• ~groucho
    (2012-12-05 20:46)
    Matko Bosko Częstochosko.A gdzie Terlikowski?Oskarży Polskę o pominięcie w tej durnej klasyfikacji i trza będzie płacic.
  • ~Polak
    (2012-12-05 15:46)
    My POLACY jestesmy dumni ze Bóg dał nam Ewe Stankiewicz!!! Oby takich Polakow jak ona wiecej bylo w Polsce. Dziennikarka z prawdziwego zdarzenia! Odważna, prawdziwa i PIEKNA! Na nic zdadzą sie manipulacje z jej fotografiami zeby przedstawic ja nawet wizrrunkowo najgorzej. Dla nas POLAKÓW bedzie i jest ona PIEKNA! Szczupła, smukła, zgrabna, nie plaszczace sie przed nikim. Nie szukajaca zysków czy kariery tylko słuząca PRAWDZIE! Manipulacjami wizerunkowymi (manipulacje fotograficzne) cały czas nekali J i L Kaczyńskich. Teraz jak widac przerzucaja sie na innych. DIABEL jest ich ojcem wiec "dobrem" dla nich jest to wszystko co ZŁE! Nergal jest "dobry", Ruscy sa "dobrzy" itp, a to co naprawde i przed BOGIEM i przed DOBRYMI ludźmi jest dobre dla nich jest "ZŁE"!!! I my POLACY mamy dbać o ich opinie!?. Od razu wiemy dlaczego atakuja i co chca przez to uzyskac! Oszolomstwem jest dla nich wszystko co sluzy prawdzie i wszystko co odslanie ich diabelskie manipulatywne zamiary!
  • ~BASIOR
    (2012-12-05 19:26)
    skandal lista jest niepełna brakuje PIERWSZEGO OSZOŁOMA TRZECIEJ RZECZPOSPOLITEJ TW.BOLKA
  • ~Stif
    (2012-12-05 19:23)
    Stankiewicz coś mi wygląda...NA FACETA...
  • ~gość
    (2012-12-06 08:17)
    Stif - spróbuj postać kilka dni na zimnie to też będziesz wyglądał jak wilkołak. W normalnych warunkach wygląda jak prawdziwa kobieta.
  • ~abcd1234
    (2012-12-05 18:49)
    Prof. Krystyna Pawłowicz - prawnik
    Swietna. Dobra Polka. Logiczna i uczciwa. Jasno i z sensem przemawia. Doskonale odpowiedziala upierdliwie dogadujacemu i przeszkadzajacemu jej poslowi SLD: - spier...aj!
    Wiecej takich w Sejmie.
  • ~abcd1234
    (2012-12-05 18:52)
    A gdzie Chrabia Bul - Ortograf- Szczynukowycz-Komorowski?
    Nie widac go tu, choc nalezy do czolowki i pelnieni urzad p_Rezydeta, straznika zyrandola.
  • ~galaktyczny Stefan
    (2012-12-05 20:43)
    Niesiołowski to niczym Barcelona , GALAKTYCZNY znaczy pojechany jest tak bardzo że nawet galaktyka nie zna takich dewiacji !
    Ale ten gostek i tak nie ma sobie nic ale to nic do zarzucenia !
    No cóż te typy tak mają , a media im w tym pomagają !
  • ~LISIE ŚCIERWO
    (2012-12-05 20:44)
    A gdzie jest LisWaliKita?
  • ~hahaha
    (2012-12-05 23:45)
    Najwjększe oszołomy III RP to paligłup i niesioł nikt im nie odbierze tego.
    Niebawem będzie za to medal o pRezydenta.