• ~niepatriota
    (2012-10-13 02:57)
    Co się z tymi mediami dzieje? Dzisiaj wszyscy piszą o mowie ciała i krawacie! Jutro napiszą, że Doda puściła bąka a Herbuś usnęła w kinie!
  • ~fanka rudzielca
    (2012-10-12 18:17)
    tak jak wy w dzienniku robicie propagandę Tuskowi to nie ma nawet w tvn24, czy wy jesteście normalni?
  • ~rolnik
    (2012-10-12 19:21)
    Jak patrze na ta wstretna morde to mi sie na wymioty zbiera,.
  • ~TRZEZWOSC PONAD WSZYSTKO
    (2012-10-12 19:06)
    ZAMIAST SKUPIC SIE NAD PUSTO-TRESCIAMI TUSKA ...pier...cie o glupotach, ktore moglyby byc wazne wylacznie dla debila ...
  • ~zadziwia wciąż głupota pisia
    (2012-10-12 18:58)
    jakaś durna pisłanka mordę darła, udając troske o młodych , gdzie są miejsca pracy dla młodych?
    Kur... a gdzie ona była jak młodzi pytali w latach 2005-2007 jej gnoma gdzie są miejsca pracy?!!!
    Wtedy też młodzi pracy nie mieli.
    Za wyjatkiem przydupasów partyjnych.
    Obłudne pyski !
  • ~Kolo d... y mi to wisi ,
    (2012-10-12 18:42)
    Co jeszcze nie wymislicie ???- pijarowcy tego nieudacznictwa !
  • ~PO-ski smrod
    (2012-10-12 18:36)
    u tuska gacie z paskami w dol , bo to premier nic nie moge
    ale glosujace serwery trzymaja ruskie
  • ~polonus
    (2012-10-12 18:32)
    Policjanci, którzy inwigilowali uczestników Marszu w obronie Telewizji Trwam, przyznają, że zostali użyci do walki politycznej - dowiedział się "Nasz Dziennik".

    "Pracuję w policji z poczuciem obowiązku, z chęcią zwalczania bandytyzmu i trudno byłoby pogodzić pracę ze świadomością, że jesteśmy ponownie wykorzystywani do walki politycznej, jak niegdyś milicja czy SB"- napisał w liście do posła Jarosława Zielińskiego (PiS) jeden z policjantów wykorzystanych do inwigilacji uczestników marszu.

    - Na mój apel skierowany na łamach "Naszego Dziennika" odpowiedzieli sami funkcjonariusze. To są wiarygodne relacje - mówił Zieliński.

    Policjanci byli zdziwieni, że muszą podejmować tego rodzaju czynności. Według ich relacji, polecenia o przeprowadzeniu tej akcji otrzymali od swoich przełożonych. Do komendantów nadsyłano je prawdopodobnie drogą elektroniczną. Nie wiedzą jednak, z jakiego szczebla były kierowane.

    - Oni mają świadomość tego, że zostali użyci jako instrument do w
  • ~baca
    (2012-10-12 18:29)
    " Tusk-patrzący "spode łba", potem coraz bardziej się rozkręcał - groził palcem, zaciskał pięść. "
    Nie POchwalił się , nie powiedział nic o tym jak chce powstrzymać rosnące lawinowo koszty funkcjonowania Państwa. Przez ostatnie 5 lat powiększył dług Polski o 430 MILIARDY zł ! ! !

    Dług publiczny Polski wynosi...1 bilion 15 MILIARDÓW zł / pewno już urósł - zegardlugu .pl
  • ~rumuńska wróżka tirówka
    (2012-10-12 18:11)
    EXPOSE TUSKA - KWINTESENCJA:

    Daj Polaczku do rączki dwa euro i zmarszczyfreda - to ci powróżę z fałdek na skórze i zaśpiewamy w chórze o przyszłej koniunkturze...

    A jak dodasz jeszcze dwa euro - to ci tango zatańczę w koafiurze bez majtek na rurze...

    To będzie upojny taniec z gwiazdami nocą, które niebawem w oczach ci zamigocą...
  • ~ildefons
    (2012-10-12 19:30)
    na drugim zdjeciu jest moim zdaniem albo gosc zamyslony, albo otepiony.

    poniewaz jego decyzje raczej nie wygladaja na przemyslane (urlopy macierzynskie!!! brawo - niech placi za nie Rostowski z prywatnej szkatuly, ktory ktyrykowal niedawno Glinskiego, ze daje obietnice bez pokrycia), to zatem prawdopodobnie to drugie.

    Prosimy szanowna PAP o wiecej zdjeci porownawczych ludzi z jednej albo z drugiej kategorii.
  • ~stylista
    (2012-10-12 18:08)
    A czy gacie też miał wpaski skierowane ku górze?!
  • ~observer
    (2012-10-12 18:05)
    jakis czas go nie bylo widac wiec chyba cwiczyl jak przed kazdym wystapieniem
    ale po co ten cyrk z wotum zaufania jesli wiadomo, ze ma te pare glosow przewagi
    w sejmie? chorych dowioza karetki, kible w sejmie beda nieczynne itd a rzad i Tusk
    wezma udzial w glosowaniu choc przy wotum zaufania dla rzadu powonni byc
    z tego glosowania wykluczeni a tak glosuja na siebie , czyli lipa jak zwykle
  • ~Genitaliusz z Rodziną
    (2012-10-12 18:05)
    Czekam na powrót Jarosława Kaczyńskiego - zbawcy Polski na powrót do władzy.
  • ~Observer
    (2012-10-12 17:55)
    Mozna krytykowac obecnego premiera ale moze ktos odpowie mi na pytanie: Jak nie Tusk to kto? Mielismy juz Kaczynskiego i Milera nowi kandydaci to Ziobro i Palikot. Ktoremu bardziej ufacie?
  • ~zwykly czlowiek
    (2012-10-12 17:43)
    ciekawe czy ruski server liczy tuskowe glosowania w POLSKICH WYBORACH,
    czas na taczki i rozliczrnia z NIERZADU
  • ~zyczę wszystkiego najgorszego
    (2012-10-12 17:40)
    HER DONALD KRYZYS TUSK ---JEST OSOBĄ CHORĄ I POWINIEN BYC PRZEBADANY PRZEZ NIEZALEŻNYCH LEKARZY TO WIDAĆ JAK SIĘ ZACHOWUJE MOWI I GESTY MINĄ I RĘKAMI
  • ~telewidz
    (2012-10-12 17:48)
    Rządy Tuska i PO opierają się wyłącznie na mediach elektronicznych,do dokonywania na społeczeństwie psychologicznych manipulacji na masową skalę.TVP,TVN,Polsat itd. to jeden z najważniejszych instrumentów panowania tego tworu politycznego.Odstawić ich od mediów ,i niema Tuska wraz z Platformą niby Obywatelską!!!
    .
  • ~lumbenpremier
    (2012-10-12 19:27)
    banialuki. nawet nie chce sie czytac do konca.

    Otoz panie Seweryn, Premier NIE JEST przecietnym kowalskim. Jesli Pan jest przecietnym kowalskim i pan nie zaklada bialej koszuli, to nie znaczy, ze Premier 40 milionowego kraju ma zachowywac sie tak samo.

    To czy premier zalozy biala czy niebieska koszule, to ukladaja mu tacy jak pan. A potem ci sami ludzie TLUMACZA co ktos ma na mysli zakladajac taki kolor a nie inny.

    Chore, prawda? A co wiecej, pana wiedza nie jest praktyczna. Tylko to jest teoria, ktora chce pan wprowadzic w praktyce. Moze sprawdza sie z korporacjach amerykanskich (bo stamtad pochodzi), ale nigdzie indziej.

    Mysle, ze w szafie - kowalski starej daty ma wszystkie biale koszule do garnituru, a mlody kowalski ma ich 20%, bo zmienily sie standardy. W bialej koszuli teraz chodzi sie w wywjatkowe dni, a na codzien w kolorowych.

    Powinniscye raczej spytac, czy premier byl dobrze ubrany. No, ale poniewaz premier ma ubranie za panstwowe pieniadze (ciekawe, ze przecietny kowalski ubrania nie moze wliczyc do kosztow, mimo, ze kupuje za swoje pieniadze, a premier dostaje za darmo), to i dak kupuje koszule za 5 tys, a garnitur za 20 tysiecy.
  • ~ufo w Warszawie
    (2012-10-12 19:32)
    ufojcie mnie ufojcie !
    wydamy wam miliardy, których
    nie mamy, boo już POszły na afery !
    ale POciulać mogę Wam dalej !
    5 lat wodę Wam lałem
    i kit z mózgu robiłem, obiecuję,
    że na kryzys jezdem przygotowany,
    z Rostowskim, żeśmy sobie kupkę POzxbierali
    na dwa POkolenia !

Może zainteresować Cię też: