• ~v12
    (2011-08-30 20:36)
    Aha, jak ze sznura do snopowiązałki to Lepper sam się powiesił? A jak by była ze sznura od bielizny? To co? ;/
  • ~ZBYCHO
    (2011-08-30 19:49)
    Sznurek przynieśli ludzie ze WSI
  • ~gorgona
    (2011-08-30 20:05)
    Wiara w POlską prokuraturę to Himalaje naiwności .
  • ~nsdapis
    (2011-08-30 20:40)
    Cisza nad ta trumną, PIS zmienia nazwę na Prawda i Sprawiedliwość... Kempa chce zmieniać Prawo, jak tylko jej przypasuje. Manipulacyjna zmienność Prawa (w nazwie PIS) nie pasuje już jej do nazwy Partii, a Prawda jak najbardziej. Po cholere Prawo, jak nie pasuje... Czarne też nie jest czarne w hymnie Wolski.
    Prawda, Prawda, skąd to się wzięło w tych kartoflanych łepetynach ??? Przecież to nazwa prasowego organu KC Komunisticzieskoj Partii Sowieckogo Sojuza ! Bingo !!! KOMUNIŚCI Z ODESSY - RODZINNEGO MIASTA NAJWIĘKSZEGO KARTOFLA ŚLĄ BRATNIE POZDROWIENIA SOJUSZNICZEJ PARTII "PRAWDA I SP..." I JEJ WODZU !!!
  • ~v12
    (2011-08-30 20:40)
    A gdyby tak coś się stało Tusku, to w weekend zrobiłby wyjątek zakład medycyny sądowej ? To jakaś kpina! Polityk umiera w dziwnych okolicznościach, a oni jaja sobie robią!
  • ~lis
    (2011-08-30 20:38)
    ABIGAIL MOKRASINSKI JESTES CODOWNYM NARRATOREM ,A poWWIEDZ NO MI ieno chlopcze jaki tymasz status u nowakam, a noze samego bronka i donka,bo cos mi sie wydaje ze schodzisz PO newlasciwym torze ,trodno mi nie zauwarzyc ze to PEWNO onuce putina i ciag stringow anodiny ale masz wech moje gratulacje
  • ~Agent Tomek i Aneta
    (2011-08-30 20:34)
    W TRUMNIE Wassermana znaleziono nie tylko szczątki człowieka! Znaleziono TESTAMENT Zbigniewa Wassermana! Pisze prawdę o polskiej polityce i o Smoleńsku i że to nie był zamach. Zobaczycie wkrótce miny POwców i ich mocodawców. Zaczęło się!
  • ~lis
    (2011-08-30 20:29)
    POLAK, na ciebie czeka twoj szef, jak nie wywiarzesz sie z obietnic ,natychmiast bierz snoPOwiazalke i wal w konkury bo PO wyborach nie dostaniesz takiej szansy ,jak POwiedzial tusk, ty bedziesz moj, razem bedziemy przezucac gnoj
  • ~ser
    (2011-08-30 20:07)
    Pamiętacie co mówili jak popełnil"samobójstwo" Sekuła? Otórz strzelił do siębie 3 razy i jeszcze pisał list pożegnalny.

    Leppera sprzątneli...
    Tylko PiS to moze wyjasnic. Ziobro wróc!
  • ~Max
    (2011-08-30 19:43)
    "Miałeś, chamie, złoty róg,/ miałeś, chamie, czapkę z piór:/ czapki
    wicher niesie,/ róg huka po lesie,/ ostał ci się ino sznur,/ ostał
    ci się ino sznur"