• ~ania
    (2013-03-07 19:55)
    biedny wariat ten kartofel
  • ~znudzony polskom
    (2013-03-08 14:17)
    no taki mamy cimny narud jak za komuny były by strajki a teraz poco niema pracy tusk popali gupa naobiecuje i jest dobrze ludzie obuzimy sie bo sie ten kraj stacza na dno
  • ~znudzona
    (2013-03-07 20:15)
    TO bylo SUPER! potrafi Pan zaskakiwac i miec posluch!!! Tablet!!! dobre wyjscie na niesluchajacych! ma Pan u mnie +++. dziekuje, bylo to nowacyjne i madre! Madrzy Polacy, mlodzi Polacy sluchaja i czytaja!
  • ~olek
    (2013-03-07 21:16)
    Co drugi PO-matol jest duzy jak brzoza , a glupi jak KOZA.Lepiej sie nie wlaczajcie na fale, i sie nie osmieszajcie.Radze wm nabywac rozumu, bo bedzie wam potrzebny.
  • ~krajanka
    (2013-03-07 22:57)
    Jesli Jaroslaw Kaczynski jest taki niegrozny dla PO-wskich pacanow,to dlaczego tak panicznie sie Go boja? Nie ma prawie dyskusji czy wypowiedzi z ich strony,zeby
    nie padalo nazwisko Kaczynskiego. Niestety,to jedyny czlowiek,ktory potrafilby zrobic porzadek w tym w tej chwili gangsterskim kraju.Brawo dla Prezesa PIS-u za swietny pomysl!
  • ~Marek
    (2013-03-07 23:41)
    ZAMIAST ROZWAŻAĆ PROPOZYCJE PROF.GLINSKIEGO TO CIEMNIAKI POmatolskie i SLD ( Paligłupa nie biorę pod uwagę,bo to pajaco-kretyn ) krytykowali J.Kaczyńskiego.Przedmiotem debaty miały być tragiczne w skutkach nierządy Tuska i program prof.Glińskiego.To pokazało,ze poza PiS em nie ma żadnej opozycji,to są pomocnicy Tuskolandu a tylko od czasu do czasu udają opozycję krytykując Tuska ale jak przyjdzie do konkretów to mu sprzyjają.Taka zakłamana większość sejmowa.To jest kompromitacja sejmu,że nie działają w interesie państwa polskiego tylko w interesach własnych.Hańba.
    Gratuluję J.Kaczyńskiemu pomysłu,bo był wspaniały.
  • ~aksamitka
    (2013-03-08 07:46)
    Świetny pomysł z tym tabletem. Brawo panie prezesie. Kopacz ślepoposłuszna PO została przechytrzona. Trzeba wykurzyć tych sprzedawczyków Polski.
  • ~obserwator
    (2013-03-08 07:48)
    PO-elowcy sie zachowywali jakby mieli himeroidy, i teraz sie wsciekaja. Kaczynski im pokazal ze jest madzejszy od nich wszystkich (sama kultura). A ze jest najrozsadniejszym politkiem w Polsce ,to niema watpliwosci i dlatego sie wsciekaja. Gratulacje Jarku, niech sie ucza od Ciebie, niech sie ucza szacunku do drugiego czlowieka. Tak panie Bartoszewski.obserwator
  • ~stary wiesniak
    (2013-03-08 08:32)
    jezeli wlosi w rzadzie maja clowna (Berluskoni) to dlaczego w polskim parlamencie
    nie moze byc? wczoraj pokazal sie nowy, po Maciarewiczu i Hofmanie!
  • ~saa
    (2013-03-08 11:26)
    Tablecik + multipleks, Orwell wysiada.