• ~emeryt
    (2014-03-26 12:56)
    wy wszyscy z PO to jestecie polskimi OLIGARCHAMI bedziecie wszyscy rozliczeni co do ceta
  • ~bolek
    (2013-09-02 16:05)
    a jak w tej nowej rzeczywistości będzie się karać obiecywaczy dobrobytu
  • ~FRANKO
    (2013-06-22 21:14)
    ROBI DOBRZE POPIERAM.
  • ~grazyna
    (2013-05-16 15:18)
    BRAWO PANIE KUKIZ
  • ~zenek
    (2013-05-03 09:46)
    Związkowiec kandydujący w wyborach to zdrajca.Obecni rzadzący to byli ludzie związku
  • ~taddy
    (2013-04-24 20:21)
    uwazam ze trzeba w koncu sie wziasc na tych cwaniakow ktorych reprezentuje TUSK ... krutka pilka TUSK wat z naszego kraju kacie
  • ~brawo
    (2013-04-24 09:30)
    Już czas aby ci POpaprańcy jedli szczaw i mirabelki. Od luksusu juz im sie we łbach poprzewracało.
  • ~głosujący
    (2013-04-24 09:01)
    ten kret to jest debilowaty.Wybory to jest farsa jeśli 50% uprawnionych nie bierze udziału w glosowaniach.Przez to,że rozpanoszyli się mośki,w tym oszuści.
  • ~antycelebrytka
    (2013-04-24 00:17)
    PO kona.Z nieróbstwa i ze strachu.Pozwolcie im do konca wyprzedać Polskę.Będa wtedy dobre rządy, ale juz nie nasze."POLSKOSC TO NIENORMALNOSC."Tego chcecie?Ja mam faceta w Niemczech, mamy umowe:jak będzie żle w Niemczech to on sprowadza się do mnie i odwrotnie.Ale on, chociaz urodzony w nNemczech kocha Polskę..Muszę mu tłumaczyć, że u nas jest 100 000 dzieci bezdomnych itp.Wiem, mamy piękne krajobrazy i dobrą kuchnię.Mamy tez atrakcyjniejszych celebrytów...
  • ~kret
    (2013-04-23 21:58)
    PACHOLKU KOMUNISTYCZNY NIEDOJDO ZYCIOWO JA NIE WIEM CZY KUKIZ WIE GDZIE ZYJE PRAGNE MU PRZYPOMNIEC ZE pOLSKA TO TAKI KRAJ W KTORYM ZEBY RZADZIC TO TRZEBA WYGRAC WYBORY TEPY JELOPIE
  • ~kret
    (2013-04-23 21:51)
    TY ********* KOMUSZY POJDZIESZ JAKO PIERWSZY W ODSTAWKE ALKOCHOLIKU MENELU DAMY REDE NIEDOJDO ZYCIWO PRZEPILES SWOJE ZYCIE *********
  • ~KRYSIA Z AGENCJI TOWARZYSKIEJ
    (2013-04-16 14:08)
    MAM PYTANIE. JAK OBALA RZAD TUSKA I KOMOROWSKIEGO TO CZY AGENCJE TOWARZYSKIE BEDA NADAL OTWARTE? BOJE SIE O PRACE. ZA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ILOSC KLIENTOW MI SIE ZWIEKRZYLA. POCZATKOWO PRACOWALAM 8 GODZIN DZIENNIE Z 10 - 12 KLIENTAMI, A TERAZ JAK PO SIE UMOCNIlO PRZY WLADZY POPRZEZ PREZYYDENTUTE TO PRACUJE 16 GODZIN NA DOBE I PRZYJMUJE 25 KLIENTOW, A WIELU MUSZE ODESLAC Z KWITKIEM BO NIE WYRABIAM. BJE SIE O ROBOTE, BO JAK PLATFORMA PRZEGRA TO CO SIE STANIE Z MOIM BIZNESEM? CZY STRACE ROBOTE I BEDE MUSIALA SIE PRZECIESC NA DWORZEC CENTRALNY TAK JAK ZA CZOSOW GIERKA I JARUZELSKIEGO. NIE POWIEM INTERES WTEDY SIE TEZ KRECIL ALE NA STOJAKA I PO BRAMACH. A TERAZ KULTURA, W SYPIALNI PRACUJE. LUDZIE NIE POZWOLCIE PLATFORMIE PRZEGRAC.
  • ~slawek2
    (2013-04-06 21:38)
    moim zdaniem kazdy petrzy tylkko siebie.ale nie bedzie w tym kraju dobrze dopuki doputy politycy nie zacznol myslec o ogulu panstwa a nie o korupcji.szlag mnie trafia gdy myslol ze ludzie sie dobrze o ich wypowiadajol bo mowa o polityku a nie o calej parti zniewolonej przez korupcje.i kilka sluw na temat rzaduw w powietrze ich do archianiola a nie polakuw gnebic.moja siostra wdzisiejszych czasach po studiach zarabia mniej niz ja po zawoduwce. wolnosc slowa w internecie dobra ide siedziec a co mi tam i tak panstwo placi stac mnie
  • ~bodżer
    (2013-04-03 13:54)
    Od ponad 20 lat w kraju żądzą ci sami zmieniając barwy i stołki.Każdy z nich jak
    był przy władzy nic dobrego nie zrobił,a jak był w opozycji to krytykował że się nic
    nie robi.Trwa to cały czas i będzie trwało bo na rząd nie ma bata. Jedynym batem
    na rząd jest naród zjednoczony!Obecnie naród polski jest podzielony i biedny.
    Władza ten stan pielęgnuje i pogłębia,dlatego czuje się bezkarna.Nic się nie
    zmieni chyba że się zjednoczymy!Zróbmy coś na wzór jak Solidarność,Zjednoczmy
    10 milionów polaków,a nasze władze niech będą opłacane ze składek członków
    a nie przez rząd lub zarządy spółek.Co wy na to?
  • ~OBYWATEL
    (2013-04-03 12:28)
    OSTATNIM OKRESIE W POLSCE JAK GRZYBY PO DESZCZU MAMY URODZAJ NA CORAZ WIECEJ POLITYKOW DOBRZE RADZACY RZADOWI WALCZACY O DOBROBYT POLAKÓWCZYBY KACZYNSKI SKLONOWAL OWCE DOLYTACY LUDZIE JAK DUDA KUKIZ PALIKOT RYDZYK NAPRAWDE SZUKAJA DOBROBYTU DLA POLAKOWALBO CIEPLYCH POSADE POD SWOJ TYLECZEKPOLACY NIE GESI IWIEDZA KOMU ZAUFAC ITA OBALANIE RZADU NIC NIE DA NAROD WYBIERA A NIE UZUPATORZZY POLITYCZNI
  • ~ŻYD
    (2013-04-03 10:05)
    tuska na sybir a pejsatych do swoich
  • ~Andrzej956
    (2013-04-02 12:42)
    Zmiany są potrzebne,ale ewolucyjne,czas na nową platformę polsko-polską na temat priorytetów naszej polityki wewnętrznej i zewnętrznej,więrze w polską innowcyjność i porozumienie
  • ~JANUSZ . K
    (2013-04-01 16:48)
    OKRĘGI JEDNO MANDATOWE TU NIC ! NIE ZMIENIĄ.. TO CECHA NARODOWA , PO PROSTU BĘDZIE KOLEJNY PROBLEM , BO NIKT Z NIKIM NIE BĘDZIE SIĘ WSTANIE DOGADAĆ... I ZNOWU NIC Z TEGO NIC NIE BĘDZIE... TU MUSI NASTĄPIĆ LIKWIDACJA PAŃSTWA ... A POLAK JEDYNIE NA JAKĄ BY FUCHĘ BY MÓGŁ LICZYĆ , TO SOŁECTWO NA JAKIEJŚ WSI... Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA SOŁTYSÓW
  • ~JANUSZ . K
    (2013-03-31 06:18)
    należy się zastanowić , jaki ma sens chodzenie na wybory ? przecież idąc na wybory , tak na prawdę , to dajemy w jakimś stopniu gwarancję , na bardzo ! duże pieniądze danemu kandydatowi ... prawda ! ..a co w zamian ??? np. ostatnia wypowiedź towarzysza niesiołowskiego..czy ktoś wie ile zgarnął ON! kasy będąc np. wicemarszałkiem. ...nie wspominają o NAJBARDZIEJ ! ODRAŻAJĄCYM I KŁAMLIWYM człowiekiem tusku... jak i pozostała szlachta.
  • ~Waldi
    (2013-03-30 19:42)
    Obserwując zachowanie części posłów i ich wulgarny sposób bycia,myślę,że już nadszedł czas aby stworzyć wreszcie okręgi jednomandatowe, zaprzestać finansowania partii z budżetu i zlikwidować Senat.Jestem przekonany,że w/w propozycji nie muszę specjalnie udowadniać.