• ~Kogel-mogel
    (2013-04-27 11:35)
    Piecha Bolesłam to także alkoholik. We wrześniu był na leczeniu. Wielki obrońca zarodków, a sam w szpitalu w Rybniku zabił ponad tysiąc dzieci! Takiego typa wybrali prymitywne ludzie z powiatu rybnickiego.Brał spirytus szpitalny i pił!
  • ~hanka
    (2013-10-31 18:33)
    Jaki kraj tacy politycy. I takich sie wybralo. Oni autentycznie reprezentuja ten kraj.
    Dziwi mnie tylko to, ze burdy pijackie sa tez objete immunitetem poselskim.
    No ale tak wyglada obecna polska demokracja.Kutury ani za grosz.
  • ~kretacz
    (2013-10-31 19:33)
    krukowa lubi wodeczke to noteryczna pijaczka cos tam cos tam uchlala sie sie i wjechala do ogrodka to nie pierwsza taka wpadka tej pijaczki cos tam cos tam
  • ~kretacz
    (2013-11-01 18:11)
    tak wyglada kretacz klamca zachla sie i byl agresywny teraz do kicia pojdzie korytko sie skonczylo a co dalej wipler musi oddac imunitet nie jestes godny umunitetu a teraz bida z nedza wyzywic 5dzieci strach pomyslec mam pomysl dla wiplera puszki bedzie zbieral a rana do nocy ucha ucha
  • ~Pisowiec
    (2013-10-31 19:23)
    Wipler dobrze że odszedłeś z PISu. Teraz wstyd przynosisz innym nie nam. jarosław kaczyński jednak jest dobrym i doświadczonym przywódcą.
  • ~Roband
    (2013-10-31 19:15)
    re~Tofik2013-10-31 19:05

    Ty matole pisowski a taśmy Beger i taśmy CBA które nagrało Kempe w rozmowie z dyr. Szpitala MSWIA ?
  • ~gajowy
    (2013-10-31 19:08)
    Wipler wygląda jakby dopiero wyciągnął nos z tyłka prezesa gdzie udawał misia i mruczał ?
  • ~Rychu
    (2013-10-31 19:05)
    Na zdjęciu jest Poseł Przemysław Wipler rankiem po starciu z policją pod klubem Enklawa, czyli kac jak to jest dzień po.
    Głęboko współczujemy bo wiemy, że jest strasznie, a ponadto z takiego chlania wynikają rozliczne szkody, tak fizyczne, jak i towarzyskie.

    Korę mózgową zaczyna nagle porastać kocia sierść, a liczba receptorów bólu podwaja się albo i potraja. Nagle zaczyna smakować woda z wazonu, a dywanik przy łóżku wydaje się idealnym miejscem do umieszczenia na nim retrospekcji wczorajszych przystawek i zakąsek. Zaczynamy się zastanawiać, czy przypadkiem ktoś się nie zesrał do wyra, ale szybko się orientujemy, że to nam tak z paszczy wali. Na ubraniu widać całą wczorajszą poniewierkę, a także żołądek przyjaciela. Sufit, na przekór naszemu złemu samopoczuciu, wiruje sobie wesoło i zmienia kolory, a przez okna, nawet te od północy, świeci równikowe słońce. Sąsiad akurat postanowił wyburzyć wszystkie ściany i ********** jak dzięcioł, prosto w potylicę, samochody za oknem urządzają sobie Paryż–Dakar, a gołębie wyjątkowo głośno tupią po podwórku w niektórych przypadkach można usłyszeć rosnącą trawę.
    Pojawiają się nieprzyjemne pytania:
    Miałem wczoraj przy sobie cztery stówki, czemu zostało mi 2,50?
    Jak ja za to przeżyję do końca miesiąca, skoro dzisiaj 14?
    Czy Ania bardzo obrazi się o to, że narzygałem jej w dekolt?
    Dlaczego trawa tak głośno rośnie?
    Dlaczego ten kurz tak głośno opada?
    Czemu te słońce tak głośno świeci?
    Oraz to najgorsze:
    Kim jest ta kobieta, która leży obok, czemu ma brodę i wąsy, i czemu boli mnie dupa?

    Dlatego nie ma co udawać abstynenta, trzeba sięgnąć po klina.

    A najlepszym lekarstwem na kaca jest nie pić dzień wcześniej.
  • ~observ
    (2013-11-01 11:45)
    Oj ! brakło mi tu tej zrzędliwej Katarasińskiej co to po pijaku spowodowała kolizje drogową a następnie uniknęła kary.
  • ~alik
    (2013-10-31 19:05)
    Wipler tak się wygląda jak po pijaku słucha się muzyki z płyt ! pijak Hofman powinien wytlumaczył ,że uchem a nie nosem !