyznal sie ze bral w prywatnym gabinecie ale operacje wykonywal publicznym szpitalu i to jest niezgodne z prawem bo za ta operacje otrzymal pieniadze z naszych skladek i tak oni oszukuja panstwo i spoleczenstwo to jest swiadome przestepstwo i niech ten papuga nie wybiela i swietego z jednego i drugiego nie robi bo spoleczenstwo ocenia i potrafi racjonalnie myslec a nie banialuki wsciskac
    58
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Otuaa
    2019-12-23 23:52
    Papuga Dibua robi to za co mu płacą, czyli broni swojego klienta. A czy mówi prawdę, sami oceńcie...
    37
    zgłoś
  • Hanna
    2019-12-23 23:57
    Czy ta, żałosna opozycja ma same fekerne eelyty?
    43
    zgłoś
  • jarkowski
    2019-12-29 18:26
    Coraz częściej mam wrażenie, że adwokatura jest zawodem dużo bardziej haniebnym niż prostytucja. Przykłady? Dostępne natychmiast!
    16
    zgłoś
  • kaloo
    2019-12-24 09:22
    Panie papuga,a gdzieś pan był w czasach gdy pełofcy prowadzili śmierdzacą nagonkę na Cimoszewicza?Wtedy TO było słuszne?
    59
    zgłoś
  • i co tu komentować?
    2019-12-23 21:04
    Odrażający typ - Grodzki i jego adwokat
    30
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Edek
    2019-12-23 22:16
    Panie mecenasie...przyjdzie czas...i Knury CANALII odpowiedzialne za nagonkę...będą siedzieć... - ten od KUR-VIZJI ...też...
    66
    zgłoś