• ~I CO LEWAKU POWIESZ?
    (2013-03-26 19:15)
    2004 roku była dyskusja na temat Euro Socjalu oraz European Minimum Wage czyli płacy minimalnej na terenie zjednoczonej europy , temat ten został totalnie storpedowany przez ówczesne władze raju nad wisłą , mowa o SLD .Głównymi przeciwnikami i oponentami nie były środowiska prawicowo konserwatywne ,ale właśnie komuniści i lewacy ! Nota bene ci którym rzekomo tak na ludziach zależy Pomysł wprowadzenia jednolitej minimalnej płacy na terenie całej europy , był wynikiem obaw emigracyjnych , a zarazem miał posłużyć wyrównaniu szans i warunków życia i pracy na terenie całej unii .

    To był bardzo dobry pomysł , który zapobiegłby wyzyskowi , zapobiegłby emigracji zarówno pracowniczej jak też biznesowej ! Dziś po tylu latach można powiedzieć jedno , prawica miała rację ,zaś czerwona europa znowu okazała się tępa głupia i krótko wzroczna – nic nowego !
  • ~Krak
    (2013-03-26 19:22)
    wygląda na to że plaftusy POwoli puchną, brawo Duda, brawo Kukiz!
  • ~DS
    (2013-03-26 19:32)
    przegonić rządy matołów i pechowców, chcemy pracy!
  • ~emerytka
    (2013-03-26 19:14)
    Panie Duda ,panie Kukiz cała nadzieja mojej rodziny są z Wami!!!Nie chcę być niewolnikiem PO PSL i innej f...y,takich rodzin poniżonych są miliony!!!
  • ~pan maniek
    (2013-03-26 22:49)
    Oburzona panna mania ale na PiS jest,
    Szczaw zajada z rudym tylko gada,
    Bo lemingiem jego jest.
  • ~kasienka
    (2013-03-26 23:11)
    Każdy nowo narodzony obywatel RP dostaje w becikowym 27 tys. zł… do spłacenia.
  • ~okradziony
    (2013-03-26 23:03)
    Popieram ja i moja rodzina za zlodziejska waloryzacje kwootową rent i emerytur jak zafundowała nam Peło! Ja im tego nie zapomnę nigdy ze zostałem okradziony przez rząd RP!
  • ~Sz34
    (2013-03-26 23:03)
    ciekawe co się dzieje z profesorem Bydłoszewskim, jakoś od kilku lat dziwnie zamilkł, czyżby się wstydził rządów Tuska?
  • ~ateista
    (2013-03-26 22:55)
    Obalimy i co dalej? Kiedy lud Polski tylko chce igrzysk. Nie chce wartosci, nie chce madrosci chce tylko igrzysk. Szklane domy go nie interesuja
  • ~pingwin
    (2013-03-26 22:50)
    PIS do roboty aby pomatolstwo zniknelo z mapy POLSKI:
  • ~panna mania
    (2013-03-26 22:42)
    Poemat o pewnym śnie

    Ach te moje sny.
    Najpierw koszmar: Kaczyński premierem, druga Grecja, Budapeszt i Nikozja w Warszawie, wszędzie rozpierducha.
    Drugi sen miałam piękny, taki piękny, żeński…
    Mówił do mnie Słowacki i Boy też, Żeleński…

    Z podróży Jarosława Kaczyńskiego do Grecji

    Grób Agamemnona

    Niech fantastycznie lutnia nastrojona
    Wtóruje pieśni tragicznej i smutnej,
    Kaczyński wstąpił w Grób Agamemnona
    I pysk rozpuścił w sposób tak okrutny,
    Że rozbudzone na wpół trupy z cicha
    Szepcą do siebie: "Cóż tam znów, u licha?!"

    "O, cichym jestem jak wy, o Atrydzi
    Bełkoce kaczor z zapienioną twarzą -
    Ani mnie kiedy moja małość wstydzi,
    Ani się myśli tak jak orły ważą -
    (Tu wydał cichy jęk grobowiec niemy,
    Jakby chciał mówić: „Ach, wiemy to, wiemy!”)

    Z tej ziemi, której boski Homer służył,
    Niechaj przeszłości szepcą do mnie głosy -
    Ludu, co się tak zadłużył,
    Że teraz chodzi z gołą dupą, bosy.
    Każdemu powiem: tyś mi druhem, bracie,
    I tak jak oni, też zastawię gacie...

    I gdy w Helladzie błądzę coraz dłużej,
    Dziwne mam wizje przed duszy oczyma:
    Może ja Polskę, jak oni zadłużę?
    Chcę być premierem – dłużej nie wytrzymam!
    Już na mnie czeka Ojczyzna kochana,
    Po drodze wpadnę jednak do Orbana.

    On wódz jest wielki, jak Atylla prawie,
    Da mi wskazówki i pokaże sposób
    Jak by tu zrobić Budapeszt w Warszawie,
    Napieprzyć jeszcze większego bigosu!
    Hunnów metody poszukam przyczyny
    A po mnie, z Polski, niechaj i ruiny!

    Tak się w Helladzie napiłem ambrozji
    Wzorem biskupa Sławoja L. Głódzia,
    Że teraz lecę prosto do Nikozji.
    Z oberwańcami tam wypiję brudzia.
    Tam mnie nauczą, jak kroić kasiorę,
    Oszukać wszystkich, zwodzić bardzo chytrze.

    Państwo po sobie pozostawić chore.
    Roz pier dziel zrobię lepszy niż na Cyprze.
    Karski Melexa tam utopił w morzu.
    Co mi tam Melex. Ma metoda taka:
    Ja będę lepszy, nie będę chędożył.
    Z każdego Polaka ja zrobię żebraka!
  • ~BRUDNY
    (2013-03-26 22:49)
    Oni to mogą obalić ale kloca w nocniku. Przecież to ich kumple ...
  • ~w PISdu
    (2013-03-26 23:47)
    Front Jedenosci Narodowej,
    skad to znamy
  • ~strażnik gaju
    (2013-03-26 22:40)
    jestem oburzony - nazywanie tego klepiska na którym dzisiaj grali Polacy z San Marino boiskiem urąga uczciwości, za co wzięli te 1,5 mln premii chłoptasie Drzewieckiego
  • ~powodzenia
    (2013-03-26 22:38)
    zadziwiajace cala sekta chorych z nienawisci do blizniego pod kierunkiem ruskigo agenta z Torunia, krzyczy

    KOMUNO WROC

    ROWNO PA WSIEM

    jak mawial Stalin
  • ~Slot
    (2013-03-26 22:36)
    trudno sobie wyobrazić większego niemotę niż Nowak, albo Arłukowicz?
    albo ministra Mucha czy ministra Szumilas? pomijam to że połowy ministrów w rządzie nikt nie zna z nazwiska, takie orły ;)
    no i sam szef leni Donald Tusk, człowiek chory na władzę, magister historii...
  • ~Hola hola
    (2013-03-26 22:35)
    Mogą obalić, tylko nowi doprowadzą Polskę do tragedii,Grecja,Cypr,Portugalia,Hiszpania,Włochy i inne (słyszy się już coś o Słoweni,też chwaliła się dobrobytem)podnieśli standard życia ludności poprzez kreatywną księgowość opierając się na kredytach i nietrafionych zakupach akcji od takich państ jak oni sami, skutki są już znane.
  • ~PO TO BAGNO
    (2013-03-26 23:30)
    I BRAWOOOOOOOO PANIE KUKIZ JESTEM Z WAMI I TAKA POLSKE KOCHAM NARESZCIE OBUDZILISMY SIE NIE BENDA NAS OKRADAC BANDYTY Z PO WRAZ Z BRONKIEM WONNNNN PASKUDY DO MOSKWY
  • ~brzydkie kaczatko
    (2013-03-26 23:53)
    Pisowskie malpki marza o niedzieli a przed wyborami leb obcieli,
  • ~jobtwojumac
    (2013-03-26 23:48)
    pcha sie bydlo pisowskie do koryta, ale nie dla psa kielbasa.