• ~I CO LEWAKU POWIESZ?
    (2013-03-26 19:15)
    2004 roku była dyskusja na temat Euro Socjalu oraz European Minimum Wage czyli płacy minimalnej na terenie zjednoczonej europy , temat ten został totalnie storpedowany przez ówczesne władze raju nad wisłą , mowa o SLD .Głównymi przeciwnikami i oponentami nie były środowiska prawicowo konserwatywne ,ale właśnie komuniści i lewacy ! Nota bene ci którym rzekomo tak na ludziach zależy Pomysł wprowadzenia jednolitej minimalnej płacy na terenie całej europy , był wynikiem obaw emigracyjnych , a zarazem miał posłużyć wyrównaniu szans i warunków życia i pracy na terenie całej unii .

    To był bardzo dobry pomysł , który zapobiegłby wyzyskowi , zapobiegłby emigracji zarówno pracowniczej jak też biznesowej ! Dziś po tylu latach można powiedzieć jedno , prawica miała rację ,zaś czerwona europa znowu okazała się tępa głupia i krótko wzroczna – nic nowego !
  • ~Krak
    (2013-03-26 19:22)
    wygląda na to że plaftusy POwoli puchną, brawo Duda, brawo Kukiz!
  • ~DS
    (2013-03-26 19:32)
    przegonić rządy matołów i pechowców, chcemy pracy!
  • ~emerytka
    (2013-03-26 19:14)
    Panie Duda ,panie Kukiz cała nadzieja mojej rodziny są z Wami!!!Nie chcę być niewolnikiem PO PSL i innej f...y,takich rodzin poniżonych są miliony!!!
  • ~pan maniek
    (2013-03-26 22:49)
    Oburzona panna mania ale na PiS jest,
    Szczaw zajada z rudym tylko gada,
    Bo lemingiem jego jest.
  • ~kasienka
    (2013-03-26 23:11)
    Każdy nowo narodzony obywatel RP dostaje w becikowym 27 tys. zł… do spłacenia.
  • ~okradziony
    (2013-03-26 23:03)
    Popieram ja i moja rodzina za zlodziejska waloryzacje kwootową rent i emerytur jak zafundowała nam Peło! Ja im tego nie zapomnę nigdy ze zostałem okradziony przez rząd RP!
  • ~Sz34
    (2013-03-26 23:03)
    ciekawe co się dzieje z profesorem Bydłoszewskim, jakoś od kilku lat dziwnie zamilkł, czyżby się wstydził rządów Tuska?
  • ~ateista
    (2013-03-26 22:55)
    Obalimy i co dalej? Kiedy lud Polski tylko chce igrzysk. Nie chce wartosci, nie chce madrosci chce tylko igrzysk. Szklane domy go nie interesuja
  • ~pingwin