• ~miriam
    (2012-11-17 06:49)
    to potwierdenie,ze polskosc to nienormalnosc.Komunistka Merkel caluje sie z potomkiem goracych wielbicieli Adolfa.Dlaczego bez jezyczka?
  • ~oooo
    (2012-11-14 14:24)
    Jakby nawet żadnej forsy nie dostał, to i tak media mętnego nurtu zrobią z niego bohatera.
  • ~ALA
    (2012-11-14 17:19)
    NO DONEK NIE OCIĄGAJ SIE. JAK SIE SWIADCZY USLUGI SEKSUALNE ZA PIENIADZE TO BUZI SIE NALEZY
  • ~JOZEF BAK
    (2012-11-14 17:15)
    ryzy jak piesek POklepia go PO plecach dadza mu kostke i odesla go do domu
  • ~Zbigniew
    (2012-11-14 17:09)
    JAKI wniebowziety.Zaraz sie zes...
  • ~rencista
    (2012-11-14 16:56)
    W kazdym innym panstwie , uczciwi politycy podali by sie do dymisji , w Polsce po 1989 roku dorwly sie do wladzy oszusty i zlodzeje, to jest ten element co komuna trzymala krotko za morde a teraz uklada im sie swietna wspolpraca i planuja kolejna rozbior Polski.
  • ~studentka uj
    (2012-11-14 16:50)
    o borze jaki nietakt, co on jom chce pocalowac w usta ??? ten gest to tylko ma byc nieznaczne zblizenie policzkow -nic wiecej, ale wtopa dyplomatyczna - cz w zascianku wyznaniowym nikt nie zna miedzynarodowych obyczajuf ??
  • ~Tusk ,Schetyna do Berlina!!!!!!
    (2012-11-14 16:37)
    Liże się z putinem mordercą.
    Liże się z merkel.

    I klepią go po plecach ku uciesze rudego bydlaka i jego kolesi.

    Tylko Polska ciagle na kolanach...
  • ~Tofik
    (2012-11-14 16:28)
    re~Polon2012-11-14 15:44
    Pisiora to by na kopach przyjeli.

    Czasami POmatole lepiej dostać kopa niż zostać wydymanym, a już najgorzej jak kogoś wydymają i jeszcze mu dadzą kopa.
  • ~JESZCZE POLAK
    (2012-11-14 17:22)
    Patrze na tego rudego eurofolksdojcza Bożka tuskomatołów i zastanawiam się co się stało z POLAKAMI ,czy BÓG odebrał rozum?
  • ~deks
    (2012-11-14 16:16)
    Jak szwab ze szwabką,a prawie jak brezniew z Gomułką..czyli komuna w ostatnim stadium...
  • ~sukces
    (2012-11-14 16:13)
    Dostał Pan Premier instrukcję dnia !
    A teraz Olszewski przekarze POdłym
    Osłom i okarze się, że Donald znów odniósł
    sukces - zabrali mu tylko 10 mld, ale
    mogli zabrać 30 mld !
    Dzieki Donaldowi i wydatnej POmocy
    Angeli mamy 20 mld więcej !!!
  • ~karla
    (2012-11-14 16:09)
    jarku a tobie angela dała by pyska?
  • ~olek
    (2012-11-14 16:06)
    gdzie sie pchasz z tym rudym wrednym ryjem !!!
  • ~pol
    (2012-11-14 16:05)
    przewitanie typowych niemców braku tylko pozdrowinia faszystoskiego
  • ~Elena
    (2012-11-14 16:01)
    Znowu Donald nie wypluł gumy... fe!!!.
    Gumkę zakłada się nie na język ale niżej no wie płemieł na ... pisiora.
  • ~@polon=konrad wallenrod
    (2012-11-14 15:54)
    Daj se doooopie SIANA - IMBECYLU BIBLIJNY!

    NIE RAZ CIE WYGWIZDANO NA FORUM - A TY BEZ ODROBINY WSTYDU - NADAL RYJESZ SIE ZE SWOIM GOOOOWNEM!
  • ~der
    (2012-11-14 17:34)
    Tusk musiał być zaskoczony obecnością wojska.Przecież umówili się,że wszędzie ma być rozwiązane.
  • ~Aboj
    (2012-11-14 15:15)
    Steinbach też by chciała buzi od Matoła
  • ~Michaliszn
    (2012-11-14 15:03)
    ..i jak tu żyć w tym kraju kiedy jeden drugiemu życzy najgorszego.Choć nawet
    na tej stronie - trzeba bezstronnie powiedzieć - że bardziej wyrafinowanym o ordanarnym jest niestety obrońca Tuska.Ciekawe skąd u tych - jak to mówią
    lemingów takie ciągoty do nazywania inaczej myślących - wariatami i skąd taka
    ciągota do "pakowania " innych w wariatkowie???Czy to nie jest jakaś traumaw tej partii.Bo pobratymcom sierpa i młota sie nie dziwię,oni nie znają żadnych zahamowań...Ale tak dla ciekawości wartoby się zastanawić,czy to prawda,że po wygranych wyborach przez PiS w 2005r,zaproponowano platformersom połowę ministerstw,czyli była propozycja wspólpracy i tworzenia POPiS-u...a tu ciągłe słysze,że to PiS podzielił Polaków???