• ~mix-max
    (2012-01-24 20:57)
    Maciarewicz i spółka to buraki
  • ~GRAB
    (2012-01-26 02:38)
    Do wyjasniania przyczyn katastrofy wlaczyl sie tez prezes NIKu .
    Zwrocil uwage na brak szkolenia zalog do transportu ;;osobistosci???;;.
    A czy za szkolenie pilotow nie odpowiadal d-ca sil powietrznych???
    Moze to byl ten general, co nie szkolil, ale meldowal gotowosc
    do WYLOTU na SMOLENSK???
    Tak to wyglada, jak oficer w ciagu 2 lat otrzymuje - TRZY gwiazdki
    generalskie !
    Tego generla to nawet ZSZ bronil po katastrofie KASY !
    Ten PiSdent-gamon, awansowal generala, bronil po katastrofie KASY,
    a 10 kwietnia 2010r., polecieli i nie dolecieli .

    TYLKO LUDZI ZAL ! ! !
  • ~kobabis..
    (2012-01-25 07:51)
    z dniem dzisiejszym zwalniam wszyskich koszernych moderatorków..
  • ~obłuda
    (2012-01-25 14:09)
    W NASTĘPNYM ODCINKU SERIALU SMOLEŃSK: BRZOZA, MACIEREWICZ,AWARIA W SEJMIE
  • ~STOP
    (2012-01-25 14:11)
    PENSJA POSŁÓW DOŻYWOTNIA ...SMOLEŃSK, SMOLEŃSK, SMOLEŃSK TO JUŻ NIE KATYŃ
  • ~aron
    (2012-01-25 16:22)
    wielość tytułów przed nazwiskiem nie świadczy niestety o inteligencji przykład Antek filozow a głomb. wczorajszy występ Antka i głombów ekspertów w sejmie to kolejna żenada. skąd Antek wynalazł tych przygłupów od internetu, średnio zaawansowany informatyk lepiej by sobie poradził. Antek kończ wstydu oszczędż. dość ośmieszania polaków. siebie nie ośmieszasz bo i tak wszyscy wiedzą żeś psychol. apel do marszałka sejmu prosze zakazać Antkowi i jego pseudo komisji głoszenia bzdur na terenie sejmu.
  • ~tereska
    (2012-01-26 17:21)
    brawo Macierewicz
  • ~--__--<<>>--__--
    (2012-01-26 02:19)
    Experci , uczeni i politycy wyjasniaja ta katastrofe, a ja znam
    przyczyne katastrofy !
    Na zdjeciu Nr.9- siedzacy frontem, a na zdjeciu Nr.6 - calujacy;;raczke;;
    poslanki ;;cos tam, cos tam ;;- powinien wyjasnic wszystko ! ! !

    Antek ! Dawaj ;;nagranie;; rozmowy blizniakow ! ! !
  • ~Salcia
    (2012-01-26 02:56)
    Podstawowa zasada ; szef musi dobierac sobie do wspolpracy ludzi
    MADRYCH !
    Jak sie ;;madrych;;boi , tzn. glab, buc, zero !
    A glowny doradca - PiSdenta - gamonia ;;jaro;; , jak dal mu zadanie :
    LADUJ GAMONIU , to ten GAMON : pierdu w smolenska glebe !
    To juz bylo : L U D Z I Z A L ! ! !
  • ~IKS
    (2012-01-26 02:30)
    A CZY ZNALEŻLI SLADY Z BRZOZY NA SKRZYDLE SAMOLOTU I ŚLADY SAMOLOTU NA BRZOZIE. NIKT NIC O TYM NIE MÓWI.ANINIE PISZE. A RESZTKI,OKRUCHY POWINNY ZNAJDOWAĆ SIĘ I TU I TAM, A dlaczego KRASOBUDZKI DOPYTYWA L SIE CZY SAMOLOT MINĄŁ JUŻ LATARNIĘ B ZDENERWOWANY I ZARAZ GDZIEŚ DZWONIŁ.