• ~Gina
    (2013-04-22 19:09)
    Co ci rzadzacy zrobili z Polski ? Jeden wielki smietnik !
  • ~SYLVEK
    (2013-02-14 19:35)
    Na forum sami przyszli wyborcy -ale co z tego gdy ruskie serwery robia wybory zeby o 1% zwyciezylo PO i postkomuna juz od chwili okraglego stolu
  • ~Cezary z Edmonton
    (2013-01-12 10:45)
    ===BRAWO PANIE PIOTRZE ZABIELSKI!! TO JEST PRAWDA!!!PODPISUJE SIE POD TYM CO PAN NAPISAL !!!
  • ~DONALD
    (2012-10-15 20:01)
    Jak tam POrt w Świnoujściu,Cyryl,Automaty,PSL i najważniejsze.ZŁOTOOOOOOOOOOOO!!!P.S.Dobrze się lata z kolesiami do gdańskówka EMBRAJERAMI we 3lub4?.
  • ~Piotr Zabielski
    (2012-10-13 16:44)
    Czy Narod ma dostep do Prawdy... Kto klamie ten i kradnie ...
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,104314,title,O-czym-zapomnial-powiedziec-Donald-Tusk-w-swoim-drugim-expose,wid,15005763,wiadomosc.html?ticaid=1f561
    O niczym Tusk nie zapomnial...bo przy takich suflerach ktorzy szkodza Polsce od lat niczego nie
    mogl zapomniec...
    Jak pisalem tak i przy tym pozostaje. Nie interesuje mnie Ekspoze niejakiego
    Pana Tuska. Nie interesuja mnie jego obietnice jak i realizacja czegokolwiek
    dla mnie a tym bardziej dla POolski. To Narod ma pelne prawo wystosowac
    swoje EKSPOSE NARODU POLSKIEGO do RZADZACYCH - do tych, ktorzy
    P/O (Pelnia Obowiazki) czsowo zarzadzaniem Polska. Do wypowiadajacych sie w
    jakichkolwiek mediach naprawde niezaleznych aby zrezygnowali wreszcie z
    okreslen: "nasz Rzad" - "wydaje mi sie"- "zdaje mi sie" - "byc moze ONI nie
    wiedza.." - "nasz premier" (Bo zapewne jest k t o s wazniejszy co to jemu juz mowi)

    - "zobaczymy czy Rzad Tuska..." - nie "DZIEKI" Tuskowi a przez
    nieudolnosc Tuska i z premedytacja podejmowane dzialania, - podejzewamy,
    ze itp. itp. Ten etap udawania, ze nie wiemy musi sie juz skonczyc raz na zawsze.
    NAROD WIE... PO PROSTU WIE CO Z NIM WYPRAWIA KOL:EJNA EKIPA,
    ktorego liderzy nigdy w swoich wystapieniach nie zacheceli zachecic do poszukiwania
    Prawdy, kierowania sie sprawiedliwoscia spoleczna, nie wspominaja o humanitaryzmie dla
    starych i prawdziwie spracowanych Polakow. Jezeli ktos zapyta siebie o
    jakie znowu EKSPOSE NARODU chodzi, bedzie to swiadectwem na pelniejsze edukowanie
    swojej swiadomosci stamtad i od tych, ktorzy swiadomosc o tym maja i dziela.
    Tysiace wspanialych wystapien i na palcach u jednej reki mozna zauwazyc, ze
    ktos cos z tych tresci notuje aby w przyszlosci pozwrocic do meritum.
    Pozdrawiam serdecznie myslacych, zorganizowanych w sobie dla siebie i innych.
    Pozdrawiam szczegolnie tych, ktorzy podpisuja sie swoim imieniem i nazwiskiem
    rozumiejac, ze ze "skulonym ogonem" nikt niczego nie dokonal. PO-patrzcie na
    Tuska i jego Ekipe. On tez przed tymi, ktorzy szkodza Polsce dziala caly skulony.
    SZCZESC BOZE.
    Piotr Zabielski ROYAL POLONIA RP
  • ~yupiter
    (2012-10-13 16:07)
    Zachowanie władzy w tym sektorze co siedzieli, pokazali nam arogancję, butę i poczucie bezkarności rządu.

    Czuli się bezkarni. Te jadowite spojrzenia, uśmieszki wyższości i nie przyjmowanie niczego do wiadomości.
    Kim są ci ludzie? Czy kiedykolwiek byli ludźmi ?
    Ich klakierzy z sali sejmowej z niekłamanym zachwytem przyjmowali to co im wkładano do głów. Bezkrytyczni, pustogłowi, sprzedajni.
    A gdzie w tym wszystkim dla nich jest Polska, Polacy i polskość.
    Wiemy czym dla premiera jest polskość. Czy oni wszyscy mają podobne zdanie?
    Mam wielką nadzieję, że społeczeństwo , tak upokarzane i wykorzystywane podniesie głowy i pięści.
    Obudź się Polsko. Obudźcie się Polacy bo już niedługo będzie za późno.
  • ~PUCHATEK
    (2012-10-13 12:22)
    W 2011 roku decyzją KE państwa członkowskie zostały zobowiązane do raportowania wielkości długu i deficytu publicznego według ujednoliconej metody obliczania, co miało na celu ograniczenie wpływu rozmaitych zabiegów fiskalnych stosowanych w celu jego ukrycia. Według tej metody dług publiczny Polski wynosił w 2011 roku 56,3% PKB, zaś deficyt — 5,1% PKB Wydatki na obsługę długu publicznego w 2013 to kwota 44 mld zł i to jest w założeniach budżetowych rządu
  • ~puchatek
    (2012-10-13 11:55)
    Dziennikarze niechcący obnażają głupotę Polaków bo jak nazwać zainteresowanie wyglądem zewnętrznym osobnika jakim jest premier Tusk i jak jego zachowanie i ubiór rzutują na wybór i realizację programów gospodarczych. Co oni mają pod kopułą (wyborcy) skora zwykłym bajerem reklamowym można robić z Polakami to co wymyślą pijarowcy i prowadzić jak pieska na łańcuchu żeby merdał ogonem ŻENADA
  • ~Obywatel wolnego kraju (a nie tuskostanu w rosji)
    (2012-10-13 11:53)
    Kolejne pijarowskie zagranie. Znowu przed nami miesiące albo i lata "nowych otwarć", "rewolucji legislacyjnych", "Polski w budowie", "dobrze zarabiajacych policjantów i pielęgniarek", "nie robienia polityki, lecz budowy szkół" (poprzez ich likwidację oczywiście).
    Donald spadaj!
  • ~POqPACJA
    (2012-10-13 11:51)
    ~jasio344
    ale masz zryty beret... mohery przy tobie to miki... weź ty se z michnikiem izrael nawracaj... POlska to nie POLSKA. Nie dłub w tematach o których nie masz POjęcia... chyba że dłubiesz dla samego dłubania (sbecka palikociarnia tak ma, jak rozumiem pan z tych jaśnieoświeconych od "POliktyki miłości"). Bredzisz zawodowo czy na akord?
  • ~Janusz Nienormalny
    (2012-10-13 11:37)
    Byłem ostatnio przejazdem w Zakopanem przyczepą kempingową, ale stałem na parkingu, nie na kampingu. Miałem problemy z wyrzuceniem śmieci, bo wszystkie pojemniki mają zamknięte na kłódki. Złośliwie, tak jak Mucha, wyrzuciłem smieci po drodze na pobocze. Po wczorajszym expose premiera i oglądając przez okno, jak biedni Polacy walczą o dostęp do śmietnika osiedlowego, mam "pomysła". Niech premier wystąpi do Unii Europejskiej o wydanie dyrektywy, żeby śmietniki w krajach unii były dla Polaków ogólnodostępne i bezpłatne oraz o obowiązek zwiększenia ilości nowobudowanych śmietnikóww krajach unijnych. Dla emerytów i rencistów powinny być śmietniki wydzielone, bo w konkurencji z młodzieżą, nie mieliby żadnych szans.
  • ~janek344
    (2012-10-13 11:14)
    Bardzo mnie dziwi, że Kościół (biskupi) akceptuje pełen nienawiści język Jarosława Kaczyńskiego i jego obrzydliwe (i bardzo grzeszne) zachowania. Kościol zastąpił miłość głoszeniem nienawiści. Bardzo to niebezpieczne dla przyszlości polskiego katolicyzmu. Nagonka PiS na premiera to obrzydliwy powrót do pogaństwa. o
  • ~polak wie na co glosuje
    (2012-10-13 11:07)
    W ktora strone zmierza polska pod rzadmi Tuska???

    http://www.pb.pl/2679882,19048,rura-grzebie-swinoujscie
  • ~kasienka
    (2012-10-13 10:37)
    Dla mnie ten jegomosc to prosciuch mowiacy bzdury przeplatane prymitywnymi bon-motami, intelektualny burak z wypisana na twarz arogancja i bezmyslnoscia.. Fachowiec opisal 2 fotke jao zamyslenie.. a ja jestem pewna ze ten facet w ogole w tym momencie o niczym nie mysli. On w ogole nie slucha, odpoczywa szykujac sie do kolejnego wczesniej przygotowanego ataku. Ten jegomosc jest niebezpieczny!!!
    Co do "mowy ciala " p. Kaczynskiego... czytam wyraznie, ze Kaczynski mysli ile mozna jeszcze naklamac i w jaki sposob Thuscke Donaldowi te klamstwa moga przejsc przez gardlo... do czego jeszcze jest zdolny? Jak daleko posunie sie w obludzie, manipulacji dla uratowania wlasnej kariery, przerosnietych ambicji i zadzy wladzy nad ludzmi?
  • ~Eryk
    (2012-10-13 10:06)
    Wytresowali jak małpkę.
  • ~Emeryt
    (2012-10-13 09:10)
    To właściwie kto rządzi Polską?-żydokomuna pod patronatem wszelkiej maści służb
  • ~mesjasz