• ~wyborca
    (2013-03-26 16:25)
    Popieram JOW,popieram wyslanie w niebyt PO i PSL
  • ~heniu
    (2013-03-26 16:27)
    Pora umierać!
  • ~wyborca2013
    (2013-03-26 16:33)
    TYLKO OGRANICZENIE DO DWÓCH KADENCJI ZROBI Z TYCH WSZYSTKICH POLITYKÓW NORMALNIE MYŚLĄCYCH LUDZI !!!
  • ~Wyborca
    (2013-03-26 16:35)
    WRÓG KOMUNIZMU!!! :):):):):):)
    Ja nie wiem czy pan Kukiz wie, gdzie żyje pragnę mu przypomnieć ze Polska to taki kraj w którym, żeby rządzić to trzeba wygrać wybory.
    Ale po za tym pan Kukiz uważa że walczy z Komuną, tylko nie wie że metodami komunistycznymi!!
  • ~Krzysiek
    (2013-03-26 16:36)
    Popieram JOW i zmianę ustawy o referendum, skończmy z partiokracją!
    Pozdrawiam
  • ~bbbb
    (2013-03-26 16:37)
    WSZYSTKO!!! Byleby tylko PO zniknęło na wieki!
  • ~ajax
    (2013-03-26 16:38)
    Obalą???Siłą tego nie-rządu PO jest głupota lemingów.Wątpię żeby imbecylowate lemingi cokolwiek zrozumiały przez ostatnie 5 lat.Lemingi najpierw chowały dziadkom dowody osobiste,żeby uniemożliwic im głosowanie, a teraz kradną im emerytury i renty, bo sami są na bezrobociu, ale dalej kochają Tuska.
  • ~B29
    (2013-03-26 16:39)
    Ten starzec na pierwszym planie - kto to?
  • ~do B29
    (2013-03-26 16:42)
    obywatel idioto !!!
  • ~mącik
    (2013-03-26 16:43)
    Kukiz na prezydenta, Duda na premiera...albo odwrotnie, jak kto woli!!! :D
  • ~wojtek
    (2013-03-26 16:46)
    Obalić to oni mogą co najwyżej 0,5l, a ten na 1 planie raczej nie więcej niż 0,25l.
    Rządy obala się u nas kartką wyborczą, PiS może coś o tym powiedzieć.
  • ~Lenin
    (2013-03-26 16:46)
    toz to moja idea rewolucji. I geby podobne i jest to czysty komunizm
  • ~kuba
    (2013-03-26 16:48)
    Forum to nie kościół. Macie pobożne życzenia to flaszka i do arcywielebnego.
  • ~Monachijski
    (2013-03-26 16:50)
    Do wszystkich Krzyśków, wyborców i tym podobnym wynalazcom. Tylko 3 kraje przeprowadzają wybory wg JOW-ów; USA Kanada i Wlk. Brytania. I w dalszym ciągu jest podział na partie. Republikanie i demokraci. Konserwatyści, Partia Pracy i Liberałowie. itd. Poczytajcie sobie szerzej jak te JOW-y wyglądają w praktyce to przestaniecie bezmyślnie gardłować jak papugi.
  • ~iks
    (2013-03-26 16:51)
    ...niech ci oburzeni nie plotą,że nie mieszają się do polityki,bo to ściema...i może niech po prostu robią to,co potrafią,bo strajki naprawdę tylko nam zaszkodzą...w wolę już taki rząd niż kurdupla,pięknisia i blalaszcza...
  • ~prawo
    (2013-03-26 16:51)
    jak można obalić coś obalonego??? ci dranie tak jak glisty -robale zerują na dnie -czas ich POpędzić !!!
  • ~ert2e4
    (2013-03-26 16:52)
    Szwajcarzy już od dawna o najważniejszych sprawach decydują w referendum.Dlaczego Polacy nie mogą? Bo głupsi?(...)
    Jeśli politycy boją się prawdy,długo nie porządzą.
  • ~anna63
    (2013-03-26 16:53)
    niech te wszystkie pijaki i awanturnicy sami się obalają! Tuska nikt nie obali bo to najmądrzejszy Premier!!!
  • ~mm1949
    (2013-03-26 16:54)
    to ruch otumanionych przez e- pis-kopat a obalic to oni moga flaszke z Glodziem
  • ~patriota
    (2013-03-26 16:57)
    Pomarzyć sobie dobrze jest w niedzielne popołudnie!!!