• ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-10-12 16:15)
    Co mnie to obchodzi. Niech ta ruda małpa pakuje walizy i wypierd... Całkowicie się zawiodłem na Platformie. PO to DNO
  • ~Tofik
    (2012-10-12 16:19)
    To tak jakby goowno opakował w złotko. Na zewnątrz się błyszczy, a w środku śmierdzi.
  • ~Co by nie mówic
    (2012-10-12 16:22)
    przystojny nasz Premier
  • ~brutus
    (2012-10-12 16:31)
    Obiecanki cacanki a głupiemu radość
  • ~DR
    (2012-10-12 16:34)
    MAM GO W DU...
  • ~PiSowiec forever
    (2012-10-12 16:43)
    Czyli pajac podobieral sobie gesty i garderobe, zeby ciagnac swoja blazenade, jak zwykle.
  • ~Nie ubior zdbio czlowikea
    (2012-10-12 16:48)
    ale Tusk tak bo nie wiecej nie reprezentuje sobia poza dobranym przez specjalistow krawatm itp.
  • ~klm
    (2012-10-12 16:53)
    Premier Tusk to geniusz ,czy sie komus to podoba czy nie ,taka prawda.Nie ma od niego lepszych,brawo.Mozna miec tylko pretensje ,ze nie odnosi sie w zdecydowany sposob na pomowienia hien pisowskich
  • ~serapis
    (2012-10-12 16:55)
    Wiesiu zamknij ryja tyko teraz broń swego płemiera. Głosowałeś na PO to masz teraz co chciałeś. Bardzo dobrze ci. A jak w du***ę dostaniesz po kasie z rąk PO to będę bardzo się cieszył. Jak się ma we łbie trociny, to potem trzeba liczyć się z potężnym kacem. Bardzo dobrze ci.!!!
  • ~Kielczanin
    (2012-10-12 16:55)
    I tak niexl;e się rozwinął. A zaczynał jako obszczymur w bramie.
  • ~kk
    (2012-10-12 16:58)
    nie interesuja mnie jego gesty czy ubior ale to co ma do powiedzenia---z ladnej misy niewielu sie naje---krotko klamca ktoremu nie mozna zaufac
  • ~6787666
    (2012-10-12 17:01)
    Bedzie wielkie ****** Tak mozna podsumowac
  • ~buczi
    (2012-10-12 17:13)
    Widać z daleka że Andrzej Batko maczał w tym palce :)

    pozdrawiam

    p.s. ogarnijcie się, czas wyjśc na ulice
  • ~zenek
    (2012-10-12 17:19)
    Tylko dziwie się że na taki lep tylu polaków dałosię nabrać.
    To światczy ze mamy tylu głupków.
    Najgorsza to choroba jak ktoś ma Z'---ba!
  • ~zelek_akuku
    (2012-10-12 17:31)
    raczej wzrost podatkow
  • ~adelaide
    (2012-10-12 17:31)
    Garnitur, koszula, modne dobrane przez spindoktorów i doradców, tak jak dokładnie wreżyserowane ruchy i miny Donalda Tuska nie uchroniły go od połajanek wszystkich uczestniczących w debacie posłów opozycji.

    Polacy, szczególnie Ci którzy chcieli by spytać premiera jak maja żyć, gdy jest drożyzna, bezrobocie, bałagan i zapaść w służbie zdrowia, coraz droższe a nie tasze leki ocenią ekspose premiera pewnie jeszcze dużo gorzej.

    Większość posłów opozycji oceniała je jako ble, ble, ble ...

    W Polsce Donalda Tuska, Jacka vel Jana Vincenta Rostowskiego i ich kolesiów z PO i PSL przedsiębiorcy rezygnują z biznesu ..!

    W urzędowym spisie wszystkich polskich firm figurowało w końcu ub. roku ponad 254 tys. przedsiębiorców, którzy zawiesili działalność gospodarczą.

    Przypomnijmy, że w 2010 roku aktywnych gospodarczo było ok. 1,8 mln firm na co wskazują dane ZUS
    i liczba podatników.

    Oznacza to, że w ciągu 12 miesięcy ta liczba zamykanych firm zwiększyła się o jedną trzecią. Statystycznie rzecz biorąc każdego dnia w minionym roku działalność zawieszało ponad 170 firm. To znak, że porażka w działalności gospodarczej jest coraz częstszym zjawiskiem - komentują eksperci.

    Taką tezę potwierdzają inne dane GUS o liczbie wyrejestrowanych w ub. roku firm. Z gospodarczej mapy Polski zniknęło ponad 310 tys. podmiotów - ok. 100 tys. więcej niż rok wcześniej.

    Pogarsza się koniunktura gospodarcza i nadchodą niepewne czasy, więc musimy być przygotowani na to, że coraz więcej firm będzie zawieszało lub wręcz kończyło działalność, ostrzega dr Ernest Pytlarczyk, główny ekonomista BRE Banku. Kiepskie perspektywy już widać po styczniowej stopie bezrobocia - wzrosła do 13,3 proc.


    Rząd bije rekordy negatywnych ocen. Pokazują to nawet te ośrodki badania opinii publicznej, które miały znacznie zawyżone dla PO i premiera wyniki pomiarów –jak choćby CBOS.

    Podobnie dzieje się z notowaniami samego premiera – to wyraźny znak, że przestała udawać się sztuczka rządowych propagandzistów, by oddzielać premiera od odpowiedzialności za to, co robi rząd.

    Do Polaków dociera świadomość, że to nie tylko poszczególni ministrowie są słabi, ale także powołujący ich premier. Tusk został strącony z pozycji politycznego celebryty.

    W umysłach wielu Polaków zrodziło się silne przekonanie, że premier nie nadaje się do rządzenia

    Zaufanie do premiera nawet najgorliwszych jego zwolenników zostało nadwyrężone.

    Donald Tusk jest mistrzem PR-u i manipulacji stosowanej, widocznie nawet niektórzy ministrowie i komisarze UE nabrali się na jego i Rostowskiego propagandę i być może skorzystali z ich porad i z tej radosnej, kreatywnej księgowosci i teraz wychodzą tego skutki.

    Szef rządu, przeszedł w fałszu i bezczelności samego siebie; postanowił więc rżnąć głupa i udawać, że ostatecznie stanął jakoby po stronie krytyków jego gabinetu.

    Znane sztuczki pi-arowsakie dobrze znamy! „Ja sam i Polacy” – jak to ładnie brzmi ! tak, tą niebotycznie fałszywą frazą cysorz Donald pewnie będzie nas czarował często, dla podkreślenia, że premier, że on tak jak przeciętny Kowalski, ma dość niektórych posunięć rządu, czy posłów PO, że premier jest z Narodem ...

    Jakże absurdalna i komiczna jest ta próba pokazania się w opozycji wobec samego siebie, ale dzięki troskliwej opiece znacznej części mediów mogłaby się ona i tym razem udać, choć trochę podnosząc pozycję Tuska,

    gdyby nie to, że parasol ochronny części telewizji, radia i „Wyborczej” jest coraz bardziej dziurawy, bo co poczciwsi pracownicy tych mediów mają już dosyć manipulacji Donalda Tuska i słusznej krytyki ze strony większości Polaków, zwłaszcza że i sami politycy PO w obronie rządu i premiera potykają się już
    o własne nogi.

    Donald Tusk zabiega, by skanalizować nastroje krytyki wobec władzy, a jego propagandyści coraz to puszczają w obieg plotkę
    o „możliwej rekonstrukcji rządu”.

    W expose nie było nic prócz czarowania, kreowania samego siebie i pustych, nierealnych obietnic.

    ,
    Donald Tusk marnie rzadził, w dobrym okresie gdy miał fundusze z UE załatwione przez ekipę PiS tym bardziej nie darady i teraz
    w kryzysie, to puste czarowanie ...!

    Obiecanki cacanki a skończy się na tym co jest, długi autostrady znikąd do nikąd, drożyzna i bezrobocie ...!

    A co najwyżej "po copce śliwek i popalić" Polacy mogą dostać od Unii za rządów Donalda Tuska

    Skończyła się kasa z UE załatwiona jeszcze przez ekipę PiS, pozostały nidokończone inwestycje, rozkopane drogi, galopujace bezrobocie, drożyzna i ogromne długi ...!

    Przecie Polacy pamiętaja dobrze ile to kasy, przecie w setkach mld obiecywał chełpiąc się jaką to ma dobrą drużynę a przejadłszy kasę z Unii co jeszcze ekipa PiS załatwiła sam nic nie załatwił a jeszcze kazał nam wyłożyc miliardy za to, ze on może jeździć do Brukseli posłuchać łajanek, bo prawa głosu nie ma, najeść sie tam za naszą kasę i francuskiego szampana opić, wysikać i wrócić chwaląc się głąbom, którzy w to wierzą, że go poklepała Merkelowa. Angol jaki czy żabojad ...!

    Aktualnie Cysorz Donalduś nie ma żadnego przebicia ani nawet szacunku w Unii, tak jak on lekceważy Polaków tak go tam olewają.

    Nici z zapowiadanego przed wyborami ataku na kasę UE! Donald Tusk
    nic nie załatwił z obiecanych 300 miliardów z Unii, z UE ani centa nie uświadczym a z powodu jego głupoty płacimy do kasy Unii miliardowe kwotyy kar zasądzone po przegranych procesach...!

    I 7 miliardów za te wycieczki, na szczyty bezczelności do Brukseli, które se Donald Tusk zafudował za naszą kasę, na szczyty na których może se posłuchać bez prawa głosu, pożreć, opić sie francuskiego szampana i wysikać - wszystko za naszą kasę ...!

    Mam nadzieję, że Polacy drugi raz nie oczadzieją od jego oszukańczej retoryki i pustych obiecanek!

    Niech nas ma w swojej opiece Matka Boska, Królowa Polski!
  • ~ble ble
    (2012-10-12 17:39)
    no i co wymyślicie jeszcze pismaki dot. w/w artykułu??? może napiszecie co jadł, co pił, czy jeszcze miał problemy żołądkowe...
  • ~zyczę wszystkiego najgorszego
    (2012-10-12 17:40)
    HER DONALD KRYZYS TUSK ---JEST OSOBĄ CHORĄ I POWINIEN BYC PRZEBADANY PRZEZ NIEZALEŻNYCH LEKARZY TO WIDAĆ JAK SIĘ ZACHOWUJE MOWI I GESTY MINĄ I RĘKAMI
  • ~Halinka
    (2012-10-12 17:43)
    Jakby wystapil kurdupel to mielibysmy karla z wygniecionym garniturze , z za dlugimi spodniami,brudnymi butami ( bo mamusia chora ),z wlosami jak u stracha na wroble,spoconego,z cieknaca slina ze zlosci .Tusk przynajmniej wyglada normalnie i czysto.Na to tez trzeba zwracac uwage bo to w koncu lider partii a nie smieciarz.
  • ~zwykly czlowiek
    (2012-10-12 17:43)
    ciekawe czy ruski server liczy tuskowe glosowania w POLSKICH WYBORACH,
    czas na taczki i rozliczrnia z NIERZADU

Może zainteresować Cię też: