• ~Zaintrygowany
    (2012-11-11 21:14)
    A wie ktoś jakie zasługi dla Polski ma Anne Applebaum NO poza tym, ze jest żoną Zdradka
  • ~Iron Beret
    (2012-11-13 23:31)
    SPROSTOWANIE ! Komorowski znowu się pomylił!
    Nie "Applebaum" tylko "iPodbaum"
  • ~Teresa
    (2012-11-14 09:49)
    Jaki prezydent tacy odznaczeni. Kogo on odznacza?
  • ~usłużna dziennikarkaPO
    (2012-11-15 13:27)
    A widzicie tę PO lewej mordę?
  • ~GTA
    (2012-11-11 21:27)
    Ach te zdjecia! Buzek ma taki swietny umysl niewinnego. W usmiechu przebija Kobuszewskiego. Jak on to robi? Przeciez nie jest aktorem. Podobno w szkolach szpiegow tez ucza jak udawac Szwejka
  • ~km
    (2012-11-11 21:36)
    Pan Buzek został odznaczony za swoje nieudane reformy.
  • ~Kurt
    (2012-11-11 21:31)
    Wręczenie Orderu profesorowi Buzkowi było odważne... Myślę, że dla elektoratu PO zupełnie niezrozumiałe ;-)
  • ~lak
    (2012-11-11 21:52)
    ŁO BUZEK zostalł łodznaczony ???
  • ~Wiesio13-ynteligientny inaczej
    (2012-11-11 19:27)
    Kocham aiwaj curusie i synusie UB-eków i POdpieram A.C.T.A. + Clean IT, POdatki i pedauy i RZYTOKOMUNE, oszczendzam tylko w AMBER-GOLD u rodziny rudych BONKUF

    Jezdem Wybiórcom PeLO, Chyrzego Rója i Pana Polikota Herbu czerwony szwinski RYJ i MIENTKI, PENISEK z GUMY i SIEM SPRZECIFSTAWIAM fszystkim ...

    Imformancje ZACZERPYWAJU s Gazjety Wybiórczej i TVN i SYF-i-Lisa...

    WIERZEM W PaNA TW. BOLKA W. -- JAK W STALINA !!!

    I w CHYZEGO RÒJA – jak w Lenina...i w sondarze 140% dla PelO!!! Ji BrZóZKI CO StRONCAJOM SAMOLOTY

    POdpaski nie wpycham jusz w buziem, a tylko miendzy nogi..

    I yntielektualnego bula chrapiego - pRezydenta cherbu ERROR, z ruskiego SERVJERA

    TYLKO PANY –tw. BONI , CHYRZY RÒJ, tw.NIESIOLOSKI, Juziu Bonk, Kopara, Utcziwe Sendziowie, DORSZ-Pitera, SAWICKA, misiak, RYCHO, ZBYCHO , MIRO, tw.Stokrotka, pos. Thun, PENISKOT , A RUFNIESZ zacpany SENATOR PIESEWICZ w MINISPÓDNICHKJE S FERAJNOM ÓRATUJOM POLSKEM!!!
  • ~GTA
    (2012-11-11 20:02)
    Dorznac watache! 2 slowa a jaka duza nagrode mozna otrzymac!